fallback-image

CHOP CHOP در 20 اکتبر در VOD یک کابوس را ارائه می دهد

خرد کردن

Chop Chop Invides Home Video برای هالووین
اولین فیلم Rony Patel’s Terror Delicious
اجاره یا خرید در iTunes و Prime Video در تاریخ 20 اکتبر

Kamikaze Dogfight با مشارکت Gravitas Ventures ، یک شرکت Red Arrow Studios ، از راه اندازی Digital HD و Cable VOD برای اولین بار برنده Chop Chop Rony Patel خبر داد. یک تحویل معمولی پیتزا منجر به یک شب هرج و مرج می شود که یک روانگردان قاتل یک زن و شوهر جوان را هدف قرار می دهد که ممکن است از خود یک راز باشد. Chop Chop برای اجاره یا مالکیت 20 اکتبر در آمازون ، iTunes ، Comcast ، Spectrum ، Vudu و موارد دیگر در دسترس خواهد بود.

آتالا آرس و جیك تیلور در نقش زوج جوانی بازی می كنند كه حمله یك روانپزشك قاتل تنها آغاز یك شب بسیار خطرناك است. Chop Chop را کارگردانی و تهیه کنندگی رونی پاتل ، از فیلمنامه ای که با همکاری اندرو اریکسن ساخته است ، انجام داد.

“ما بسیار افتخار می کنیم که اولین ویژگی رونی را راه اندازی کرده ایم. این دقیقاً نوعی از انرژی ، سبک و داستان سرایی است که طرفداران Kamikaze از آن قدردانی می کنند و می خواهند بیشتر ببینند. “

مطلب مرتبط  HDMovie99 2020 - بارگیری آخرین فیلم های بالیوود ، هالیوود ، تامیل و تلوگو - تماشای فیلم ها به صورت آنلاین

“تیم ما همیشه وقتی هیجان زده می شود که اندرو و هان فیلم سازان ژانر تازه کار را شناسایی می کنند ، هیجان زده می شوند. این هیجان مطمئناً با Chop Chop برانگیخته شده است و ما خوشحالیم که رونی پاتل را به میدان می اندازیم. “، نیک رویاک ، مدیر اکتساب سرمایه های Gravitas گفت.

تریلر زیر را تماشا کنید

https://www.youtube.com/watch؟v=0Yk9ohs7AZg

یک شب بی گناه بین یک زن و شوهر جوان یک چرخش عجیب و غریب اتفاق می افتد که یک قاتل سریالی روان پریش در خانه را می زند. همانطور که زن و شوهر شروع به تأمین زندگی خود می کنند ، به زودی می فهمیم که ممکن است عاشقان بیش از آنچه تصور می کنند وجود داشته باشند. یک مبارزه طولانی برای زنده ماندن آنها را به یک سری از برخوردهای ناآرام آور در دنیای زیرین جنایتکار سوق می دهد.

فیلم- Blogger.com

یک وب سایت Movie Review در سال 2012 راه اندازی شده است. Movie-Blogger.com به یک وب سایت فیلم تبدیل شده است تا بتواند همه سلیقه ها را با عطر و طعم قوی از سینمای Indie تأمین کند. همه استقبال می کنند و جامعه ما ما را به همان چیزی تبدیل می کند که هستیم!

admin

Related Posts

fallback-image

دانلود قسمت 4 سریال قورباغه

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

MovieBox 2020 – تماشای فیلم و نمایش تلویزیونی رایگان – تماشای فیلم آنلاین

MovieBox 2020 – تماشای فیلم و نمایش تلویزیونی رایگان – تماشای فیلم آنلاین

نقد منتقدان Kaagaz – تماشای فیلم های آنلاین

نقد منتقدان Kaagaz – تماشای فیلم های آنلاین

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها