fallback-image

Breaking Point – بررسی فیلم کوتاه

همه اینا ها برای چی است

Breaking Point – ماریسول پس از فرار از کشور خود برای رهایی از درگیری های سیاسی و اقتصادی ، فریب Santiago ، مرد لاتین دوستانه ای را که با او اشتراکات زیادی دارد ، فریب داد. او خواستگاری وی را برای ازدواج به صورت كوتاه می پذیرد زیرا حمایت مالی وی دعایی است و دو فرزند با او دارد. به آرامی با گذشت زمان ، ماریسول از دست خود رنج می برد. او به شدت مشروب می نوشد ، و مرتب سر او و بچه ها داد می زند. به دنبال تشدید رفتارهای ناشایست و توهین آمیز سانتیاگو ، ماریسول به دنبال مداخله می رود و برای فرار برنامه ریزی می کند.

شکستن نقطه

نظر من

فیلم کوتاه Breaking Point یک نگاه خسته کننده به بسیاری از چهره های سو abuse استفاده ارائه می دهد. نیروهای شیطانی زندانی بودن در خانه خود در اینجا به طور کامل نمایش داده می شود. بسیار فراتر از نیاز به راه رفتن روی پوسته های تخم مرغ در اطراف یک همسر بدخلق ، این کوتاه نشان دهنده جهنم و دردسر واقعی است که به دلیل بیماری روانی که درمان نشده است ، بی گناهان را تحمیل می کند. کشمکش روزانه بین آنچه به عنوان عشق به نظر می رسد ، و به دنبال آن آونگ شدید و متعاقب آن در جهت مخالف به سمت وحشت محض در می آید ، تجربه آن کاملاً آزار دهنده است. حتی به عنوان ناظر منفعل چنین رفتاری از خارج به عنوان بیننده فیلم ، ترس در قلب کسی که در معرض این نظم سو of نیت قرار نگرفته است ، در حالی که می فهمد این رفتار وجود دارد.

مطلب مرتبط  Torrentz2 - سرور فیلم HD

مسائل مربوط به سلامت روان شایع است ، در جامعه ما آفت است و می تواند مانند هر بیماری جسمی جدی باشد. وقتی تأیید و خطاب قرار گرفت ، کمک می شود. اگر کنار زده شوند ، یا وجود آنها انکار شود ، آنها می توانند کشنده باشند. دیدن اینکه وقتی شخصیت ماریسول سرانجام به مسئله ایمنی او و فرزندانش رسید ، این شهامت و اراده را داشت که با قاطعیت قاطعانه با این مسئله روبرو شود ، بسیار دل انگیز بود.

نقطه شکست

حکم

بریکینگ پوینت غلتکی از احساسات ، پر از تعلیق و پاره شدن از قلب بود. در پایان وضوح خوبی وجود داشت و بیننده هنوز جای تعمق دارد. پیام مورد نظر به خوبی منتقل شد. ما برای افرادی که تحت تأثیر افراد کاملاً فعال در نور روز جامعه قرار دارند ، اما اقدامات آنها در پشت درهای بسته کاملاً آشفته است ، به افزایش آگاهی و همچنین شبکه ایمنی نیاز داریم. اگر شما یا هر کسی که می دانید از سو abuse استفاده خانگی رنج می برید ، پشتیبانی 24 ساعته با شماره 1.800.799.SAFE (7233) یا با مراجعه به سایت www.thehotline.org در دسترس است.

برای بررسی بیشتر فیلم کوتاه اینجا را کلیک کنید.

جی پی. گوردون

علاقه مند به فیلم مستقل ، شرکت کننده مکرر Sundance ، نویسنده ، عاشق مشتاق گربه ها و بستنی شکلات نعناع.

admin

Related Posts

fallback-image

مرور فیلم Kringle Time (2021)

fallback-image

نقد فیلم Caged (2021) | فیلم- Blogger.com

fallback-image

بررسی فیلم Double Blind (2018)

fallback-image

نقد و بررسی فیلم The Penny Black (2021)

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها