fallback-image

Dark Encounter (2019) | فیلم- Blogger.com

تصور آن فوق العاده سخت است
که چهار بزرگسال …
… و یک سگ!
… چهار بزرگسال و یک سگ
در طی یک ساعت به سادگی از بین رفت.

من چندی پیش “G-Loc” را دیدم. و فکر اول من این بود: “چرا SF دیگری را امتحان نمی کنید؟” نه تنها به این دلیل که یکی از ژانرهای مورد علاقه من است. اما چون “G-Loc“از هر نظر وحشتناک و ناامید کننده بود. و من می خواستم با تماشای SF با کیفیت بهتر هر چه زودتر این سختی را فراموش کنم. و خوشبختانه “برخورد تاریک“از کیفیت کاملاً متفاوتی نسبت به دومی برخوردار بود. حتی رسیدن به آن دشوار نبود. اما با نگاه به گذشته ، من تعجب کردم که آیا واقعاً یک SF به معنای دقیق کلمه است.

لامپ های لومینسانس استروبوسکوپی.

صحنه آغازین مادر و پدر اندرسون را نشان می دهد که از شبی به خانه می آیند و پس از آن متوجه می شوند که دخترشان مایزی به طرز مرموزی ناپدید شده است. با این حال ، هیچ اثری و نشانه ای از آدم ربایی خشونت آمیز وجود ندارد. او به سادگی در هوای نازک ناپدید شد. در صحنه بعدی ، شاهد جمع شدن یک خانواده هستیم. یک شام خانوادگی که کاملاً واضح است که درد از دست دادن فرزندشان هنوز وجود دارد و منجر به مکالمه های سریع در یک فضای متشنج می شود. تا اینکه ناگهان پدیده های نور عجیب و غریب توسط ری مشاهده می شود (مل ریدو) و او و دیگر مردان حاضر پیشنهاد می کنند که در مورد مشاهدات تحقیق کنند. وقتی آنها وارد جنگل می شوند و شاهد پرواز کره های بیشتری در اطراف هستند و یکی از آنها بدون هیچ اثری ناپدید می شود ، آنها می فهمند که چیزی بیش از برخی از پدیده های آب و هوایی غیر قابل توضیح یا شکارچیان محلی که با آتش بازی بازی می کنند ، وجود دارد.

ژانرهای ترکیبی

باید اعتراف کنم که کارل استراتی می داند که چگونه ژانرهای مختلف را به روشی مبتکرانه مخلوط کند. به طور کلی ، شما فکر می کنید که برای چندینمین بار ، موجودات سبز بیگانه به طور تصادفی مردم را می ربایند تا از آنها به عنوان خوکچه هندی برای آزمایشات خود استفاده کنند. یا شاید مریخی هایی که فقط برای آشنایی کنار گذاشته اند. با این حال ، انتظار تصاویر چشمگیر از فضاپیمای عظیم بین کهکشانی را نداشته باشید. این در یک شب مه آلود به چراغ های درخشان روشن محدود می شود. حتی اگر شباهت هایی با مثال “برخورد نزدیک از نوع سوم“، شما فریب یک سفینه فضایی عظیم با نور مانند زمین رقص را نخواهید خوردتب شب شنبه”. در مرحله بعدی ، این احساس به شما دست می دهد که درحال تماشای یک وحشت ترسناک هستید که در آن اشیا household خانگی از قوانین جاذبه سرپیچی می کنند و چراغ ها شروع به سوسو زدن می کنند. و به عنوان یک اساس ، شما یک درام خانوادگی در مورد از دست دادن یک عزیز و روند همراهی با عزاداری دارید.

چه افشاگری شگفت انگیزی.

و اگر اینها ژانرهای کافی نیستند ، انعکاس بسیار شگفت انگیزی وجود دارد ، پس از آن ناگهان از منظری کاملاً متفاوت به کل نزدیک می شود. جنبه علمی-تخیلی در پس زمینه محو می شود و یک رمز و راز جنایی توجه را می طلبد. انعکاس طاقت فرسا است و اکثر آنها به روشی مشابه با من واکنش نشان می دهند. “آه ، این همان چیزی است که اتفاق می افتد“همانطور که در آن لحظه فکر کردم. تنها چیزی که من تعجب کردم ریشه نهادهای ارائه دهنده توضیحات است. بیگانگان؟ یا مظاهر معنوی؟ نه اینکه این مهم باشد. نتیجه نهایی همان چیزی است که اهمیت دارد. و به لطف این پیچ و تاب بسیار اصلی ، این فیلم بدون زحمت از حد متوسط ​​بالاتر می رود.

این تلنگر ارزش تماشای آن را دارد.

برخورد تاریک”یک فیلم کم هزینه با رویکردی بدیع است. علی رغم این واقعیت که آنها با پشتکار از فیلم های معروف دیگر وام گرفتند ، “برخورد تاریک“من را غافلگیر کرد. و نه فقط به دلیل اصالت داستان. اما همچنین به دلیل بازیگران تقریباً ناشناخته بازیگران (به خصوص) لورا فریزر) به علاوه موسیقی متن عالی و جلوه های صوتی. و حس نوستالژیکی که به من دست داد. چندین بار فیلم های مشابه دهه 80 را به یاد من آورد. و روحیه کلی آنها موفق به ایجاد شد. چیز دیگری وجود دارد که من را پس از خواندن در مورد آن متعجب کرد. به نظر می رسد که همه چیز در ایالات متحده در آن دوره اتفاق می افتد. اما هنوز این فیلم در انگلیس با بازیگران انگلیسی فیلمبرداری شده است. حیرت آور. به طور خلاصه ، این SF بسیار توصیه می شود.

https://www.youtube.com/watch؟v=PvC1IRxJdqs

رتبه من 7/10
پیوندها: IMDB

فیلم-عجیب و غریب

من پیتر هستم ، سال تولید 1966 و در بلژیک زندگی می کنم. من با ورونیکا ازدواج کردم و با هم دو بچه دوست داشتنی داریم ، کارولین (7 سال) و فیلیپ (5 سال). من یک طرفدار بزرگ فیلم هستم. من تمام زندگی ام در حال تماشای فیلم بوده ام و تعداد آنها را که تاکنون دیده ام از دست داده ام.

مطلب مرتبط  جنگ با پدربزرگ (2020)

admin

Related Posts

fallback-image

دانلود قسمت 5 سریال قورباغه

بررسی منتقدان سری وب Tandav – تماشای فیلم های آنلاین

بررسی منتقدان سری وب Tandav – تماشای فیلم های آنلاین

fallback-image

دانلود قسمت 4 سریال قورباغه

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها