FrightFest 2020 برتر جهانی را The Horror Crowd ارائه می دهد

FrightFest 2020 برتر جهانی را The Horror Crowd ارائه می دهد

The-Horror-Crowd The-Horror-Crowd

FrightFest Digital Edition 2020 نمایش جهانی مستند فیلم آشکار The Horror Crowd را در 29 آگوست در صفحه نمایش Arrow Video ارائه می دهد

ترس از … ابتدایی ترین احساسات انسانی. دراکولا ، فرانکنشتاین ، گرگ و … Exorcist ، Jaws ، بیگانه. چه چیزی باعث شد سازندگان این فیلم ها کابوسهایی را ببخشند که ما را در شب نگه می دارد؟ آیا آنها به اندازه خلاقیت هایشان عجیب و پیچ خورده بودند؟ و سازندگان وحشت امروز چیست؟ چه کسی ذهن پشت Macabre امروز را دارد؟

یک فیلم مستند صمیمی و جذاب از بازیگر کهنه کار روبن پلا ، روبرو پلا ، The Horror Crowd به ایجادکنندگان کابوس اختصاصی که جامعه وحشت هالیوود را تشکیل می دهند ، توجه ویژه ای می کند. این مباحث گسترده مانند “بودن کودک غریب” ، “زنان در وحشت” ، “روابط نژاد” ، “سمت تاریک” و “جشنواره های فیلم” ، این بینش جذاب از ساخت فیلم ترسناک و صنعت فیلم درمورد کمک های برخی از افراد از خلاق ترین و مشهورترین سازندگان ترسناک مانند Oren Peli (کارگردان ، فعالیت Paranormal) ، Russel Mulcahy (Highlander ، Razorback) ، Lin Shaye (موذیانه ، یک کابوس در خیابان Elm) ، آدام Robitel (موذی: آخرین کلید ، اتاق فرار) ، Darren Lynn Bousman (اره دوم) ، ارنست آر دیکرسون (Tales from the Crypt: Demon Knight، The Walking Dead).

مطلب مرتبط  Filmlicious 2020 - بارگیری آخرین فیلم های HD ، سریال های تلویزیونی و نمایش های تلویزیونی - تماشای آنلاین فیلم ها

The Horror Crowd اولین کارگردانی بازیگر ترسناک جانباز روبن پلا (موذی ، پیمانکار) است. تولید شده توسط روبن پلا و آریل براشفیلد و با همکاری هانک براکستان تهیه شده است.

بلیط های غربالگری دیجیتال The Horror Crowd را اینجا بخرید

فیلم-Blogger.com

یک وب سایت نقد و بررسی فیلم که در سال 2012 راه اندازی شده است. Movie-Blogger.com به یک وب سایت فیلم تبدیل شده است تا بتواند همه سلیقه ها با طعم و مزه قوی سینمای ایندی را تهیه کند. همه استقبال می کنند و جامعه ما باعث می شود که ما چه کسی باشیم!

admin

Related Posts

fallback-image

دانلود قسمت 4 سریال قورباغه

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

MovieBox 2020 – تماشای فیلم و نمایش تلویزیونی رایگان – تماشای فیلم آنلاین

MovieBox 2020 – تماشای فیلم و نمایش تلویزیونی رایگان – تماشای فیلم آنلاین

نقد منتقدان Kaagaz – تماشای فیلم های آنلاین

نقد منتقدان Kaagaz – تماشای فیلم های آنلاین

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها