fallback-image

Arrow Video FrightFest رویداد اکتبر Cineworld را در میان افزایش محدودیت های COVID لغو می کند

Arrow Video FrightFest رویداد اکتبر Cineworld را در میان افزایش محدودیت های COVID لغو می کند

رویداد چهار روزه بین 22 تا 25 اکتبر به صورت آنلاین حرکت خواهد کرد

Arrow Video FrightFest برای دومین بار در سال 2020 مجازی می شود ، زیرا تصمیم سختی را برای لغو برنامه فیزیکی برنامه ریزی شده خود در Cineworld ، میدان لستر گرفته است. به دلیل ادامه محدودیت های COVID ، رویداد را از نظر اجتماعی ، عملی و تجاری غیرقابل مقاومت می کند. نسخه دیجیتالی در همان روزها ، از 22 تا 25 اکتبر ، اجرا خواهد شد و رویداد دیجیتال هالووین را در سینما و پیشنهاد یک تجربه جشنواره آنلاین ترکیب می کند.

یان رترای ، کارگردان مشترک ، امروز گفت: “با قلبی سنگین اعلام می کنیم که لغو رویداد Cineworld را لغو کنیم. اگرچه سینماها تحت تأثیر قوانین جدید مهمان نوازی نیستند ، اما از نظر اینکه چه نوع رویدادی را ما راحت می توانیم به هواداران ارائه دهیم ، نقطه اوج بود. و با تهدید وضع قوانین قفل بیشتر در لندن ، احساس می شد بهترین برنامه انتقال همه چیز به صورت آنلاین است “

مطلب مرتبط  دانلود قسمت 11 فصل 2 سریال هم گناه

این ترکیب که شامل بیش از چهل خواهد بود ، در تاریخ پنجم اکتبر اعلام خواهد شد ، بلیط های فروش در همان روز آغاز می شوند. مانند رویداد آنلاین در ماه اوت ، کارت های عبور و همچنین بلیط های جداگانه در دسترس خواهد بود.

Arrow Video همچنان به عنوان اسپانسر تیتر تبلیغات ادامه می یابد و سایر شرکای تایید شده در این مرحله شامل حامی پخش کانال Horror Channel ، رسانه سرگرمی جهانی Den of Geek و خرده فروش آنلاین فرهنگ پاپ Zavvi هستند.

فیلم- Blogger.com

یک وب سایت Movie Review در سال 2012 راه اندازی شده است. Movie-Blogger.com به یک وب سایت فیلم تبدیل شده است تا بتواند همه سلیقه ها را با عطر و طعم قوی از سینمای Indie تأمین کند. همه استقبال می کنند و جامعه ما ما را به همان چیزی تبدیل می کند که هستیم!

admin

Related Posts

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها