fallback-image

Forever Purge – برای لذت بردن بسیار واقعی است؟

داستان: خوب پس از احتمال پایان خوش در سال انتخابات ، باند معمول متنفر و ناآگاه تصمیم می گیرند که آن افرادی که از مرزها عبور می کنند ، لازم است پدران بنیانگذار آمریکا – و پاکسازی سالانه آنها – برگردند. با این حال ، یک بار بازدید 7 صبح و همه چیز به “حالت عادی” برمی گردد؟ خوب ، دیگر هیچ چیز عادی وجود ندارد ، زیرا گروه هایی از مواد مغذی بسیار مسلح باعث می شوند که آمریکا دوباره خون آلود شود.

ژانر: فیلمها ترسناک هستند زیرا خیلی نزدیک به احتمالات واقعی هستند

بازسازی ، دنباله ، مبتنی بر یا اصلی: پنجمین از سریال Purge. از لحاظ زمانی ، وقایع The Forever Purge بلافاصله بعد از آن اتفاق می افتد سال انتخابات پاکسازی.

باید بگو: لعنت به همه شما در کل من از این سریال لذت می برم. این در ارسال پیام خود سنگین است ، اما تماشای اخراج شدن افراد بد FFA همیشه وقت خوبی است. اما بعد از حمله گروهی از مواد مغذی دیوانه به ساختمان پایتخت و آن را “میهن پرستی” خواندند[*[*سرفه سرفه*]؟ با دیدن گروههایی از اسلحه هایی که به شدت مسلح هستند مردم را در خیابان ها با فریاد Purge Forever After شلیک می کنند؟ به نظر می رسد گامی است که برخی “آمریکایی ها” می توانند بردارند. اگر آنها قبلاً به آن فکر نکرده اند ، در واقع ، من می گویم که تماشای برای همیشه می تواند یک آزمایش تورق است. اگر بیننده ای از آدمهای بد تشویق کند؟ اره.

Forever Purge با جلب اطلاعات مردم در مورد این جهان آلت جهان آغاز می شود ، و اینکه چگونه بسیاری از آمریکایی ها از “سیل” مهاجران آمدن به آمریکا ناراحت هستند. این همان چیزی است که شر را دوباره به قدرت می رساند و نحوه پاکسازی را شروع می کند. و با تشکر از ترس آورهای عصبانی تر ، نحوه پاکسازی ادامه دارد. از آنجا ، آن به فیلم هرج و مرج غرق در خون و سایر فیلم های این مجموعه سقوط می کند ، گروه های مردمی که سعی می کنند افراد دیگر را نجات دهند و یا فقط زنده می مانند تا جایی که می توانند پنهان شوند. نمی توانم کمک کنم اما فکر می کنم مثل این است که از طریق یک آینه سرحال به کشورمان نگاه کنیم.

نه اینکه اولین گروه از افراد بد ، نکته ای ندارند ، البته موضوعی لرزان که از آنها برای تهیه برنامه ای استفاده می کنند که از کنترل خارج شده است. در آغاز ، گروهی از Forever Purgers می گویند که آنها از مصرف و گرفتن افراد ثروتمند مریض هستند ، در حالی که به جایی نمی رسند. اما همانطور که شخصیت دیگری به آنها یادآوری می کند ، پاکسازی توسط افراد ثروتمند سفیدپوست با هدف حفظ وضع موجود آغاز شد. افراد فقیر و محروم از خرید حق خرید Forever Purgers فقط مورد استفاده قرار می گیرند. هوم … افراد بیچاره ای که توسط شخصی که می تواند کمتر به آنها اهمیت دهد در مسیر باغ هدایت می شوند. به نظر آشنا می آید ، اینطور نیست؟

همانطور که حدس می زنید ، پیام ها مانند سندان در این فیلمنامه می ریزند. با این حال ، با استفاده از این مجموعه ، اکشن بسیار سرسام آور است و طرح آن بسیار ناخوشایند است (شما زنده بمانید) ، من به شما یک موضوعی قوی را می دهم. این فقط موارد اضافی است که به سایر موارد اضافی اضافه می شود. کمی مورد علاقه اضافی من؟ یک شخصیت اسلحه خود را به سمت ایالات متحده در مرز ایالات متحده و مکزیک می اندازد و اسلحه می رود CLANK برای تأکید بیشتر ، همانطور که آنها به مکزیک می روند. پیام های فیلم در مورد گرد هم آمدن و رفتار خوب با همه احتمالاً موعظه گروه کر است ، زیرا من تصور نمی کنم که متنفرها به یک فیلم سر بزنند ، در صورتی که آثار قبلی به شدت لیبرال / مترقی نشان داده شده اند. (گرچه شاید آنها یک یا دو احساس دلسوزانه داشته باشند. این خوب خواهد بود.) مهاجرت ، بی عدالتی اقتصادی و حماقت از تلاش برای تحریم خشونت ؛ همه چیز دوباره در اینجا ، با چرخش کمی متفاوت است. در اینجا این آمریکایی های مکزیکی و ملت های اول ملت هستند که در طول پاکسازی و تداوم آن بیشتر خشم را به خود جلب می کنند و این افراد کسانی هستند که به YT های بیچاره کمک می کنند.

مطلب مرتبط  بررسی کامل Maska (فیلم اصلی Netflix) - فیلم های آنلاین را تماشا کنید

بازیگران بسیار مستعدی هستند ، همانطور که در این فیلم ها اتفاق می افتد. بلوم هاوس این فیلم ها را با بازیگرانی بسته می کند که واقعاً در نقش هایشان کاوش می کنند و من احترام زیادی برای آن قائلم. و طبق معمول ، این یک گروه کوچک از شخصیت ها است که ما را از طریق Purge Forever After هدایت می کند. آدلا و خوان (آنا د لا رگورا و تنوک هورتا) مهاجرانی هستند که اولین پاکسازی خود را تجربه می کنند. ویل پاتون ، جاش لوکاس ، کسیدی فریمن و لون رامبین خانواده ای از دامداران ثروتمندی هستند که خوان را به کار می گیرند. به طور طبیعی دنیای آنها با هم برخورد می کند تا گلابی شکل شود. یا بهتر بگوییم ، تفنگ شکل. زمان طفره رفتن گلوله هاست!

همانطور که اکشن و ایده های اساسی The Forever Purge جذاب است و همه چیز به زیبایی فیلمبرداری و صحنه پردازی می شود – به طور جدی ، آن عکسهای عریض زیبا هستند – فکر نمی کنم دوباره بتوانم شکم این را ببینم. حداقل الان نه. این خیلی نزدیک به چیزی است که ایالات متحده آمریکا می تواند پس از چند سال دیوانگی مطلق به آن برسد. شاید در عرض چند سال ، اگر کشور ما از جدا شدن خود جدا شود ، من بتوانم از آن برای سواری اضطراب دیوانه ای که هست لذت ببرم. انگشتان عبور کرد.

مقطع تحصیلی: ب-

#Protip: هنگامی که گروهی برای زنده ماندن از “عادی” جدید از سالن سینما عبور می کنند ، فیلم های دراکولای 1931 در حال پخش است. اما در حالی که صحنه دخمه نمایش داده می شود ، دیالوگ مربوط به اوایل آن فیلم است. چرا بله ، من صبح یک آدم وحشتناک وحشتناک خیلی خوشحال شدی که متوجه شدی

admin

Related Posts

fallback-image

تعطیلات به هر قیمت (2021) نقد و بررسی فیلم

fallback-image

خشم ریچی | Movie-Blogger.com

fallback-image

نقد و بررسی فیلم The Tokoloshe: The Calling (2021)

fallback-image

نقد فیلم فرار به کوار (2021)

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها