FRIEND OF WORLD برای حضور در جشنواره بین المللی فیلم Oceanside

FRIEND OF WORLD برای حضور در جشنواره بین المللی فیلم Oceanside

دوستان زمین

تریلر علمی تخیلی پس از آخرالزمانی در تاریخ 15 آگوست در جشنواره بین المللی اقیانوساید به نمایش جهانی مجازی می پردازد

ماهها پیش ، اگر به فیلمسازان برایان پاتریک باتلر گفته بودید که بینایی علمی تخیلی آخرالزمانی وی ، ابتدا در بین اعتراضات هنگام یک بیماری همه گیر ، توسط مخاطبان مشاهده می شود ، او را خفه می کرد و چشمانش را می چرخاند. نگاه به جلو به امروز و جهان ما به نظر نمی رسد به دور از وقایع رخ داده قبل از داستان در “دوست جهان” ، اولین نمایش فیلم باتلر باشد. این تصویر در سن دیگو ساخته شده است و یک دوئوی بازیگران تئاتر محلی ، الکساندرا اسلید و نیک جوان را ستاره می کند. کری روسال (اکنون آخرالزمان) تهیه کننده اجرایی است و فیلم توسط ری گالاردو (سینماگر ، فیلمبردار) فیلمبرداری شده است.

دوستان هنوز هم روی زمین نیستند

چند کلمه از کارگردان برایان باتلر

وی نخستین پیش نویس “دوست جهان” را در اوت سال 2016 نوشت ، در میان انتخابات ریاست جمهوری حتی بیشتر از هر زمان دیگری بحث برانگیز ، ترس از جنگ جهانی ، ترس از جنگ جهانی ، و بیداد با سایر کشورها ، و یک افزایش بدبینی در آمریکا که گسترش می یابد. مثل آتش سوزی
همه اینها فیلمنامه ای را منتشر می کردند که در اصل از مکانی شخصی ترس و انزوا ناشی می شد. نه انزوای اجباری که امروزه به آن عادت کرده ایم ، بلکه قرنطینه خود تحمیل نویسنده و بازیگر درونگرای wannabe – کارگردان پر از رویاها و آرزوها بلکه اعتماد به نفس کم است.

داستان ساده و به ظاهر کوچک ، از یک فیلمساز جوان بود که در میان قتل عام ناپذیر یک جنگ بیدار می شود ، که به نظر می رسد بیشتر مردم را فریب داده است. او سعی می کند تا ریشه های این کابوس (علاوه بر زنده ماندن) را با کمک یک چهره عصبانی ، غیرمستقیم و مخالف ایدئولوژیک ارتش آمریكا که به مرور زمان بر روی او رشد می کند ، به هم بچسباند … به روش های بیشتر از یک.

در مرکز فیلم ، یک شخصیت مرموز برای رسیدن به شرایط و هضم شرایط غیرقابل تصور ، یک حسن تعبیر را تغییر می دهد. برای شخصیت اصلی ، این خط در مورد وحشیگری که وی تا این لحظه تحمل کرده است ، و همچنین هویت جدیدی که بعداً مجبور به رویارویی خواهد شد ، صدق می کند. در دوره زمانی بین نگارش و تکمیل این فیلم ، من به شهر دیگری نقل مکان کرده ام ، با همسرم ازدواج کردم و فرزند اولم را داشتم. من از گذشت مادرم ناراحتم. این وقایع مهم زندگی را با روابط عمده جهانی در چهار سال گذشته ، بسیار کمتر از سال 2020 ، و به نظر می رسد غیرقابل تصور به نظر می رسد که این واقعیت ، برای بهتر یا بدتر (و بسیار ظریف تر از وحشی ترین خیالات من در سال 2016) ، غیرقابل تصور به نظر برسد. حالت عادی جدید در مدت زمان کوتاه

مطلب مرتبط  Cmovies 2020 - دانلود فیلم های دوبله شده بالیوود ، هالیوود و هندی - فیلم های آنلاین را تماشا کنید

دوستان زمین

این فیلم کوچک شخصی تاریک در مورد تنهایی ، رشد و فسادهایی که همراه با آن رشد در روانشناسی روشنفکرانه و گاه شکسته مربیان ما است (میوه ای ممنوعه که خرد می بخشد اما در عوض چیزهای زیادی را می گیرد) در مورد دید اصلی من همچنان صادق است. گذشت جالب است که خصوصیات فیلم را حفظ می کند که جلوه اصلی خود را حفظ می کند ، و مواردی که پس از گذشت فوری چنین فصلی از تاریخ ما ، معنای دیگری کسب کرده اند.

درام جهانی به کنار ، “دوست جهان” در درجه اول و مهمتر از همه سرگرمی قرار دارد: شخصیتی که ظاهراً خوب است که می توانیم در مقابل یک هیولا غیرقابل توقف قرار دهیم که نمایانگر همه چیزهایی است که ما را می ترساند و عصبانی می کند. این ادای احترام و گسترش مضامین از زیرگروه وحشت بدن علمی-تخیلی و وحشت است. این عنصر گروتسک فیلم بر قوس و سرنوشت نهایی دو شخصیت اصلی یعنی دایان و گور تأکید می کند. علاوه بر این ، عناصر پوچ و طنز طنز و طنز اجتماعی وجود دارد که این قرص به اندازه فیل از یک اخلاق پیچیده را بازی می کند تا بتواند راحت تر هضم شود. بازیگران و خدمه “دوست جهان” را بسیار بزرگتر و بهتر از آنچه تصور می كردم ساخته اند. آنچه در ابتدا به عنوان كوششی متوسط ​​برای به دست آوردن تجربه برای گفتن داستان خوب در یک محیط ساده در نظر گرفته شده بود ، موجب شد تا استعدادهای بسیاری از هنرمندان منفجر شود كه این داستان مینیمالیستی را به سمت اثربخشی و بیرحمانه ای قدرتمندتر از آنچه می توانستم آرزو كنم باشد. به همین دلیل ، من از ابدیت سپاسگزارم که جدا از آن نبوده و از به اشتراک گذاشتن این کابوس کوچک همیشه در حال تغییر ، شگفت انگیز با هر کسی که علاقه مند به نیش “میوه ممنوعه” باشد ، تشکر می کنم.

فیلم-Blogger.com

یک وب سایت نقد و بررسی فیلم که در سال 2012 راه اندازی شده است. Movie-Blogger.com به یک وب سایت فیلم تبدیل شده است تا بتواند همه سلیقه ها با طعم و مزه قوی سینمای ایندی را تهیه کند. همه استقبال می کنند و جامعه ما باعث می شود که ما چه کسی باشیم!

admin

Related Posts

fallback-image

دانلود قسمت 4 سریال قورباغه

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

MovieBox 2020 – تماشای فیلم و نمایش تلویزیونی رایگان – تماشای فیلم آنلاین

MovieBox 2020 – تماشای فیلم و نمایش تلویزیونی رایگان – تماشای فیلم آنلاین

نقد منتقدان Kaagaz – تماشای فیلم های آنلاین

نقد منتقدان Kaagaz – تماشای فیلم های آنلاین

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها