fallback-image

BURDEN (2020) – Movie-Blogger.com

سلام دوباره از تاریکی. برای اینکه کسی واقعاً ذات خود را تغییر دهد ، باید دلیل داشته باشد. “از آنجا که این کار درستی است که باید انجام شود” معمولاً کافی نیست … باید چیزی بسیار عمیق تر مانند حفظ خود یا عشق باشد. برای مایک بارن ، حفظ خود چیزی بود که او را وفادار به کو کلوکس کلان دانست ، در حالی که عشق همان چیزی است که او را وادار کرد تا از آن دور شود. این فیلم براساس داستانی واقعی از سال 1996 در لورن ، کارولینای جنوبی ساخته شده است ، و اولین کارگردانی فیلم اندرو هکللر (که فیلمنامه را نیز نوشت) است.

گرت هیدلوند در نقش مایك بارن ، یک جانباز جنگ و سرباز اختصاصی Klan که به افتتاح موزه Redneck KKK کمک می کند ، بازی می کند. رهبر فصل محلی KKK تام گریفین است که توسط تام ویلکینسون بازی می شود. گریفین مردی نفرت انگیز و چهره پدر به مایک است. ویتاکر بزرگ وسترر (برنده جایزه اسکار برای آخرین پادشاه اسکاتلند ، 2006) نقش محلی روحانی کندی را بازی می کند ، که ضمن اعتراض به موزه جدید ، رهبری جماعت خود را موعظه عشق و بخشش می کند.

فقر در شهر لورن به همان اندازه نژادپرستی نفوذ می کند. مایک توسط گریفین در کار خود با رپو مشغول به کار است و در یک شهر تبلیغاتی در کامیون “بتن کاشت” ، نام تجاری که ظاهراً برای اثر انتخاب شده است ، در شهر رانندگی می کند. این سفیدپوستان فقیر جنوبی ناامیدی خود را از تنها گروهی که از نظر خود پایین تر است – مردمی سیاه پوست محلی می بینند.

کار مایک این است که او از مسیرهایی با جودی (همیشه عالی آندریا ریزبورو) عبور کند ، یک مادر مجرد که فقط سعی در زنده ماندن و فرزند خود را در راه درست دارد. جرقه ها بین مایک و جودی پرواز می کنند و او یک اولتیماتوم ارائه می دهد. انتخاب او برای دور شدن از قبیله برای عشق به معنای زندگی او و جودی است ، بلافاصله سخت تر می شود. یک عمل فوق العاده مهربانی از Reverend کندی پیامدهای خاص خود را دارد و پیچیدگی نژادپرستی شروع به نشان می دهد.

مطلب مرتبط  "گرینلند"

شخصیت های حامی توسط تس هارپر (همسر تام) ، موسیقیدان Usher Raymond (دوست جودی) ، Crystal Fox (همسر Reverend Kennedy) ، و Dexter Darden (پسر نوجوان Reverend Kennedy) بازی می شوند. هر یک از این شخصیت ها نگاهی اجمالی به چگونگی تکامل و تداوم نفرت بویژه در شهر کوچک جنوبی فقرزده نشان می دهد. متأسفانه ، دو ساعت برای حفر عمیق یا احساس نژادپرستی سیستمی کافی نیست. با این حال ، شخصی سازی احساسات می تواند کمی درخشان موضوع باشد.

کارگردان هکلر در اواخر دهه 1990 با ریورن کندی ملاقات کرد و توانست داستان را بر اساس گفتگوها بنویسد. با پایان یافتن این فیلم ، ما کلیپ های واقعی مصاحبه با Reverend Kennedy ، Judy و Mike Burden را می بینیم … ما را مجبور به تعجب می کند که آیا یک مستند ستاره ای ممکن است در طاق ویدیو دفن شود. این فیلم در سانندنس در سال 2018 برنده تماشاگران شد و به نظر می رسد 8-10 دقیقه ویرایش شده است و یک فیلم با قدم بهتر را پشت سر می گذارد. کار دوربین دستی در برابر درام طبیعی و تنش اکثر صحنه ها کار می کند ، اگرچه فیلم بینشی در مورد چگونگی ساختن یک فرد در مورد توانبخشی عقاید مسموم خود دارد. و مطمئناً ارزش دیدن دارد

https://moviereviewsfromthedark.com/ TWITTER:fergusontx

FergusonTX در توییتر
FergusonTX

دیوید یک عاشق فیلم مادام العمر و وبلاگ نویس فیلم طولانی است … با تقدیر و تشکر واقعی از هنرمندان اختصاصی که جامعه فیلم سازی را تشکیل می دهند. وی از بحث و گفتگوی پر جنب و جوش استقبال می کند که از فیلم های جالب الهام گرفته شده است.

admin

Related Posts

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها