Dvdvilla 2020 – فیلم های آنلاین را تماشا کنید

Dvdvilla 2020 – فیلم های آنلاین را تماشا کنید

Dvdvilla چیست؟

Dvdvilla یک سایت دزدی دریایی فیلم است که در آن افراد برای تماشای جدیدترین فیلم های بالیوود ، هالیوود ، تامیل و تلگو می آیند. Dvdvilla یکی از سایت هایی است که بزرگترین سایت تورنت در سراسر جهان بوده است. زیرا این سایتی است که افراد می توانند جدیدترین فیلم های منتشر شده در چاپ های HD را منتشر کنند. هیچ وب سایت تورنت دیگری قادر به انجام چنین کاری نیست. بیشتر مخاطبان با این وب سایت در تعامل هستند زیرا هیچ وب سایت دیگری آخرین فیلم های Telegu ، Tamil ، Bollywood و Hollywood را قبل از Dvdvilla بارگذاری نمی کند. گرچه سایت تورنت توسط Google در ایالات متحده به دلیل بارگذاری محتوای حق چاپ ممنوع است. اما همه قوانین کشور یکسان نیست و مردم هنوز هم می توانند از Dvdvilla استفاده کنند. برای آگاهی از روند کار ، مقاله را تا انتها بخوانید و از آن لذت ببرید.

لینک جدید Dvdvilla

در اینجا با توجه به این که ما می توانیم ببینیم که بعضی از مناطق مخالف Dvdvilla از هرجایی که بتوانید فیلم های متحرک هالیوود هندی را به صورت HD ، فیلم های جدید تلوگو 2020 ، انتقال فیلم های متحرک South Dravidian ، انتقال عکس های جدید 2020 و غیره اندازه بگیرید ، اندازه گیری می کند.

بنابراین در زیر لینک های جدید Dvdvilla آورده شده است. اگر می خواهید فیلم مورد علاقه خود را با یک کلیک بارگیری کنید ، از لیستی که در زیر آورده شده استفاده کنید:

 • Dvdvilla.com
 • Dvdvilla.ws
 • Dvdvilla.net
 • Dvdvilla.info
 • Dvdvilla.io
 • Dvdvilla.cc
 • Dvdvilla.to

چگونه برنامه Dvdvilla را بارگیری کنیم؟

آیا راحت مرور نمی کنید؟ از برنامه Dvdvilla استفاده کنید تا کار ساده و راحت شود. این برنامه به مخاطبان کمک می کند تا اطمینان حاصل کنند که مردم از تماشای فیلم یا بارگیری فیلم راحت هستند. APK در کنار استفاده از وب سایت راحت تر است زیرا وب سایت دارای بسیاری از تبلیغات پاپ آپ است ، اما از طرف دیگر ، Apk هیچ نوع تبلیغی را انجام نمی دهد ، بنابراین بارگیری جدیدترین فیلم ها با استفاده از Dvdvilla Apk آسان نیست. برای بارگیری برنامه Dvdvilla از دکمه بارگیری در زیر استفاده کنید:

بارگیری برنامه

APK تصاویر Dvdvilla:

اگر از برنامه استفاده می کنید تفاوت بین وب سایت و برنامه را مشاهده می کنید ، برنامه Dvdvilla دارای ویژگی های بسیاری است. سرعت بارگیری برنامه سریعتر از وب سایت است. برنامه هیچ نوع تبلیغات پاپ آپ را ندارد. بنابراین راحت تر از وب سایتی است که به شما توصیه می کنم از برنامه Dvdvilla استفاده کنید.

نام برنامه ویژگی
حجم فایل 13.2 مگابایت
نسخه v3.0
الزام اندروید 4.0 و بالاتر
زبان ها انگلیسی ، هندی ، تلوگو ، تامیل ، مالایالامی
اخرین به روز رسانی 25/07/2020
مجوز رایگان

نحوه دسترسی به Dvdvilla وب سایت دانلود فیلم؟

همانطور که می دانید Dvdvilla یک سایت دزدی دریایی ویدیویی است و غیرقانونی است. برای این مسئله دزدی دریایی ، دودولا باید برای مشکلات دزدی دریایی با بلوک های زیادی روبرو شود. بنابراین به همین دلایل بسیاری از کشورها نمی توانند به Dvdvilla دسترسی پیدا کنند. برای دسترسی به Dvdvilla لطفا مراحل زیر را دنبال کنید.

روش برای موبایل:

 • اول از همه ، شما نیاز به یک VPN دارید تا موقعیت مکانی خود را تغییر دهید. ما برخی از برنامه های پیشنهادی VPN را برای شما داریم. در دستگاه Android خود از یکی از برنامه های VPN استفاده کنید.
 • بعد از نصب برنامه VPN برنامه را باز کنید و مکان ایالات متحده را انتخاب کنید. پس از آن به شما توصیه می کنم آدرس IP را بررسی کنید.
 • سپس در صورت تغییر آدرس IP به وب سایت رسمی Dvdvilla بروید. در آنجا می روید به وب سایت Dvdvilla دسترسی کامل خواهید داشت و اکنون هر فیلمی را برای بارگیری انتخاب کنید.

روش برای دسک تاپ:

 • اگر کاربر دسک تاپ هستید ممکن است در صورت استفاده از کروم از مرورگر Chrome استفاده نکنید ، لطفاً آن را نصب کنید. در تلفن همراه باید یک برنامه VPN نصب کنید اما در دسک تاپ کاملاً متفاوت است. این بار باید پسوند VPN را نصب کنید.
 • من به شما توصیه می کنم از TunnelBear استفاده کنید.
 • پس از نصب Setup VPN محل را به ایالات متحده وصل کنید. این VPN نیازی به ثبت نام ندارد بنابراین استفاده از آن بسیار آسان است.
 • پس از اتصال به IP جدید ، به وب سایت رسمی Dvdvilla بروید و اکنون قرار است بروید.

نحوه دانلود فیلم از Dvdvilla؟

Dvdvilla یک سایت دزدی دریایی است که باید بدانید که این محتوای دزد دریایی همه غیرقانونی است. این جرمی است که دولت علیه این نوع کارها در ایالات متحده قانون دارد. اگر با بارگیری از این محتوای سرقت استفاده می کنید ، از این جرم نیز حمایت می کنید. بنابراین توصیه می کنم به سالن سینما بروید و مطالب واقعی را در صفحه بزرگ مشاهده کنید.

یا می توانید اشتراک Netflix ، Amazon ، Hotstar Prime را دریافت کنید. اما هنوز هم می خواهید از Dvdvilla استفاده کنید می توانید مراحل بارگیری را در زیر دنبال کنید.

مراحل زیر را برای دانلود فیلم Dvdvilla دنبال کنید

 1. ابتدا Dvdvilla را در مرورگر خود باز کنید. بعد از باز کردن وب سایت ، آخرین فیلم های آپلود شده را مشاهده خواهید کرد.
 2. از نوار جستجوی Dvdvilla استفاده کنید که در صفحه اصلی آن نوار جستجو موجود است. اکنون نام فیلمی را که باید بارگیری کنید در نوار جستجو بنویسید. پس از استفاده از آن ، نتیجه جستجو در نتیجه جستجو به دست می آید ، فیلمی را که می خواهید بارگیری کنید پیدا خواهید کرد.
 3. از آنجا که می دانید تمام این وب سایت ها torrent و غیرقانونی هستند ، بنابراین برای پول از تبلیغات پاپ آپ استفاده می کنند ، هنگام ورود به وب سایت باید با این تبلیغات روبرو شوید. شما با حداکثر 5 تبلیغات پاپ آپ روبرو خواهید شد که تبلیغات را یک به یک کاهش می دهند. دور زدن این تبلیغات چندان دشوار نیست. اگر کاربر رایانه یا لپ تاپ هستید ، می توانید از برخی از تبلیغات تبلیغاتی برای جلوگیری از این تبلیغات پاپ آپ استفاده کنید. فقط به ابزار افزودنی کروم بروید و “Ad Blocker” را جستجو کنید و خیلی راحت آن را پیدا خواهید کرد.
 4. بعد از کوتاه کردن تمام تبلیغات ، تصویر کوچک فیلم را مشاهده خواهید کرد و فقط برای پخش آن روی آن کلیک کنید. به یاد داشته باشید که این سایت های تورنت همچنین امکان تماشای این آخرین فیلم ها را به صورت آنلاین فراهم می کنند.
 5. اما اگر نمی خواهید آن را بصورت آنلاین تماشا کنید و فقط می خواهید آن را بارگیری کنید ، دکمه بارگیری را در زیر محتوای فیلم دریافت خواهید کرد. اکنون فقط روی “بارگیری” کلیک کنید و بارگیری فقط در چند ثانیه شروع می شود. اما اگر کاربر رایانه یا لپ تاپ هستید می توانید از نرم افزار “IDM” برای بارگیری سریع خود استفاده کنید.

چرا ددویلا در ایالات متحده مسدود شده است؟

اخیراً وقتی فعالیت دولت انجام شد ، خوشه قانونی آن Dvdvilla را در وب سایت از Google مسدود و بیرون راند. دلیل مسدود کردن Dvdvilla قانون حاکم بر ایالات متحد است ، اما ماجرا به پایان نمی رسد همه ما می دانیم که فقط یک نام دامنه مانند این وب سایت وجود ندارد. هزار نام دامنه وجود دارد که از سایت های آپلود کننده فیلم استفاده می کند. مخاطبان هنوز هم از بازدید از این هزار تعداد سایت تورنت ، این فیلم ها را تماشا می کنند.

اگرچه پدر بنیانگذار (Dvdvilla) ممنوع است برخی از سایت های مشابه می خواهند جای خود را مانند Dvdvilla.onl ، Dvdvilla بگیرند. به علاوه ، Dvdvilla.me ، و غیره همچنین می توانید از این وب سایت برای بارگیری فیلم های جدید تامیل و تلگ به صورت HD استفاده کنید. اما توصیه می کنیم برای رفتن به سالن سینما از این سایت استفاده نکنید و از مطالب واقعی لذت ببرید. زیرا تماشای محتوای حق چاپ در سایت های تورنت غیرقانونی است. بنابراین بهتر است از این نوع سایت های تورنت استفاده نکنید.

آیا استفاده از Dvdvilla بی خطر است؟

اخیراً گوگل Dvdvilla را از ایالات متحده ممنوع کرده است. بنابراین امکان جستجوی Dvdvilla از ایالات متحده امکان پذیر نیست. زیرا در کشورهایی مانند آمریکا و هند دزدی دریایی غیرقانونی است. در هر صورت ، این قوانین برای افرادی که عکسهای متحرک را مشاهده یا بارگیری می کنند ، دقیق ترین نیست. غیر معمول است که کسی را که برای بارگیری / ریختن فیلم های خراب شده در شبکه دستگیر شده است ، بررسی کنید. قسمت بزرگتری از ضبط ها برای انتقال ماده غلیظ شده روی شبکه ایجاد شده است.

گزینه های Dvdvilla چیست؟

Dvdvilla یکی از بزرگترین وب سایتهای غیرقانونی برای بارگیری فیلم رایگان است. چندین وب سایت دیگر وجود دارد که ممکن است برای بارگیری فیلم ها مفید باشد. فقط برخی از وب سایت ها بازدیدهای فعلی را در یک وب سایت شیک ارائه می دهند. بنابراین در اینجا مجموعه ای از وب سایت های جایگزین برتر وجود دارد که می توانند به جای هدف Dvdvilla متناسب باشند.

کدام دسته فیلم ها در Dvdvilla موجود است؟

Dvdvillahas وب سایت را در گروههای مختلف تقسیم می کند تا تجربه کاربری بسیار بهتری داشته باشد. با جدا کردن دسته ها ، کاربر می تواند به راحتی فیلمی را که می خواهد بارگیری کند پیدا کند. این یک ویژگی عالی توسط وب سایت غیرقانونی Dvdvilla است. در زیر به دسته های زیر اشاره شده است.

فیلم های جدید درز شده توسط Dvdvilla کدامند؟

Dvdvilla هند بسیار مشهور است زیرا بیشتر فیلم های هند بالیوود در Movierulz به بیرون درز می شوند. بنابراین در یک سال ، بسیاری از فیلم های بلاک چین در هند اکران می شوند. اما حداکثر تعداد فیلم ها توسط وب سایت افسانه ای Dvdvilla درز کرده است.

کلمات نهایی درباره Dvdvilla

همه جدیدترین فیلم های جدید سریعتر از هر وب سایت دیگری در Dvdvilla راه اندازی می شوند. این یکی از بهترین وب سایتهای آپلود فیلم فعال در اینترنت است. بنابراین اگر می خواهید آخرین فیلم های راه اندازی شده جدید را ببینید ، اولین توصیه من Dvdvilla خواهد بود.

ممکن است سوالی در ذهن شما وجود داشته باشد Dvdvilla انواع محتوای سرقت را بارگذاری می کند. پاسخ “بله” است ، اما بیشتر مطالب مربوط به بالیوود و هالیوود است. اگر فردی از ایالات متحده آمریکا هستید ، می توانید از مزایای این وب سایت بهره مند شوید

سلب مسئولیت: ما از دزدی دریایی پشتیبانی نمی کنیم. این محتوا در مورد ایمنی تورنت است. اگرچه مردم از محتوای دزدان دریایی استفاده می کنند و می دانند غیرقانونی است اما باید به کاربران هشدار داده شود. اگر مقاله را دوست دارید ، لطفاً آن را در حساب های رسانه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید. همچنین ، نظر شما در مورد Dvdvilla چیست؟ نظر خود را درباره Dvdvilla در بخش نظرات به ما بگویید ، متشکرم.

مطلب مرتبط  The Namesake (2006): When Cultures Clash

admin

Related Posts

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها