fallback-image

Black Fratsman – نقد و بررسی فیلم کوتاه

همه اینا ها برای چی است

تري هنوز در دانشگاه پاي خود را نگرفته است و رشته اش اعلام نشده است. او توسط برادری مدرسه ، سیگما آلفا کاپ جذب می شود. Trey از دریافت دعوت نامه ای برای گردهمایی که توسط برادری برگزار می شود بسیار هیجان زده است ، زیرا قبلاً اعتقاد داشت که برادری ها کلوپ های اختصاصی فقط برای اعضا هستند.

با تجربه برادری ، سیگما آلفا کاپ به اعضای خود و همچنین ارتباطات بالقوه ای که می تواند برای فرصت های شغلی آینده ایجاد کند ، تصمیم می گیرد که بپیوندد و از او استقبال قلبی می کند. دوستان سیاهپوست Trey ناراحت هستند که او می خواهد به یک برادری پر از سفیدپوستان ، با اشاره به اینکه سیاه پوستی او به این معنی است که آنها چیزی برای او ندارند. Trey منطق و تعصبات کلیشه ای آنها را زیر سوال می برد و قضاوت آنها را با ناامیدی رد می کند. بعداً ، Trey می فهمد که اهداف برادری در استقبال از او در آغوششان خالی از لطف نیست.

فرتسمن سیاه

نظر من

این کوتاه نگاهی دقیق به سناریوهای زندگی واقعی در روابط نژادی بود. در تلاش برای ایجاد برابری ، غالباً قوانین و ضوابطی برای تقویت ارتباطات بین نژادها وضع می شود ، که گاهی اوقات می تواند نتیجه معکوس دهد ، به ویژه هنگامی که “حاکمیت قانون” جدا از “روح قانون” اجرا شود.

فرتسمن سیاه

از قضا ، هنگام تلاش برای ایجاد موضوعی از قبیل ظهور و گنجاندن در میان نژادها در م runسسات دولتی ، این خلاصه هوشمندانه نشان داد که پتانسیل آن در تقویت برداشت از نابرابری وجود دارد. از این رو می توان نتیجه گرفت که وقتی فساد انسانی غالب می شود ، براندازی قوانین به عنوان وسیله ای برای رسیدن به هدف تلاش می شود. این وضعیت را بدتر می کند. مشابه آنچه پدران بنیانگذار ما می دانستند كه قانون اساسی فقط به یك جامعه اخلاقی كمك می كند ، در مورد روابط نژادی نیز همین مسئله وجود دارد – اگر ساختار اخلاقی در دسترس نباشد و در وهله اول عمل شود ، هیچ یك از قوانین و مقررات اجرا شده نمی تواند نابرابری را به طور كامل اصلاح كند. همچنین ، انتخاب آزادانه ای که منجر به انجام یک عمل خوب و اخلاقی می شود ، همیشه شرایط بهتری نسبت به انجام عملی اجباری است ، خصوصاً اینکه به روابط انسانی و احساس اعتبار سنجی بر اساس فردیت فرد مربوط می شود.

مطلب مرتبط  نقد و بررسی منتقدان فیلم Chhalaang - تماشای فیلم های آنلاین

فرتسمن سیاه

حکم

هیچ کس نمی خواهد مانند یک پروژه احساس شود. وقتی روابط نژادی را بیشتر تقسیم کند ، حتی بدتر می شود. این فیلم در نشان دادن حقیقت عمیق قانون پیامدهای ناخواسته به شکلی باورپذیر کار بزرگی انجام داد. به دلیل ماهیت جامعه ما ، تا حدودی بسیاری از ما نسبت به گرگ های پوشیده از گوسفند احتیاط کرده ایم و مرتباً از آنها مراقبت می کنیم. وقتی گزیده می شویم ، دوباره اعتماد کردن بسیار سخت است.

برای بررسی بیشتر فیلم کوتاه اینجا را کلیک کنید.

جی پی. گوردون

علاقه مند به فیلم مستقل ، شرکت کننده مکرر Sundance ، نویسنده ، عاشق مشتاق گربه ها و بستنی شکلات نعناع.

admin

Related Posts

fallback-image

نقد فیلم Caged (2021) | فیلم- Blogger.com

fallback-image

بررسی فیلم Double Blind (2018)

fallback-image

نقد و بررسی فیلم The Penny Black (2021)

fallback-image

نقد و بررسی فیلم Parallel Love (2019)

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها