fallback-image

DvdPlay (2020) – دانلود جدیدترین فیلم های تامیل ، تلوگو و مالایایی به صورت رایگان – فیلم های آنلاین را تماشا کنید

معرفی DvdPlay

Dvdplay یک سایت دزدی دریایی فیلم است که در آن افراد برای تماشای جدیدترین فیلم های بالیوود ، هالیوود ، تامیل و Telegu می آیند. Dvdplay یکی از سایتهایی است که بزرگترین سایت تورنت در سراسر جهان بوده است. زیرا این سایتی است که افراد می توانند آخرین فیلم های منتشر شده در چاپ های HD را منتشر کنند.

هیچ وب سایت تورنت دیگری قادر به انجام چنین کاری نیست. بیشتر مخاطبان با این وب سایت در تعامل هستند زیرا هیچ وب سایت دیگری آخرین فیلم های Telegu ، Tamil ، Bollywood و Hollywood را قبل از Dvdplay بارگذاری نمی کند. گرچه گوگل سایت تورنت را در هند ممنوع می کند که محتوای حق چاپ را بارگذاری می کند. اما همه قوانین کشور یکسان نیست و مردم هنوز هم می توانند از Dvdplay استفاده کنند. برای اطلاع از روند ، لطفا مقاله را تا انتها بخوانید و از آن لذت ببرید.

دسترسی به وب سایت Dvdplay

همانطور که می دانید Dvdplay یک سایت دزدی دریایی ویدیویی است و غیرقانونی است. برای این مسئله دزدی دریایی ، وب سایت باید برای مشکلات دزدی دریایی با بلوک های زیادی روبرو شود. بنابراین به همین دلایل بسیاری از کشورها نمی توانند به وب سایت دسترسی پیدا کنند. لطفاً برای دسترسی به Dvdplay مراحل زیر را دنبال کنید.

روش برای موبایل:

 • اول از همه ، شما نیاز به یک VPN دارید تا موقعیت مکانی خود را تغییر دهید. ما چند برنامه VPN توصیه شده برای شما داریم. در دستگاه Android خود از یکی از برنامه های VPN استفاده کنید.
 • پس از نصب برنامه VPN ، برنامه را باز کرده و مکان هند را انتخاب کنید. پس از آن به شما توصیه می کنم آدرس IP را بررسی کنید.
 • سپس در صورت تغییر آدرس IP ، به وب سایت رسمی Dvdplay بروید. در آنجا می روید به وب سایت Dvdplay دسترسی کامل خواهید داشت و اکنون هر فیلمی را برای بارگیری انتخاب کنید.

روش برای دسک تاپ:

 • اگر کاربر دسک تاپ هستید ، در صورت استفاده از کروم از مرورگر Chrome استفاده نمی کنید ، لطفاً آن را نصب کنید. در تلفن همراه باید یک برنامه VPN نصب کنید ، اما در دسک تاپ کاملاً متفاوت است. این بار باید یک پسوند VPN نصب کنید.
 • توصیه می کنم از TunnelBear استفاده کنید.
 • پس از نصب Setup ، VPN مکان را به هند وصل می کند. این VPN نیازی به ثبت نام ندارد ، بنابراین استفاده از آن ابتدایی است.
 • پس از اتصال به IP جدید ، به وب سایت رسمی Dvdplay بروید و اکنون قرار است بروید.

دانلود فیلم از Dvdplay

Dvdplay یک سایت دزدی دریایی است که باید بدانید این محتوای دزد دریایی همه غیرقانونی است. این جنایتی است که دولت علیه این نوع کارها در هند قانون دارد. اگر با بارگیری از این محتوای دزدگیر استفاده می کنید ، از این جنایت نیز پشتیبانی می کنید. بنابراین به شما توصیه می کنم به سالن سینما بروید و مطالب واقعی را در صفحه بزرگ مشاهده کنید.

یا می توانید اشتراک Netflix ، Amazon ، Hotstar Prime را دریافت کنید. اما هنوز هم می خواهید از Dvdplay استفاده کنید می توانید مراحل بارگیری را در زیر دنبال کنید.

مراحل زیر را برای دانلود فیلم Dvdplay دنبال کنید

 1. ابتدا Dvdplay را در مرورگر خود باز کنید. بعد از باز کردن وب سایت ، آخرین فیلم های آپلود شده را مشاهده خواهید کرد.
 2. از نوار جستجوی Dvdplay استفاده کنید که در صفحه اصلی آن نوار جستجو گنجانده شود. اکنون نام فیلمی را که می خواهید بارگیری کنید در نوار جستجو بنویسید. پس از استفاده از آن نتیجه جستجو را در آن نتیجه جستجو می کنید فیلمی را که می خواهید بارگیری کنید پیدا خواهید کرد.
 3. از آنجا که می دانید تمام این وب سایت ها torrent و غیرقانونی هستند ، بنابراین برای پول از تبلیغات پاپ آپ استفاده می کنند ، هنگام ورود به وب سایت باید با این تبلیغات روبرو شوید. شما با حداکثر 5 تبلیغات پاپ آپ روبرو خواهید شد که تبلیغات را یک به یک کاهش می دهند. دور زدن این تبلیغات چندان دشوار نیست. اگر کاربر رایانه یا لپ تاپ هستید ، می توانید از برخی از تبلیغات بازکننده استفاده کنید تا این تبلیغات پاپ آپ مسدود شود. فقط به ابزار افزودنی کروم بروید و “Ad Blocker” را جستجو کنید و خیلی راحت آن را پیدا خواهید کرد.
 4. بعد از کوتاه کردن تمام تبلیغات ، تصویر کوچک فیلم را مشاهده خواهید کرد و فقط برای پخش آن روی آن کلیک کنید. به یاد داشته باشید که این سایت های تورنت همچنین امکان تماشای این آخرین فیلم ها را به صورت آنلاین فراهم می کنند.
 5. اما اگر نمی خواهید آن را بصورت آنلاین تماشا کنید و فقط می خواهید آن را بارگیری کنید ، دکمه بارگیری را در زیر محتوای فیلم دریافت خواهید کرد. اکنون فقط بر روی “بارگیری” کلیک کنید و بارگیری در چند ثانیه به طور خودکار شروع می شود. اما اگر کاربر رایانه یا لپ تاپ هستید می توانید از نرم افزار “IDM” برای بارگیری سریع خود استفاده کنید.

11 بهترین گزینه برای Dvdplay & عکس

مانند Dvdplay برخی از وب سایتهایی که به کاربر اجازه می دهند آخرین فیلم ها را بصورت آنلاین بارگیری کند. اما همه آنها چندان مشهور نیستند و برخی از وب سایت ها به درستی کار نمی کنند. بنابراین چگونه بدانیم که بهترین گزینه های Dvdplay کدام است. سایت دانلود فیلم برتر را در زیر مشاهده کنید.

1. خاترمزا

Khatrimaza یک سایت دزدی دریایی ویدیویی است که محتوای دزد دریایی را به صورت آنلاین بارگذاری می کند و کاربران می توانند به صورت رایگان از این محتوا استفاده کنند. خاترمزا برای چند سال اخیر کار کرده است و بسیار محبوب در هند است. اگر می خواهید آخرین فیلم ها را بعد از تاریخ اکران آن تماشا کنید ، خاترمزا اولین انتخاب برای شماست.

2. KatMovieHD

Katmoviehd یک سایت دزدی دریایی ویدیویی است. در اطراف عاشقان فیلم بسیار مشهور است. زیرا Katmoviehd آخرین فیلمهای هالیوود ، بالیوود ، تامیل و تلوگو را سریعتر از هر سرور فیلم دیگر بارگذاری می کند. وب سایت Katmoviehd از چند سال پیش شروع به کار کرد. هنوز ، وب سایت سخت در تلاش است تا آخرین محتوای کاربر را ارائه دهد. این وب سایت تقریباً شبیه Dvdplay است.

3. تصویر زمینه

همه دوستداران فیلم در جهان هر روز از Filmywap.com دیدن می کنند. حداکثر مردم دوست دارند فیلمهای هالیوود را تماشا کنند اما شخصی نیز وجود دارد که فیلمهای بالیوود را دوست دارد. همانطور که می دانید Filmywap یکی از بهترین وب سایت ها برای بارگیری آخرین فیلم ها است. بارگیری فیلم های Dvdplay را می توانید از اینجا انجام دهید.

4. پلمپ

PutLocker یک سایت دزدی دریایی فیلم مانند Movierulz است که در آن افراد برای تماشای جدیدترین فیلم های بالیوود ، هالیوود ، تامیل و تلگو آمده اند. PutLocker یکی از سایتهایی است که بزرگترین سایت تورنت در سراسر جهان بوده است. زیرا این سایتی است که افراد می توانند آخرین فیلم های منتشر شده در چاپ های HD را منتشر کنند. همچنین می توانید از این وب سایت به عنوان گزینه ای برای Dvdplay استفاده کنید.

5. TamilGun

Tamilgun جایگزینی برای نسخه Movierulz Telugu است. اگر می خواهید جدیدترین فیلم های تامیل را بارگیری کنید Tamilgun بهترین سایت بارگیری فیلم برای شما است. وب سایت از هر وب سایت بارگیری فیلم بهتر است. بنابراین برای فیلم های تلوگو و تامیل توصیه می کنم از Tamilgun استفاده کنید. خیلی راحت است که عاشقان Dvdplay بتوانند فیلم های تامیلگون را بارگیری کنند.

6 تامیلی یوگی

Tamilyogi به جدیدترین فیلم های تامیل مشهور است. کاربران می توانند جدیدترین فیلم های تامیل را در چاپ های CAM & HD فقط در 2 یا 3 ضربه محکم و ناگهانی بارگیری کنند. آیا می دانید نکته ویژه در مورد تامیلیجی چیست؟ اینکه این وب سایت به شما امکان می دهد فیلم ها را بارگیری کنید و همچنین به شما امکان می دهد محتوای آنلاین را مشاهده کنید. بنابراین نیازی به بارگیری نیست ، فقط باید روی دکمه پخش کلیک کنید و از جدیدترین فیلم های تامیل لذت ببرید.

اما اگر اتصال اینترنتی بسیار سریع تری ندارید ، می توانید آن را بارگیری کرده و از آن لذت ببرید. اما توصیه می کنیم اگر اتصال اینترنت شما به سرعت فیلم را به صورت آنلاین تماشا می کند ، زیرا بارگیری محتوا یک فرایند طولانی است. Dvdplay را می توان با این وب سایت جایگزین جایگزین کرد.

123movies آخرین وب سایت مشابه 123movies است که انواع فیلم را بارگذاری می کند. سرور آنها بسیار سریع است. من قبلاً از آن استفاده کرده ام. در وب سایت ، جدیدترین فیلم های آنلاین بالیوود ، فیلم های هالیوود را دریافت خواهید کرد. برای دسترسی به وب سایت به هیچ نوع سرویس VPN و سرورهای پروکسی نیازی ندارید. همچنین ، وب سایت هیچ نوع تبلیغات پاپ آپ را ندارد. بنابراین من قطعاً به شما توصیه می کنم از این وب سایت استفاده کنید که برای شما بهترین باشد.

GoMovies محبوب ترین سایت تورنت است. این سایت تورنت نسخه سوم شخص جدیدترین فیلم ها را انجام می دهد. اما GoMovies بارها به دلیل مسائل دزدی دریایی ممنوع اعلام شد اما بازهم نام دامنه جدیدی پیدا شد. GoMovies یک سایت جایگزین ExtraTorrent است. GoMovies همچنین به عنوان یک سایت دزدی دریایی فیلم شناخته شده است که محتوای دزدان دریایی را بارگذاری می کند. افراد می توانند از آن برای بارگیری آخرین فیلمهای هالیوود و بالیوود و غیره استفاده کنند.

9 RARBG

RARBG یک سایت دزدی دریایی فیلم است. RARBG برای اولین بار در سال 2008 تاسیس شد. در سال 2014 این سایت پر بازدیدترین سایت تورنت در سراسر جهان بود. زیرا این سایتی است که افراد می توانند آخرین فیلم های منتشر شده در چاپ های HD را منتشر کنند. هیچ وب سایت تورنت دیگری قادر به انجام چنین کاری نیست. بیشتر مخاطبان با این وب سایت تعامل دارند زیرا هیچ وب سایتی دیگر آخرین فیلم های هالیوود و بالیوود را قبل از RARBG بارگذاری نمی کند. این بهترین گزینه برای Dvdplay است.

10. Couchtuner

Couchtuner یک وب سایت هدفمند ایالات متحده است که در آن می توانید آخرین فیلم ها و نمایش های تلویزیونی را تماشا کنید. Couchtuner آخرین فیلمهای انگلیسی را سریعتر از هر وب سایت دیگری بارگذاری می کند. این اولین توصیه برای دوستداران فیلم هالیوود است. بنابراین بهتر است از Couchtuner برای تماشای آخرین فیلم های هالیوود به صورت آنلاین استفاده کنید. Couchtuner محبوب ترین گزینه برای Dvdplay است.

11 EZTV

در واقع حداکثر دوستداران فیلم درباره EZTV اطلاع دارند. میلیون ها نفر هر روز به وب سایت مراجعه می کنند. اما این وب سایت به دلیل مسائل دزدی دریایی توسط بسیاری از کشورها مسدود شده است. بنابراین وقتی کاربر می خواهد از یک کشور مسدود شده به وب سایت دسترسی پیدا کند ، کاربر فقط یک صفحه خالی را در مقابل خود مشاهده می کند. وقتی این اتفاق افتاد کاربر فکر می کند که وب سایت کار نمی کند. اما اگر یک کاربر بخواهد از یک کشور مجاز به وب سایت دسترسی پیدا کند ، کاملاً اشتباه است ، مطمئناً کاربر از این مزیت بهره می برد. واضح است که EZTV خوب کار می کند. این یک جایگزین عالی برای Dvdplay است که امیدوارم با استفاده از آن نتیجه بهتری بگیرید.

فیلم های بالیوود جدید Leaked By Dvdplay 2020

تمام فیلم های بیرون زده از هند است. Dvdplay هند بسیار مشهور است زیرا بیشتر فیلم های هند بالیوود در Dvdplay به بیرون درز می شوند. بنابراین ، در سال ، 2020 بسیاری از فیلمهای سینمایی بلاک چین در هند راه اندازی شده اند. اما بیشترین تعداد فیلم توسط وب سایت افسانه ای Dvdplay منتشر شد.

سؤالات متداول

آیا استفاده از Dvdplay بی خطر است؟

اخیراً گوگل Dvdplay را از ایالات متحده ممنوع کرده است. بنابراین امکان جستجوی Dvdplay از ایالات متحده امکان پذیر نیست. زیرا در کشورهایی مانند ایالات متحده آمریکا و هند دزدی دریایی غیرقانونی است. در هر صورت ، این قوانین برای افرادی که عکسهای متحرک را مشاهده یا بارگیری می کنند ، دقیق ترین نیست. غیر معمول است که هر کسی را بخاطر بارگیری / ریختن فیلم های زائر در شبکه گرفتار کنید ، اسیر کنید. قسمت بزرگتر ضبط شده برای انتقال ماده زائد در شبکه ایجاد شده است.

چرا Dvdplay در هند مسدود شده است؟

اخیراً وقتی فعالیت دولت انجام شد ، خوشه قانونی آن Dvdplay را در وب سایت از Google مسدود و بیرون کشید. دلیل مسدود کردن Dvdplay قانون حاکم بر ایالات متحد است ، اما ماجرا به پایان نمی رسد همه ما می دانیم که فقط یک نام دامنه مانند این وب سایت وجود ندارد. هزاران نام دامنه وجود دارد که به نفع سایتهای آپلود فیلم هستند. مخاطبان هنوز هم از بازدید از این هزار تعداد سایت تورنت ، این فیلم ها را تماشا می کنند.

اگرچه پدر بنیانگذار (Dvdplay) ممنوع است برخی از سایت های مشابه می خواهند جای خود را مانند Dvdplay 300mb ، فیلم های جدید Dvdplay ، فیلم های دوبله شده انگلیسی Dvdplay ، و غیره بگیرند ، شما همچنین می توانید از این وب سایت برای بارگیری فیلم های جدید تامیل و تلگ در HD استفاده کنید. اما توصیه می کنیم برای رفتن به سالن سینما از این سایت استفاده نکنید و از مطالب واقعی آن لذت ببرید. زیرا تماشای محتوای حق چاپ در سایت های تورنت غیرقانونی است. بنابراین بهتر است از این نوع سایت های تورنت استفاده نکنید.

Dvdplay چگونه کار می کند؟

Dvdplay یکی از سایتهای معروف بارگیری فیلم در هند است. این وب سایت سالهاست که سخت کار می کند و تیم بسیار بزرگی دارد که آخرین مطالب را جمع می کند و سریعتر از هر وب سایت دیگر بارگذاری می کند. اما ممکن است در ذهن شما این سؤال پیش بیاید که چرا این وب سایت در حال ارائه محتوای سرقت شده به کاربران است و سود آنها چیست. در واقع ، هنگامی که یک کاربر به وب سایت مراجعه می کند ، کاربر باید با برخی از تبلیغات روبرو شود. Dvdplay هنگامی که کاربر جلوی این تبلیغات را می دهد صاحب سود می کند تبلیغات تبلیغاتی دارد. آنها عمدتاً برای کسب درآمد از مطالب سرقت شده سرو می کنند.

چگونه می توان از Dvdplay بدون تبلیغات استفاده کرد؟

هنگامی که کاربر از Dvdplay بازدید می کند ، کاربر باید با برخی از تبلیغات پاپ آپ که به طور خودکار در مرورگر شما بارگذاری می شود ، روبرو شود. این تبلیغات بسیار آزار دهنده هستند به همین دلیل حداکثر کاربران نمی توانند فیلم ها را بارگیری کنند و سپس وب سایت را ترک کنند. برای حل این مشکل باید برخی مراحل را دنبال کنید. در مرحله اول ، اگر شما یک کاربر Pc هستید ، می توانید یک Ad-blocker Extention اضافه کنید. اما اگر کاربر تلفن Android هستید ، می توانید یک برنامه adblocker را از فروشگاه Play بارگیری کنید. این برنامه افزودنی و برنامه تبلیغات را برای بارگیری می کند و می توانید از Dvdplay هموار استفاده کنید.

چگونه می توان از Dvdplay بدون VPN استفاده کرد؟

اگر شما از Dvdplay از کشوری استفاده می کنید که امکان مرور Dvdplay را ندارد ، برای دسترسی به وب سایت باید از VPN استفاده کنید. اما همانطور که می دانید اگر در فروشگاه بازی مرور می کنید ، خواهید دید که حداکثر VPN دارای میلیونها بار بارگیری است و همه سرورها کند هستند. همچنین ، تمام VPN ها بی خطر نیستند بنابراین مخاطب برای بارگیری فیلم از Dvdplay به یک روش ایمن نیاز دارد. یک روش ثانویه وجود دارد که یک سرور پروکسی است. سرور پروکسی مانند یک سرور 3 دست است که پرونده را برای شما بارگیری کرده و محتوا را در اختیار کاربر قرار می دهد.

توجه: متأسفانه هیچکدام از سرورهای پراکسی در اینترنت فعال نمی شوند که سرور پروکسی فعال شود ، ما مقاله ای را که وارد یک لیست سرور پروکسی می شود ، به روز خواهیم کرد

چرا Dvdplay باز نمی شود؟

در واقع حداکثر دوستداران فیلم درباره Dvdplay می دانند. میلیون ها نفر هر روز به وب سایت مراجعه می کنند. اما این وب سایت به دلیل مسائل دزدی دریایی توسط بسیاری از کشورها مسدود شده است. بنابراین وقتی کاربر می خواهد از یک کشور مسدود شده به وب سایت دسترسی پیدا کند ، کاربر فقط یک صفحه خالی را در مقابل خود مشاهده می کند. وقتی این اتفاق افتاد کاربر فکر می کند که وب سایت کار نمی کند. اما اگر یک کاربر بخواهد از یک کشور مجاز به وب سایت دسترسی پیدا کند ، کاملاً اشتباه است ، مطمئناً کاربر از این مزیت بهره می برد. روشن است که Dvdplay خوب کار می کند.

چرا Dvdplay بسیار محبوب است؟

Dvdplay به دلیل فعال بودن در هند بسیار محبوب است. Dvdplay سالهاست که کار می کند و هنوز هم بسیار سخت کار می کنند. Dvdplay بعد از انتشار تاریخ ، همیشه یک فیلم به بیرون درز می کند. همانطور که می دانید وقتی فیلمی منتشر شد ، مردم می خواستند سریع آن را تماشا کنند. اما آنها نمی توانند به سالن سینما بروند ، زیرا اوقات فراغت زیادی ندارند. به همین دلیل ، مردم از Dvdplay استفاده می کنند تا بتوانند آخرین فیلم ها را تماشا کنند. بنابراین کاربر جدیدترین فیلم های بالیوود ، هالیوود ، تلوگو و تامیل را بصورت آنلاین و رایگان دریافت می کند.

چرا اشتباه است برای دانلود فیلم های Pirated از Dvdplay؟

هر هفته فیلم های زیادی در بالیوود و هالیوود در حال اکران هستند. اما مردم می خواهند از این محتوای اصلی به صورت رایگان لذت ببرند. بنابراین آنها از خدمات Dvdplay برای تماشای جدیدترین فیلم های بالیوود به صورت آنلاین استفاده می کنند. اما طبق قانون هند ، این امر کاملاً غیرقانونی است زیرا آپلود کردن محتوای شخص دیگر و فروش آن به مشتری بدون اجازه مالک ، یک حق چاپ است. چند سال پیش قانونی علیه این جنایت ساخته نشده بود اما در سال 2020 قانون دولت هند بسیار سختگیرانه است. اگر شخصی این نوع جرم را مرتکب شود ، مقامات دولتی باید اطمینان حاصل کنند که شخص به دلیل این مجازات مجازات می شود.

مجازات هایی برای بارگذاری فیلم های Pirated:

 1. به مدت 3 سال زندانی شد.
 2. جریمه نقدی حداکثر 10 پوند را پرداخت کنید.
 3. به مدت 3 سال در زندان به سر برد و جریمه نقدی را تا 10 پوند در هر دو پرداخت کنید.

تهیه فیلم بسیار دشوار است برای ساخت محتوا زمان زیادی طول می کشد. پس از اکران یک فیلم ، جمع آوری مجموعه گیشه آسان نیست ، اما وقتی فیلمی در وب سایت های تورنت بارگذاری شد ، فیلم تعداد زیادی از مخاطبان را از دست می دهد. کارگردان فیلم و تهیه کننده فیلم برای این کار باید با ضرر بسیار بزرگی روبرو شود. همچنین ، برخی از فیلم ها برای این جنایت فلاپ می گیرند. از آنجا که مردم می خواهند داستان فیلم را بدانند وقتی که مردم تماشای چاپ سالن هر فیلمی را می گیرند ، از کل داستان مطلع می شوند. بنابراین پس از دانستن داستان ، آنها علاقه زیادی به رفتن به سالن سینما ندارند و دوباره آن را تماشا می کنند.

کلمات نهایی درباره Dvdplay

همه جدیدترین فیلمهای جدید در Dvdplay سریعتر از هر وب سایت دیگر راه اندازی می شوند. Dvdplay یکی از بهترین وب سایتهای آپلود فیلم فعال در اینترنت است. بنابراین اگر می خواهید آخرین فیلم های راه اندازی شده جدید را تماشا کنید ، اولین توصیه من Dvdplay خواهد بود.

ممکن است سوالی در ذهن شما ایجاد شود اینست که Dvdplay انواع محتوای سرقت شده را آپلود می کند. پاسخ “بله” است ، اما بیشتر مطالب مربوط به Bollywood & Hollywood است. اگر فردی از هند هستید ، می توانید از مزایای Dvdplay بهره مند شوید.

سلب مسئولیت: ما از دزدی دریایی پشتیبانی نمی کنیم. این محتوا مربوط به ایمنی در مورد تورنت است. گرچه مردم از محتوای دزدان دریایی استفاده می کنند و می دانند که این غیرقانونی است اما باید به کاربران هشدار داده شود. اگر مقاله را دوست دارید ، لطفاً آن را در حساب های رسانه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید. همچنین ، نظر شما در مورد Dvdplay چیست؟ نظر خود را در مورد Dvdplay در بخش نظرات به ما بگویید ، متشکرم.

مطلب مرتبط  Filmlicious 2020 - بارگیری جدیدترین فیلم های HD ، مجموعه های وب و نمایش های تلویزیونی - تماشای آنلاین فیلم ها

admin

Related Posts

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها