fallback-image

Break Free – نقد و بررسی کوتاه درام

شکستن رایگان

همه اینا ها برای چی است

فرار کنید – مدی پیشخدمت یک ناهارخوری در یک شهر کوچک است. برادرش ، آری ، در UCLA پذیرفته می شود ، و او را دعوت می کند تا به L.A بیاید تا با او زندگی کند و به دانشگاه برود. مدی و آری تنها خانواده ای هستند که هر دو پس از فوت مادرشان دارند. مدی اکنون با تصمیم دشواری روبرو شده است که دوست پسر خود ، بو را ترک کند تا با برادرش به L.A برود ، یا دور و برش را حفظ کند و وضعیت موجود را ادامه دهد.

شکستن رایگان

نظر من

مدی در یک کار بن بست بود و رئیسش احترام کمی برای او قائل بود. بدرفتاری توسط مشتریان ، و نداشتن کسی برای ایستادن در برابر او ، جای تعجب نبود که او وسوسه شود تا تغییری در زندگی خود ایجاد کند. با این حال ، تغییر هرگز آسان نیست ، و او احساس تعارض می کند. این فیلم به تصویر کشیده است که حتی اگر گاهی اوقات ممکن است شدیداً در برابر تغییر مقاومت کنیم ، زیرا نمی توانیم تصور کنیم که وقتی به یک دوراهی می رسیم و جاده کمتری را طی می کنیم ، آینده چگونه رقم خواهد خورد ، وقتی می ایستیم تا نتیجه نامعلوم تصمیمی که می گیریم را تأمل کنیم. در مواجهه با آن ، واقعاً بهتر است که از موارد شناخته شده برای عدم اطمینان صرف نظر کرد. اگر معلومات بدبخت است ، یا با مسیر واقعی ما همخوانی ندارد ، اشکالی ندارد که با امید و انتظار چیزی بهتر پیش بروید.

مطلب مرتبط  مرکز تروما (2019) - Movie-Blogger.com

شکستن رایگان

حکم نهایی

درام Break Free جذاب و باورپذیر بود ، اما تا حدودی در برقراری ارتباط با مخاطب قطعه ای از معما که در مادی تغییر کرد باعث شد که او خیلی سرسختانه در برابر انتخاب قرار نگیرد و با تمام وجود بدون اینکه نگاهی به عقب بکشد ، آن را در آغوش بکشد. در غیر این صورت ، خوب بود که ببینیم یک زن جوان تصمیم دارد یک انتخاب دشوار را انجام دهد که می تواند فرصت های زیادی را برای آینده او ایجاد کند و احترام به خود و اعتقاد او به او را بازگرداند که آنچه در حال حاضر داشته تمام آنچه زندگی ارائه می دهد نیست او

برای بررسی بیشتر فیلم کوتاه اینجا را کلیک کنید.

جی پی. گوردون

علاقه مند به فیلم مستقل ، شرکت کننده مکرر Sundance ، نویسنده ، عاشق مشتاق گربه ها و بستنی شکلات نعناع.

admin

Related Posts

fallback-image

تعطیلات به هر قیمت (2021) نقد و بررسی فیلم

fallback-image

خشم ریچی | Movie-Blogger.com

fallback-image

نقد و بررسی فیلم The Tokoloshe: The Calling (2021)

fallback-image

نقد فیلم فرار به کوار (2021)

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها