Carpenter، King & Kane Hodder طلیعه ای در خط مقدماتی سپتامبر برتر کانال های ترسناک کانال Horror Channel

Carpenter، King & Kane Hodder طلیعه ای در خط مقدماتی سپتامبر برتر کانال های ترسناک کانال Horror Channel

کانال ترسناک

Carpenter، King & Kane Hodder… Ushers familjes ژانر در سریال های برتر در ماه سپتامبر از ترسناک کانال Horror Channel ، از جمله نخست وزیر تلویزیون بریتانیا از بریتانیا Zom Com غریب ، SHED OF THE DEAD ، با بازیگران ایوان مکینتاش ، لورن سوچا ، امیلی غرفه ، کین هودر ، بیل موزلی ، مایکل بریمن و برایان برلیس ، به دنبال آن کانال های برتر هیجان انگیز فضا های سخت هسته ای JOHN CARPENTER’S GS OF MARS ، با بازی ناتاشا هنستریج ، یخ مکعب ، جیسون استاتام و پم گایر و یک زندگی خوب ، یک تریلر روانی مبتنی بر روی رمان استفان کینگ.

همچنین پیش پرده های تلویزیونی انگلستان برای تریلر فوق العاده فوق العاده طبیعی THE VAULT ، بازیگر نقش جیمز فرانکو ، و VISIONS وحشتناک Blumhouse ، به علاوه کانال های برتر برای جادوگران بسیار شیطانی Clive Tonge ، MARA ، با بازیگران Olga Kurylenko ، ماجراجویی بیگانه و زامبی وحشتناک NIGHT THE CREEPS و قدرتمندان وجود دارد. LEGION فرشته-انتقامگر ماوراء طبیعی ، با بازیگران پل بتانی و دنیس قوید.

جزئیات فیلم کامل به ترتیب انتقال:

جمعه 4 سپتامبر @ 21:00 – SHED OF THE DEAD (2016) * Premiere UK UK

شکل از مرگ

Trevor و Graham زندگی بسیار معمولی دارند. به جز هنگامی که در مناطق مختلف خود ، کازیمیر و سر برانت ، سکونت دارند ، از شخصیتهای بازیهای جنگی فانتزی که در زیرزمین گراهام و سهم اختصاصی ترور بازی می کنند ، بازی می کنند. آنها واقعاً قهرمانانی هستند که خودشان تصور می کنند. بنابراین هنگامی که فعالیتهای قاتلانه یک همسایه متأسفانه با آخرالزمان زامبی همزمان می شود ، گراهام و ترور در تلاش برای نجات زنان در زندگی خود قرار گرفتند ، و در آنجا سعی می کنیم تا از لباس قهرمان پیروی کنیم. با بازیگران ایوان مکینتاش ، لورن سوچا ، امیلی بوث ، کین هودر ، بیل موزلی ، مایکل برمن و برایان برلیس

شنبه 5 سپتامبر @ 21:00 – The VAULT (2017) * Premiere UK UK

VAULT

خواهران دیلون برای نجات برادرشان مایکل ، سرقت از بانک را سامان داده اند ، اما وقتی طاق طبقه بالا پول کافی برای تأمین بدهی مایکل را نداشته باشد ، به توصیه معاون دستیار بانک اد ماس (جیمز فرانکو) ، آنها حفر می کنند. طاق طبقه پایین. زیرزمین بانک راز وحشتناکی پنهان است و قبل از مدتی ، دیلون ها باید تصمیم بگیرند که آیا در خارج از پلیس یا نیروهای فوق طبیعی طبیعی وحشتناک در طاق زیر روبرو شوند.

جمعه 11 سپتامبر @ 21:00 – MARA (2018) * کانال برتر

MARA

روانشناس جنایی کیت فولر (اولگا کورلنکو) به قتل مردی اختصاص دارد که ظاهراً در خواب او توسط همسرش خفه شده است و تنها شاهد آن دختر هشت ساله آنها ، سوفی است. هنگامی که کیت در رمز و راز یک شیاطین باستانی که مردم را به قتل می رساند ، کشته می شود ، همانطور که همه قربانیان و مارپیچ های قبلی را از طریق یک کابوس خنک کننده برای نجات خودش و سوفی قبل از اینکه بخواهد دوباره بخوابد ، همان علائم کوچک سازی را تجربه می کند.

شنبه 12 سپتامبر @ 21:00 – GHOSTS OF MARS (JOHN CARPENTER) (2001) * کانال برتر

موقعیتهای MARS JOHN CARPENTER

مریخ ، 2176 ه. در یک سیاره سرخ که سرنوشت آشکار خطرناک یک زمین پر ازدحام شده است ، ستوان پلیس ملانیا Ballard (ناتاشا هنستریج) در حال تعیین تکلیف است تا جیمز “ویرانی” ویلیامز (یخ یخ) ، بدنام ترین جنایتکار این سیاره را به عدالت محقق کند. آنچه به عنوان نبرد میان پلیس و جنایتکار آغاز شد ، به زودی به نبردی برای بقای انسان و فرار از سیاره محکوم تبدیل می شود ، زیرا بالارد و ویلیامز با “ارواح مریخ” به نبردهای فانی می پیوندند.

مطلب مرتبط  بررسی کامل فیلم Khuda Haafiz - فیلم های آنلاین را تماشا کنید

جمعه 18 سپتامبر @ 21:00 – NIGHT OF CREEPS (1996) * کانال برتر

NIGHT CREEPS

شب وام برای یک کالج کوچک شهر با مشکل بزرگ وقت تبدیل به “شب خزندگان” می شود! جانی (کن هرون) و دوست دخترش پام (آلیس کادوگان) ، زوج کاملاً مشترک ، یک شب در سال 1959 از Lover Lane لذت می برند ، هنگامی که ناگهان توجه جانی به سوی یک چراغ شیطان منحرف شد. او ترک می کند تا آن را کشف کند ، هرگز دیگر برنگردد. بیست و هفت سال بعد ، هنگامی که دو پسر دانشکده ، کریس (جیسون لیولی) و جی سی (استیو مارشال) ، برادری فجیعی قول می دهند ، با بدن یخ زده جانی روبرو می شوند.

شنبه 19 سپتامبر @ 21:00 – یک ازدواج خوب (2014) * کانال برتر

یک ازدواج خوب

از استفان کینگ افسانه ای هیجان انگیز می آید. جشن 25 سال ازدواج ، دارسی احساس می کند زندگی او با همسر و دوست داشتنی و فرزندان شگفت انگیزی کامل است. در خارج از زندگی آنها ، یک قاتل سریالی قربانیان خود را شکار می کند ، زنان جوان را می کشد ، در حالی که یک غریبه مشکوک خانواده دارسی را به دام می اندازد. به تدریج ، او می فهمد که شوهرش همان کسی نیست که فکر می کرد و نه تنها ازدواج او در معرض تهدید ، بلکه زندگی او نیز خواهد بود.

جمعه 25 سپتامبر @ 21:00 – VISIONS (2015) * Premiere UK UK

VISIONS

با ترک زندگی شیک و سخت شهر ، پشت او ، مادر جوان به نام Eveleigh (Isla Fisher) ، به همسرش دیوید (کوه آنسون) در خانه تاکستان زیبای جدیدشان می پیوندد و تنها با گرفتاری های وحشتناک و دیدهای یک چهره دارای پوستی شرور گرفتار می شود. هیچ کس دیگر این توهمات را نمی شنود و نمی بیند ، حتی دیوید که به طور فزاینده ای نگران بهزیستی همسرش نگران است. ناامید شده برای اثبات اخلاق خود ، اویل به محلی از افرادی که تاریخ خالی از سکنه تاکستان را که در آن اکنون ساکن است ، فاش می کند شکار می کند. اما وقتی این تکه ها جمع می شوند ، جواب بسیار متفاوت است – و برای او و کودکش خطرناک تر است – از زمانی که تصور می کرد.

شنبه 26 سپتامبر @ 21:00 – LEGION (2010) * کانال برتر

LEGION

فرشته ارشاد مایکل (پل بتانی) به زمین می رود تا لژیون فرشتگان خدا را که به مکاشفه آخرالزمان فرستاده شده اند ، دور نگه دارد و بشریت را نابود کند. او به شام ​​از راه دور Paradise Falls سفر می کند ، یک میدان نبرد بعید است که در آن صاحب غذا (Dennis Quaid) ، گروهی از غریبه ها و یک پیشخدمت باردار جوان (Adrianne Palicki) تنها امید بشر برای بقا هستند.

فیلم-Blogger.com

یک وب سایت نقد و بررسی فیلم که در سال 2012 راه اندازی شده است. Movie-Blogger.com به یک وب سایت فیلم تبدیل شده است تا تمام سلیقه ها با طعم و مزه قوی سینمای ایندی را تهیه کند. همه استقبال می کنند و جامعه ما باعث می شود که ما چه کسی باشیم!

admin

Related Posts

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها