fallback-image

Grand Isle (2019) – Movie-Blogger.com


برو جلو و او را بگیر.
او همه شماست.
اما من این را به شما خواهم گفت
او یک طرف تاریک گرفت … تاریک تر از جهنم.

من پدیده ای بنام را تحسین می کنم نیکلاس کیج بسیار زیاد هر فیلمی با او (و امروزه هر ساله بسیار زیاد است) یک ساعت اجباری برای من است. من واقعاً نمی توانم بگذارم یک فیلم قفس تنها بگذرد. حتی اگر می دانم که بیش از نیمی از آنها سطح مشکوک دارند. و برخی کاملاً بد. و در عین حال ، بعضی اوقات سنگهای قیمتی بین آنها وجود دارد. اکنون، “گراند جزیره“مطمئناً اوج فیلم اوور نیست. این نسبتاً متوسط ​​است دور دوم امیدوار کننده است. این مفهوم پتانسیل داشت. و کیج در حال انفجار با نقش خود است که او را مانند یک دستکش متناسب می کند. یک شیرخشک تلخ ، یک کارگر جوان که هورمونهایش در حال از بین رفتن است و “Frasier” را به عنوان یک کارآگاه مغرض و خداپرست ترجیح می دهند که مظنون را در معرض خطر قرار دهد ، و شما هنوز هم به اندازه کافی مواد لازم را دارید تا از آن خارج شوید. . همه چیز منطقی به نظر می رسد. تا جایی که نیمه ای جایی و سپس فیلم به سطح یک فیلم متوسط ​​C تبدیل می شود. متأسفانه ، حضور چهره ای فرقه گر مانند کیج نمی تواند چنین چیزی را تغییر دهد.

گراند جزیره

الکل و گذشته ای از نام. ترکیب بد.

و فکر کردن که یک حصار سفید سرآغاز همه بدبختی های برایدی است (لوک بنوارد) چنین کالای معصومی با پیامدهای دور دست. از طرفی راهی که این حصار آسیب دیده است ، چندان بی گناه نیست. دشوار نیست وقتی که صاحب خانه یک دریانورد سابق با مشکل جدی در نوشیدن باشد. والتر (نیکلاس کیج) یک شخصیت تلخ ، کشنده است. کمی آدم دیوانه وار که هنوز هم نمی تواند این واقعیت را درک کند که وی در ویتنام به طرز مسخره ای زخمی شد و به خانه بازگشت در حالی که روزانه یخچالهایش مأموریت یافت. ناامیدی بسیار زیاد بود. حتی می دانیم که چند هفته بعد تمام قطعه به طور کامل از بین رفته است ، ناامیدی از یک فرصت از دست رفته باقی مانده است. این عصبانیت متراکم در کنار مصرف زیاد الکل ، او را به یک پرتابه کنترل نشده تبدیل می کند. خلق و خوی او ، واکنش های تند و زننده ، و برخورد صریح و پرخاشگرانه او را به فردی ناخوشایند تبدیل می کند.

گراند جزیره

بیایید دستیار مرد را اغوا کنیم.

والتر همچنین با نیمه دیگر خود با مهربانی رفتار نمی کند. او یک دیو بالغ است که شکل های بدن او کاملاً حفظ شده است و به وضوح هنوز لیبیدو ناپدید نشده است. و بگذارید دقیقاً همان چیزی باشد که والتر نتوانسته تحویل دهد. او حتی وقتی در یک لباس شب شفاف با لباس زیرین وابسته به عشق شهوانی در زیر آن ظاهر می شود ، حتا جوانه نمی زند. نگاهی بی علاقه و جرعه دیگر لیوان ویسکی تنها واکنش ها هستند. بی دلیل نیست که این زن داغ دیدگاههای خود را بر روی یک مرد جوان ماهیچه ای نشان می دهد. یک مرد دستی که زندگی جنسی در پشت مشعل دارد از آنجا که همسر دوست داشتنی اش یک دختر نوازش به دنیا آورد. و درست وقتی فکر می کنید در مورد یک رابطه مثلثی خطرناک است که شوهر روانی می خواهد یک مهمانی را آغاز کند ، مرد جوان دستی در ایستگاه پلیس می نشیند ، با خونریزی روبرو می شود و سعی می کند معصومیت خود را در پرونده قتل اثبات کند.

مطلب مرتبط  UWatchFree Alternatives 2020 - فیلم ها و نمایش های تلویزیونی رایگان - تماشای فیلم های آنلاین

گراند جزیره

قسمت عالی برای قفس.

در واقع ، والتر واقعاً نوع شخصیتی است که دارد نیکلاس کیج در سراسر آن نوشته شده است روحیه مادی. خنده دیوانه وار. طول متوسط ​​، موهای چرب و یک ریش صاف خشن. نوشیدن مداوم و حالت نیمه بیداری او تقریباً در تمام مدت است. و این اولین بار نیست که کیج چنین شخصی را بازی کرد. به طور خلاصه ، دیدن او از این طریق آشنا است. جالب ترین تعبیر ، تفسیر از این است Kadee Strickland به عنوان فانتزی دلگیر. هر وقت او در عکس قرار گرفت ، به راحتی احساس افزایش تنش شهوانی را حس می کنی. صدای شرجی و ظاهر حساس او اطمینان می بخشد که تمام توجه را طلب می کند. متأسفانه لوک بنوارد نتوانست با این دو وزن سنگین رقابت کند. و گرچه او در واقع شخصیت اصلی را بازی می کند ، اما به نظر می رسید نقش وی از اهمیت کمتری برخوردار است.

گراند جزیره

یک تلنگر نیمه مناسب و مناسب.

همانطور که قبلاً گفتم ، قالب فیلم فقط نیمی از موفقیت آمیز است. به نظر می رسید که در حال حرکت به سمت یک تریلر وابسته به عشق شهوانی “غریزه اساسی” است. فقط بخش شهوانی و هیجان انگیز پایین تر از حد باقی مانده است. و نتیجه گیری کاملاً پوچ می گیرید. همچنین ، راز تاریک این زوج شیطانی چنان اتفاقی ارائه شده است که تأثیر آن ناچیز است. و فراموش نکنیم که مداخله پلیس را فراموش کنیم. شما واقعاً می توانید این قسمت را کاملاً مضحک بنامید. علاوه بر این ، این فیلم با غیرممکن ها همراه است. مانند جزئیات جزئی از شهادت که حتی نمی توان فوراً تأیید شد. اما هنوز هم تضمین می کند که بازرس مغرضانه فوراً چرخشی 180 درجه را انجام دهد. شگفت آور است که چگونه باورهای شخصی می تواند خیلی سریع تغییر کند. و پایان فیلم به سادگی وحشتناک است. ظاهرا حتی لباس دریایی کیج هم پوشیده بود ، همچنین کاملاً اشتباه بود. مجدداً اثبات می کند که کمیت و کیفیت مربوط نیست. اگر از طرفداران بی نظیر قفس هستید ، حتما باید آن را تماشا کنید. متأسفانه ، “گراند جزیره” واقعاً عالی نیست.

https://www.youtube.com/watch؟v=rKuQDd1Fbdc

امتیاز من 4/10
پیوندها: IMDB

فیلم-دزدگیر

من پیتر هستم ، سال تولید 1966 و ساکن بلژیک. من با ورونیکا ازدواج کرده ام و با هم دو بچه دوست داشتنی داریم ، کارولین (7 ساله) و فیلیپ (5y). من یک طرفدار بزرگ فیلم هستم. من تمام زندگی خودم در حال تماشای فیلم بوده ام و تعداد کسانی را که تاکنون دیدم از دست داد.

admin

Related Posts

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها