fallback-image

El Hoyo – The Platform (2019)

با افراد زیر صحبت نکنید. چرا؟
زیرا آنها در زیر قرار دارند.
افراد فوق جواب شما را نمی دهند. چرا؟
زیرا آنها در بالا هستند.
ای
آشکارا!

الهوی“فقط یک فیلم ترسناک نیست. این یک فیلم با اخلاق است. فیلمی که باعث می شود شما فکر کنید. می توانید آنرا وحشت بنامید؟ شما می توانید یک بحث گسترده در مورد این موضوع داشته باشید. برای برخی از بازداشت شدگان محبوس در زندان که در این فیلم به تصویر کشیده شده است ، واقعاً وحشت است. بستگی به این دارد که کدام طبقه بعد از یک ماه خوردن زیاد یا یک ماه گرسنگی وحشتناک به سر می برند. اولین چیزی که به ذهنم خطور کرد این بود که “سلام ، آنها یک” برفی “عمودی طراحی کردند. اما هشدار داده می شود. این وحشیانه است مقابله و همانطور که قبلاً نیز گفتم ، یک اخلاق در زیر سطح نمادین کمین می کند.

الهوی

سکویی پر از غذای خوشمزه.

با این حال ، تنظیم فیلم بسیار ساده است. یک ساختمان مرتفع به آسمان ببرید. یک سکوی متحرک جادویی (از این رو عنوان فیلم). گروهی از محکومین که در هر طبقه در گروههای دو نفری محبوس هستند. سرانجام ، شما یک بخش آشپزی پر از کارمندان آشپزخانه را تأسیس می کنید که همه مهارتهای آشپزی مناسب را دارند. و این بخش اطمینان می دهد که این بستر هر روز پر از ظرافتهایی با همان دوز شور و شوق ، فداکاری و عشق به حرفه خود است. از کباب ، کاسه های میوه ای و کیک های عظیم شکلاتی گرفته تا غذاهای تند با لنگوستین ها ، خرچنگ ها و سایر غذاهای تصفیه شده از نظر gastronomical. می توانید نتیجه را حدس بزنید. با غرق شدن این سکو ، میز پر از غذا به یک میز متروک پر از ظروف خالی ، گلدان ها و ظروف غذاخوری خرد شده تبدیل می شود ، جایی که حتی نمی توانید یک خرده خرد را در آن پیدا کنید.

الهوی

آیا می توانید سیستم را بشکنید؟

با وجود مفهوم ساده و این واقعیت که کل فیلم در یک مکان تنظیم شده است ، فیلم تا پایان جذاب است. با این حال ، انکار ناامید کننده است. این تنها چیزی است که مانع این فیلم می شود. نه این که همه چیز در این فیلم کاملاً واضح است. چرا این امکانات به این روش طراحی شده است ، در هیچ کجا توضیح داده نشده است. آیا صحبت از وجدان بینندگان است؟ آیا این یک آزمایش روانشناسی موجه است؟ یا آیا فقط کسی تصادفی بوده که برای طراحی این نهاد جزایی جایگزین ، به این ایده درخشان رسیده است؟ علاوه بر این ، نه تنها محکومین پذیرفته شده در اینجا هستند. گورنگ (ایوان ماساگویی) این فرد پس از تحمل حکم 6 ماه زندان ، دیپلم (به عنوان مددکار اجتماعی؟) دریافت می کند. آیا نوعی کارآموزی است؟ یا خود شناوری؟ حتی مکانیزم پشت سکوی در حال سقوط برای من یک رمز و راز باقی مانده است. اما من با این سؤالات حل نشده مشکلی ندارم. متأسفانه ، سؤال اصلی درباره چگونگی ضرب و شتم سیستم ، بدون جواب مانده است. یا این فقط قصد این بود که همه را در تاریکی رها کنیم؟

مطلب مرتبط  دانلود فیلم زن ها فرشته اند 2

الهوی

بیایید آن را به مکانی بهتر تبدیل کنیم.

کاملاً واضح است که آنها سعی در ارسال یک پیام مهم اجتماعی داشتند. این نمایندگی تمثیلی از جامعه معاصر ما است. جامعه ای با توزیع ناعادلانه سعادت و ثروت. و اکثریت قریب به اتفاق کسانی که بیشترین ثروت را در جامعه ما دارند ، تمایلی به اشتراک گذاری آن با طبقه های پایین ندارند. و ادعای کمتر خوشبختی بر گوشهای ناشنوا می افتد ، بنابراین آنها محکوم به اتکا به رویه های کمتر انسانی هستند. و ، مطمئناً ، پیشرفت های جهان در بین ما وجود دارد و افرادی که فکر می کنند یک سنت مارتین تازه متولد شده است ، که تلاش می کنند دیگران را ترغیب کنند تا در کار بر روی دنیایی بهتر مشارکت کنند و خواستار همبستگی شوند. دنیایی عادلانه و مسخره کردن خنده ها و حواشی معمولاً نتیجه تلاش آنهاست. تنها تفاوت در زندگی واقعی این است که افراد از یک ماه به ماه در این زندان در نردبان اجتماعی تغییر می کنند. برخی به صورت مثبت و برخی دیگر به صورت منفی.

الهوی

عجیب و مجذوب.

الهوی“داستانی عجیب است که شما را با احساس سرکوبگرانه رها می کند. با پیشرفت فیلم متوجه می شوید که برای برخی در این برج خاکستری و باریک چقدر وحشتناک است. و این شرایط نابجا نیز به صراحت نشان داده شده است. واقع بینانه. بنابراین انتظار داشته باشید که برخی از تصاویر خونین و خونسرد پر از خشونت بیش از حد (برای روحهای حساس مناسب نیست). برای برخی ، دید مردانی که مانند حیوانات غذا می خورند (که به من یادآوری کرده است “لا گراند بوف“) ، در حال حاضر پاسخگو خواهد بود. اما در غیر این صورت ، این فیلم اصلی هضم آسان است (فقط برای ماندن با موضوع). و نه تنها به دلیل بازیگری باشکوه. بدون دلیل نیست که این فیلم یک موفقیت بزرگ در نتفلیکس است. بنابراین می بینید که این پلت فرم فیلم گاه به گاه فیلم های بهتری را برنامه ریزی می کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=RlfooqeZcdY

امتیاز من 7/10
پیوندها: IMDB

فیلم-دزدگیر

من پیتر هستم ، سال تولید 1966 و ساکن بلژیک. من با ورونیکا ازدواج کرده ام و با هم دو بچه دوست داشتنی داریم ، کارولین (7 ساله) و فیلیپ (5y). من یک طرفدار بزرگ فیلم هستم. من تمام زندگی خودم در حال تماشای فیلم بوده ام و تعداد کسانی را که تاکنون دیدم از دست داد.

admin

Related Posts

fallback-image

دانلود قسمت 4 سریال قورباغه

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

MovieBox 2020 – تماشای فیلم و نمایش تلویزیونی رایگان – تماشای فیلم آنلاین

MovieBox 2020 – تماشای فیلم و نمایش تلویزیونی رایگان – تماشای فیلم آنلاین

نقد منتقدان Kaagaz – تماشای فیلم های آنلاین

نقد منتقدان Kaagaz – تماشای فیلم های آنلاین

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها