fallback-image

EMMA (2020) – Movie-Blogger.com

سلام دوباره از تاریکی. انتخاب رمان محبوب جین آوستین در سال 1815 برای اولین کارگردانی فیلم سینمایی ، تصمیمی بلندپروازانه است ، و عکسی که برای آن عکاس پاییز دی وایلد ثابت می کند که او تا به این چالش است. خانم د وایلد و فیلمنامه‌نویس النور کاتون ممکن است برای تمایز این نسخه از فیلم سال 1996 با بازی گووینت پالترو ، یک دوره اضافه به این عنوان اضافه کند یا شاید این یک تمبر شخصی بود که این نسخه نهایی را اعلام کرد. صرفنظر از اینكه هر دو فیلم روی پاشنه زن عالی LITTLE گرتا گرویگ می روند ، هر دو فیلم كلاسیك ادبی بی موقع را با استعداد و نگرش معاصر آمیخته می كنند. علاوه بر این ، بینندگان ممکن است برخی از شباهت های تونل با این و ضربه 2018 THE FAVORITE (که برای آن اولیوا کلمن برنده اسکار شد) توجه داشته باشند.

این یکی از بهترین خط های هنری و مشهور در تاریخ ادبیات است: “اما وودهاوس ، خوش تیپ ، باهوش ، و ثروتمند ، با یک خانه راحت و خوشبختی ، به نظر می رسد برخی از برکات وجود را متحد می کند. و نزدیک به بیست و یک سال در جهان زندگی کرده بود که بسیار اندکی برای ناراحت کردن یا تحقیر کردن او بودند. ” تصمیم به بازیگران ستاره در حال رشد با استعداد مگا آنیا تیلور-جوی (THOROUGHBREDS ، WITCH) به عنوان اما یک سطح از سرگرمی های شیطانی لذت بخش را فراهم می کند که ما فقط می توانیم امیدوار باشیم خانم آستین تصور کند. اما فریب خورده است و واقعاً خیلی دوست داشتنی نیست ، و گرچه او خود را به عنوان یک همسری آگاه همه می داند ، ثروت خانوادگی و وضعیت اجتماعی او برای غلبه بر سطح کاملاً ناخوشایند و عقل و خرد در ارتباط با سن او ، کاری اندک ندارد.

برای کسانی که با رمان ناآشنا هستند ، ممکن است ارتباط کمتری با شخصیت ها برقرار کنید … که بسیاری از آنها در اوایل ظاهر و با معرفی کمی همراه هستند. اما با پدرش در خانه “راحت” هارتفیلد خود زندگی می کند (بیل نگی بی نظیر و کاملاً طنز). روزها صرف بازدید و بازدید از مجالس مردمی می شود که به نظر می رسد در زندگی غیر از این که چه کسی ممکن است با چه کسی ازدواج کند نگران نباشند. وقتی هریت اسمیت جوان (یک میا گوت وحشتناک ، CURE FOR WELLNESS، 2017) به زندگی می رسد با ایما ، ساده لوحیت هری باعث می شود که او به راحتی در زیر طلسم خواستگاری Emma قرار بگیرد – که منجر به لحظه های ناخوشایند و تصمیمات پشیمانی می شود.

شخصیت های جالب همه جا هستند که می چرخیم. آقای التون (جاش او کانر پرانرژی و پر شور و نشاط) محلی است که هم سرگرم کننده است (خواندن “مسافرخانه”) و هم خواندن آن کمی دشوار است ، زیرا Emma به نادرست اهداف خود را تفسیر می کند و باعث یکی از تحولات شگفت انگیزتر می شود. فرانک چرچیل (Callum Turner خیره‌کننده و خندان) که در ابتدا یکی از شخصیتهای اسرارآمیز جامعه است و ظاهر و آینده های او او را به یک موقعیت مطلوب تبدیل می کند. جین فیرفاکس (کهربا اندرسون) با Emma رقابت می کند و به هنگام بازدید عمه تند و زننده و سخت “Miss Bates” ، خانم بیتس (چرخشی شگفت انگیز از میراندا هارت) پویایی جدید به ارمغان می آورد. به عنوان بیننده ، می دانیم که خانم بیتس حداقل به اندازه خودش اما سرگرم کننده است. بعداً در این فیلم ، آقای التون عروس (تانیا رینولدز) می گیرد و شخصیت او جرقه استقبال و ناآرام کننده را فقط در زمان مناسب فراهم می کند.

مطلب مرتبط  گزینه های FreeFlix - فیلم ها و نمایش های تلویزیونی رایگان - تماشای فیلم های آنلاین

البته ، این آقای نایتلی (با نوازنده جانی فلین ، BEAST ، 2017) است که ستون فقرات اخلاقی داستان را ارائه می دهد. به نظر می رسد او تنها کسی است (غیر از پدرش) که بخشی از خیراتی را که در درون اما به خاک سپرده شده است تشخیص می دهد. آقای فلین عملکردی روح انگیز را به نمایش می گذارد ، و مسئولیت تک صحنه ترین تماشای فیلم – ژست ساده درخواست یک رقص است. فراتر از آن ، معمولاً صحبت کردن کلامی او با اما معمولاً اخلاق محور است و یا در هم زدن خط بین ادب و کراهت است. خانم تیلور جوی و آقای فلین و خانم هارت در بازیگران فوق العاده ای هستند که کالاها را در هر صحنه تحویل می دهند.

آنچه که باعث می شود رمان آستین ، و فیلم ، بنابراین جذاب باشد ، موضوع های عاشقانه ، ازدواج ، سن و وضعیت اجتماعی است که در هر لحظه بافته می شود – هر چرخش دراماتیک با تندیس های کمدی درآمده است. زیرنویس در هر مکالمه و تعامل فراوان است ، و کلمات گفته شده همیشه همان پیام بدن بدن یا یک نگاه را ندارند. برای برجسته کردن موارد ، این فیلم زیباست که باید به آن نگاه کنیم. نورپردازی رؤیایی که غالباً با قطعات دوره همراه است وجود ندارد ، و لباس و طراحی مجموعه فوق العاده است. امتیاز از ایزوبل والر بریج و دیوید شوویتزر بسیار مناسب است و به ما این امکان را می دهد تا یادآوری کنیم که برای EMMA 1996 ، آهنگساز ریچل پورتمن برنده جایزه اسکار شد … آخرین زن برنده تا امسال که هیلدور گونادوتیر پیروز شد برای JOKER. همچنین لازم به ذکر است که فیلم 1995 CLUELESS با آلیشیا سیلورستون یک تصور مدرن از رمان آستین بود و صرف نظر از قالب (یا اینکه آیا یک دوره در عنوان وجود دارد) اما اما همچنان “خوش تیپ ، باهوش ، و ثروتمند است. “

https://moviereviewsfromthedark.com/ TWITTER: fergusontx

FergusonTX در توییتر
FergusonTX

دیوید یک عاشق فیلم مادام العمر و وبلاگ نویس فیلم طولانی است … با تقدیر و تشکر واقعی از هنرمندان اختصاصی که جامعه فیلم سازی را تشکیل می دهند. وی از بحث و گفتگوی پر جنب و جوش استقبال می کند که از فیلم های جالب الهام گرفته است.

admin

Related Posts

fallback-image

دانلود قسمت 4 سریال قورباغه

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

MovieBox 2020 – تماشای فیلم و نمایش تلویزیونی رایگان – تماشای فیلم آنلاین

MovieBox 2020 – تماشای فیلم و نمایش تلویزیونی رایگان – تماشای فیلم آنلاین

نقد منتقدان Kaagaz – تماشای فیلم های آنلاین

نقد منتقدان Kaagaz – تماشای فیلم های آنلاین

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها