fallback-image

BROOKLYN QUARTER و KAMPFIRE FILMS با افتخار اولین نمایش جهانی LIZA ANONYMOUS را ارائه می دهند

LIZA ANONYMOUS

چقدر می خواهید به تعلق برسید؟ در LIZA ANONYMOUS ، لیزا این کار را خیلی زیاد انجام می دهد.

BROOKLYN QUARTER و KAMPFIRE FILM خوشحال هستند که از معرفی اولین نمایش جهانی LIZA ANONYMOUS از Leah McKendrick (Summer Lovin ’) به کارگردانی اوبری اسمیت خبر می دهند. LIZA ANONYMOUS به عنوان بخشی از جشنواره فیلم Tribeca در ماه ژوئن ، هر دو در شهر نیویورک و تقریباً در سراسر جهان به نمایش در می آید. بلیط ها و اطلاعات بیشتر در اینجا موجود است.

در فیلم نویسنده Latinx ، لیا مک کندریک ، جستجوی ناامیدکننده لیزا برای جا افتادن او را درگیر پیچیدگی دروغ و تقلید ناآگاهانه می کند. در حالی که شارادش خراب می شود ، او می فهمد که تقلید صادقانه ترین تملق چاپلوسی نیست ، اما در بعید بعنوان مکان ها آرامش پیدا می کند.

موضوع انزوا و تنهایی در فیلم به ویژه در حال حاضر در بحران Covid-19 ، زمان جدایی اجباری بی سابقه ، طنین انداز است.

پروژه Feminocentric توسط یک تیم تمام زنان برنده جایزه هدایت می شود:

نویسنده ، کارگردان ، تهیه کننده ، مدیر عکاسی لیا مک کندریک اخیراً کتاب Summer Lovin ‘، پیش نویس Grease را نوشت. Pamela & Ivy برای مشاهده در PamelaandIvy.com در دسترس است. M.F.A. بصورت رایگان در Amazon Prime جریان دارد.

اوبری اسمیت یک کارگردان برنده جایزه است که برنده جایزه بزرگ جشنواره فیلم Moet Moment شده است.

کیتی روزین تهیه کننده و تبلیغات برنده جایزه است.

کلوئه اسمولکین از جشنواره فیلم Brightside موفق به کسب برتری در فیلمبرداری شد.

دانیل بکمن اخیراً با شرکت Affinity Artists و مدیریت کاتلر امضا شد.

مطلب مرتبط  ProjectFreeTV Alternatives 2020 - تماشای فیلم های آنلاین

در این فیلم دانیل بکمن (احساسات ما را بخور) در نقش لیزا ، دانیل فاکس (در پوست من) در نقش میلتون ، رافائل ساردینا (جنگ جهانیان) در نقش دیه گو ، مالیخا مالالت (دردویل) در نقش کریس ، لیدا درمیان (مکانی که ما زندگی می کنیم) بازی می کند. در نقش کارمن ، شارون گالاردو (زنده از درایو) در نقش اسپرانزا و جین گلر در نقش سوزان.

LIZA ANONYMOUS توسط کیتی روزین ، دانیل بکمان ، اوبری اسمیت و دانیل اورنیتس تولید می شود. مدیر عکاسی Chloe Smolkin (Isolated Incident) ، طراح تولید Daniel Ornitz (BUCK) ، طراح لباس Keely Bembry (پنج نفر برتر) ، اولین AD Catriona Rubenis-Stevens (Feeling Through) ، آهنگساز Joanna Katcher (It’s not یک بار: شوخ طبعی و دل درد تربیت والدین سالخورده) ، تدوینگر سامانتا اسمیت (Aish Divine: BBC) ، صدابردار Vera Quispe (موضوع) و آرایشگر Gianna Gutierrez (ربوده شده) است. بازیگران انتخاب شده توسط Kristen Paladino (ربات و فرانک) و تبلیغات توسط Katie Rosin / Kampfire PR. گروه مستقل ، حالت ماهواره آهنگ “اکنون کلیک کنید” را ارائه داد.

برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فیلمهای indie اینجا کلیک کنید.

فیلم- Blogger.com

یک وب سایت Movie Review در سال 2012 راه اندازی شده است. Movie-Blogger.com به یک وب سایت فیلم تبدیل شده است تا بتواند همه سلیقه ها را با عطر و طعم قوی از سینمای Indie تأمین کند. همه استقبال می کنند و جامعه ما ما را به همان چیزی تبدیل می کند که هستیم!

admin

Related Posts

fallback-image

مرور فیلم Kringle Time (2021)

fallback-image

نقد فیلم Caged (2021) | فیلم- Blogger.com

fallback-image

بررسی فیلم Double Blind (2018)

fallback-image

نقد و بررسی فیلم The Penny Black (2021)

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها