fallback-image

FRANCES-ANNE SOLOMON لطفا برای معرفی یک خط باور نکردنی – فیلم های برتر برای جشنواره جشنواره فیلم 2021 در CARIBBEANTALES-TV.COM

CaribbeanTales

ما خوشحالیم که برنامه جشنواره آینده خود را اعلام می کنیم. به دلیل محدودیت های Covid-19 ، ترکیب امسال بار دیگر به طور مجازی در CaribbeanTales-TV.com میزبانی می شود.

“سال گذشته ما با خانواده و دوستان جورج فلوید غمگین شدیم. ما دعا کردیم ، اعتراض کردیم و با صدای بلند در مورد این قتل غیرقابل بیان صحبت کردیم. ما امیدواریم که 2021 صلح را برای خانواده فلوید به ارمغان آورد و همه ما را تشویق کند که به عدالت ادامه دهیم. ما در CaribbeanTales مأموریت خود را برای کمک به پایان دادن به نژادپرستی سیستمی با هموار کردن جاده برای تولیدکنندگان متنوع سینما و تلویزیون ادامه می دهیم تا داستان های خود را برای گسترده ترین مخاطبان ممکن تعریف کنند. و ، ما متعهد به همکاری با هنرمندان سیاه پوست برای تولید و تبلیغ محتوای جدید هستیم. ما به عنوان یک سازمان تلاش خواهیم کرد بسترهایی را برای نمایش این پروژه ها در جشنواره های سالانه خود فراهم کنیم. ما به خاطر شرکای خصوصی و دولتی که برای انجام مأموریت ما با ما همکاری می کنند فروتن و امیدوار هستیم. ”

در زیر لیست جشنواره های آینده است که برای پخش در سیستم عامل اختصاصی ما از اینجا در دسترس خواهد بود

جشنواره فیلم Windrush Caribbean توسط جامعه ای سراسری از سازمان ها و رهبران هنرهای تجاری و خلاق تولید می شود. هدف این است که به مخاطبان در مورد سهم نسل Windrush و تأثیر آنها آموزش دهید.

تاریخ های کلیدی: راه اندازی رسانه 22 ژوئن ، شب افتتاحیه – 23 جولای ، شب پایانی – 29 آگوست

جشنواره بین المللی فیلم CaribbeanTales (CTFF) شانزدهمین سالگرد تاسیس خود را امسال جشن می گیرد ، CTFF تمرکز خود را بر روی ارتقاm فیلمسازان برجسته ای که کار خود را در سراسر دیاس کارائیب از جمله کانادا ، کارائیب ، اروپا ، آمریکا ، آفریقا ، چین ، هند و کشورهای دیگر انجام می دهند ، ادامه می دهد. خاورمیانه. شرکت کنندگان می توانند برای نمایش زنده ، گفتگوی میزگرد و گفتگو با فیلمسازان به میزبانان ، مهمانان ویژه و فیلمسازان ما بپیوندند. برنامه نویسی CTFF 2021 شامل 50٪ محتوای کارائیب-کانادا است. CTFF 2021 با افتخار توسط Telefilm Canada و دولت کانادا پشتیبانی می شود. تاریخ های کلیدی: راه اندازی رسانه – 8 ژوئیه ، شب افتتاحیه – 8 سپتامبر ، شب پایانی – 24 سپتامبر

مطلب مرتبط  ARROW اولین عاشقانه طیفی را به نمایش می گذارد و انتظار کلی برای ولنتاین ، خدمات راه اندازی در انگلستان

CineFAM یک کلمه کریولی هائیتی به معنای “فیلم های زنان” است. مأموریت این جشنواره حمایت از داستان های جسورانه و اصلی زنان خالق رنگ در سراسر جهان است. از ابتکارات سالانه می توان به جشنواره فیلم ، چالش فیلم کوتاه برای فیلمسازان نوظهور و همکاری با Durban Filmmart برای توسعه تولیدات مشترک آفریقای جنوبی / کانادا به رهبری زنان آفریقایی اشاره کرد. 2021 با راه اندازی یک پورتال الکترونیکی تعاملی ، نمایش و اتصال 150+ زن خالق رنگ کانادایی ، سال هیجان انگیزی برای CineFAM است.

تاریخ های کلیدی: راه اندازی رسانه – 31 آگوست ، شب افتتاحیه – 15 سپتامبر ، میکسر شبکه CineFAM – 23 اکتبر ، شب پایانی – 24 اکتبر.

شرکت کنندگان می توانند برای هر جشنواره پاس دریافت کنند ، برای دیدن فیلم های منتخب پول بپردازند یا حتی از برخی مطالب رایگان استفاده کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر ، یا به روز بودن در مورد فعالیت های آینده ما ، اینجا را کلیک کنید.

فیلم- Blogger.com

یک وب سایت Movie Review در سال 2012 راه اندازی شده است. Movie-Blogger.com به یک وب سایت فیلم تبدیل شده است تا بتواند همه سلیقه ها را با عطر و طعم قوی از سینمای Indie تأمین کند. همه استقبال می کنند و جامعه ما ما را به همان چیزی تبدیل می کند که هستیم!

admin

Related Posts

fallback-image

مرور فیلم Kringle Time (2021)

fallback-image

نقد فیلم Caged (2021) | فیلم- Blogger.com

fallback-image

بررسی فیلم Double Blind (2018)

fallback-image

نقد و بررسی فیلم The Penny Black (2021)

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها