Artemis Fowl (2020) – Movie-Blogger.com

Artemis Fowl (2020) – Movie-Blogger.com

فکر میکنی کی هستی؟
من مغز متفکر جنایی بعدی هستم

من می ترسم شما باید به همان اندازه هوشمند باشید “آرتمیس فاولبرای درک و پیگیری این فیلم. این هرج و مرج گیج کننده بود. این را می فهمم که آنها به دنبال نوعی جانشین هری پاتر هستند و در حالی که به فکر بوکس هستند و هر دنباله جدید را شروع می کنند ، شروع به شیرجه زدن کردند. اما آنها باید این فیلم سینمایی را در چندین دنباله پخش می کردند ، زیرا اکنون نمی توانید سر و دم آن بسازید. بگذارید یادآوری کنم که من مجموعه کتاب های نوشته شده توسط Eoin Colfer را که بر اساس این فیلم ساخته شده ، نمی دانم. چه رسد به خواندن یکی از آنها. نوعی معرفی شخصیت ها برای بینندگان ناآگاه مفید خواهد بود. و این یک تفاوت بزرگ است که شما این فیلم دیزنی را با فیلم های هری پاتر مقایسه می کنید (و مقایسه های زیادی خواهید کرد). حتی اگر شما یکی از کتاب های هری پاتر را نخوانده اید ، از همان ابتدا به داستان شگفت انگیز این جادوگر مینی جادوگریدید. همه شخصیت های پیشرو با دقت معرفی شدند و به تدریج با آنها آشنا شد ، از آنها قدردانی کرد و به سرعت یکی از شخصیت های پیشرو مورد علاقه شما شد. با “آرتمیس فاولشما بهتر است متمرکز شوید زیرا قبل از شناختن آن ، شما یک داستان کامل و تعدادی شخصیت مهم را از دست داده اید. میزان واقعیت ها و چیزهای مهم آنقدر زیاد است که شما را دچار سرگیجه می کند.

آرتمیس فاول

ساخت “Artemis Fowl” به تنهایی مستحق یک تصویر متحرک است.

همچنین قبل از اکران این فیلم تلاش بسیار زیادی صورت گرفت. حقوق این فیلم در سال 2001 توسط Miramax Films خریداری شد (در میانه دوره فیلم فانتزی هنگامی که پاتر و فروود حکمرانی کردند). دیزنی بعدی در سال 2013 اعلام کرد که قصد دارند این فیلم را با همکاری شرکت Weinstein بسازند. ساخت این فیلم بلند با آنچه انتظار می رفت بسیار متفاوت بود. اول از همه ، شما ترفند ناپدید شدن برخی از کارگردانان را داشتید. سپس ماجرای وینشتاین اتفاق افتاد كه هاروی ظاهراً گره خود را تار كرد. بعد هواداران ناراضی و آخرین بار اما Coronavirus آمدند. در پایان تصمیم به پخش فیلم بر روی سکوی Disney + به جای نمایش در سینما گرفت. مطمئناً این بهترین تصمیمی بود که تاکنون گرفته بودند. هیچ کس تمایل ندارد پس از خواندن چند بررسی ، آن را در سینما تماشا کند. متأسفانه درآمد حاصل از اشتراک پلتفرم دیزنی + برای تحمل برچسب قیمت 125 میلیون دلاری کم نیست.

آرتمیس فاول

بازیگری چشمگیر نبود.

چه اشتباهی کرد علاوه بر اینکه این یک داستان بسیار گیج کننده است؟ خوب ، صادقانه بگویم ، من از خود شخصیت ها جذاب نبودم. Artemis Fowl جونیور (فردیا شاو) یک کودک آزار دهنده و بدون هیچ کاریزمی و کاملاً بی حس است (نوعی نسخه MIB از ریچی ریچ). یک برادر کوچک و جدی با نگرش. مسلماً ، هوش او بیش از حد معمول است و او در سنین بسیار جوانی یک سری دیپلم دریافت کرد. بعلاوه او از خانواده ثروتمندى به دنیا آمده و احتمالاً همه چیز را در طول جوانى اعطا کرده است. جادوی یک فیلم فقط به جادوی خود داستان بستگی ندارد ، بلکه شخصیت های اصلی هم چقدر مهربان هستند. هیچ کس نتوانست در برابر جذابیت های هری پاتر مقاومت کند (می دانم. دوباره مقایسه وجود دارد.): آن شخص کوچک فقیر که در زیر پله ها زندگی می کند ، با لبخند سرکش و پیچ و تاب های رعد و برق روی پیشانی خود. من واقعاً Artemis آن جذاب را پیدا نکردم. و حتی بازیگران مشهور نیز اندکی تصور نکردند. کالین فارل در طول فیلم یک حالت افسرده و دلگیر داشت که گویی او قبلاً پتانسیل فاجعه را می دید. جودی دنچ در واقع تنها کسی بود که در لباس پری چرم سبز خود ایستادگی کرد. اما این بیشتر به دلیل جذابیت شخصیت شخصیت Commandant Root بود. و لارا مک دونل به عنوان پری شجاع هالی شورت شایان ستایش به نظر می رسید. شما همچنین یک سانتاور داشتید که بتواند به Milli Vanilli بپیوندد. Diggums کوتوله مالچ (جاش گاد) ، که در همان زمان نقش راوی را نیز به عهده گرفت ، که در واقع کوتوله نیست و به روبوس هاگرید شباهت دارد. و حتی این پیشنهادی وجود داشت که دیوید بووی یک جن (طنز صحبت کردن) بود. این در مورد آن چیزی است که می توانم از همه شخصیت ها به یاد داشته باشم. به طور کلی ، با این حال ، این اجراها چشمگیر و عالی نبودند.

مطلب مرتبط  The Vanishing (2019) - Movie-Blogger.com

آرتمیس فاول

دیدنی بصری.

درمورد این فیلم نیز حرفی برای گفتن وجود دارد. آنها انرژی زیادی را در آن وارد کرده اند (شاید کمی بیش از حد) و فیلم با CGI کاملاً خوش ذوق بسته شده است. اما فیلمی در مورد جن ها ، ترول ها و کوتوله ها ، که در یک دنیای پنهان زیرزمینی زندگی می کنند ، باید برای من مثل پری و جذاب باشد. آنها تصمیم به ایجاد یک دنیای پری با نگاه آینده نگر و پر از وسایل نقلیه چشمک زن و ساختمان های مدرن گرفتند. و پر از تعداد زیادی وسایل اضافی ، دکوراسیون های شلوغ و تعداد بی نهایت لوازم جانبی است که برای گرفتن شگفتی به یک جفت چشم اضافی نیاز دارید. اما وحشت نکنید. این مکان جادویی به زودی رها می شود. بیشتر فیلم در محل اقامت خانواده Fowl تنظیم شده است. و در آنجا می توانید حتی CGI بیشتری را انتظار داشته باشید (کمی کمتر توسعه یافته). شاید وقتی تعداد جلوه های ویژه را در نظر گرفتید کاملاً اغراق آمیز باشد. تنها چیزی که مرا تحت تأثیر قرار داد ، مفاصل فک Mulch Diggums بود.

آرتمیس فاول

هیچ دنباله ای برای من لازم نیست.

نه ، من طرفدار جدید “آرتمیس فاول“و من نیازی به کشف کتابها ندارم. در کل ، این نسخه فیلم را گیج کننده و هرج و مرج دیدم. بعضی اوقات این احساس را داشتم که در حال تماشای قسمت جدیدی از “گارد سلطنتی“برای بینندگان جوان. من اصل حباب زمان را کاملاً نفهمیدم و از این موضوع متعجب شدم که چگونه Artemis می تواند همه چیز را خیلی سریع کشف کند (اما بله ، بسیار باهوش. درست است؟). شاید من بزرگتر ربطی به آن داشته باشم. من حدس می زنم که جوانان آن را دوست دارند. اگرچه ، من فکر می کنم دو فرزند من ، که خوانندگان واقعی کتاب نیستند و هیچ وقت درباره Artemis Fowl نشنیده اند ، بعد از 20 دقیقه از بین می روند. تماشای مجدد ممکن است به درک بهتر کل موضوع کمک کند. من تصور می کنم طرفداران کتابها بسیار کنجکاو بودند که چگونه دنیای فاول در صفحه نقره ای به نظر می رسد. به هر حال. من منتظر دنباله های این فیلم مبهم نخواهم بود. به بیان ساده تر ، فکر می کنم فیلم “Artemis Fowl” مناسب مناسبی برای تعطیلات تابستانی فعلی است که به دلیل COVID-19 به یک فاجعه تبدیل شده است.

https://www.youtube.com/watch؟v=fl2r3Fwxz_o

امتیاز من 3/10
پیوندها: IMDB

فیلم-دزدگیر

من پیتر هستم ، سال تولید 1966 و ساکن بلژیک. من با ورونیکا ازدواج کرده ام و با هم دو بچه دوست داشتنی داریم ، کارولین (7 ساله) و فیلیپ (5y). من یک طرفدار بزرگ فیلم هستم. من تمام زندگی خودم در حال تماشای فیلم بوده ام و تعداد کسانی را که تاکنون دیدم از دست داد.

admin

Related Posts

fallback-image

دانلود قسمت 4 سریال قورباغه

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

MovieBox 2020 – تماشای فیلم و نمایش تلویزیونی رایگان – تماشای فیلم آنلاین

MovieBox 2020 – تماشای فیلم و نمایش تلویزیونی رایگان – تماشای فیلم آنلاین

نقد منتقدان Kaagaz – تماشای فیلم های آنلاین

نقد منتقدان Kaagaz – تماشای فیلم های آنلاین

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها