FILMDOO ویژگی جدید افزایش مطالب را در VEN MARKET FESTIVAL’S FESTIVAL’S VEN MARKET برگزار می کند

FILMDOO ویژگی جدید افزایش مطالب را در VEN MARKET FESTIVAL’S FESTIVAL’S VEN MARKET برگزار می کند

جشنواره بین المللی فیلم ونیز

جشنواره بین المللی ونیز امسال با شروع رسمی بارگذاری محتوای جدید FilmDoo ، به سازان مستقل و دارندگان محتوا در سراسر جهان این فرصت را داد تا آثار خود را در جامعه متنوع بین المللی پلتفرم پخش کننده به نمایش بگذارند.

از همان آغاز ، ارائه یك جایگزین جذاب و قابل دسترس برای سیستم های توزیع فیلم سنتی و باستانی كه سالهاست بر صنعت تسلط دارند ، یكی از اهداف اصلی FilmDoo بوده است. هر ساله ده ها هزار فیلم ساخته می شود اما به دلیل کمبود فرصت های توزیع بین المللی هرگز نمایش موردنظر خود را دریافت نمی کنند. با ویژگی جدید بارگذاری محتوای ما ، FilmDoo امیدوار است که فیلم سازان مستقل و دارندگان محتوا بتوانند مخاطبان فیلم های خود را در سراسر جهان پیدا کنند.

به موارد ارسالی موفق فیلم صفحه منحصر به فردی در FilmDoo داده می شود که در آن می توانند توسط کاربران پلت فرم مشاهده و تبلیغ شوند. برای قرار گرفتن در معرض بیشتر ، به فیلمسازان این امکان داده می شود که فیلم هایشان به سایر سیستم عامل ها ، پخش کنندگان و اشخاص ثالث مانند Amazon Prime Video و Vimeo on Demand مجهز شود. نکته مهم ، سازندگان فیلم و دارندگان محتوا همچنین می توانند محتوای خود را بخشی از پلتفرم آموزش مبتنی بر بازی تازه راه اندازی شده FilmDoo کنند که آموزش و یادگیری زبان از طریق فیلم های جذاب را آسان و سرگرم کننده می کند. فراتر از آن ، ما می توانیم انواع مختلفی از خدمات را برای کمک به تبلیغ و توزیع کار شما ارائه دهیم.

مطلب مرتبط  یک شب وحشت: رادیو کابوس (2019)

FilmDoo در پس زمینه پر سر و صدا سال 2020 ، توزیع آنلاین هرگز کانال مهمی برای دیده شدن و توجه به کار شما نبوده است ، و این باعث می شود که تهیه کنندگان فیلم و بینندگان همچنان گزینه هایی فراتر از غول های اصلی VOD مانند Netflix و Amazon داشته باشند.

با این جدیدترین ویژگی بارگذاری محتوا ، ما امیدواریم که بتوانیم بستر ارزشمندی را برای فیلمسازان و دارندگان محتوا فراهم کنیم ، در حالی که همچنان برای ایجاد یک میدان بازی برابر تر در صنعت فیلم سازی مطابق با ارزش ها و فن آوری زمان هایی که در آن زندگی می کنیم ، تلاش می کنیم. .

از ویژگی جدید بارگذاری محتوا در اینجا بازدید کنید.

FilmDoo از اینکه می تواند فرصت های نوین ابتکاری برای کمک به فیلمسازان و دارندگان محتوا برای پول در آوردن فیلم هایشان در سراسر جهان فراهم کند ، هیجان زده است. خواه محتوای جدید باشد یا کار قدیمی تر ، که توزیع آن از طریق کانال های سنتی دشوارتر است ، ما می خواهیم در مورد آن بشنویم.

فیلم- Blogger.com

یک وب سایت Movie Review در سال 2012 راه اندازی شده است. Movie-Blogger.com به یک وب سایت فیلم تبدیل شده است تا بتواند همه سلیقه ها را با عطر و طعم قوی از سینمای Indie تأمین کند. همه استقبال می کنند و جامعه ما ما را به همان چیزی تبدیل می کند که هستیم!

admin

Related Posts

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها