Gunjan Saxena Review Full Film (Original Netflix) – فیلم های آنلاین را تماشا کنید

Gunjan Saxena Review Full Film (Original Netflix) – فیلم های آنلاین را تماشا کنید

میانگین امتیازات: 3.5 / 5

تاریخ انتشار: 12 آگوست 2020

ژانرها: بیوگرافی

میانگین امتیاز: 80٪ مثبت

تعداد بازدیدها: 6

درباره Gunjan Saxena

Gunjan Saxena شرح حال زن است که اولین خلبان زن هندی در جنگ است. این به کارگردانی Sharan Sharma و تهیه شده توسط Karan Johar، Apoorva Mehta & Hiroo Johar ساخته شده است. این در 12 آگوست 2020 اکران شد (نتفلیکس) با تمام داستانهای مربوط به Gunjan Saxena آشنا می شوید در این مقاله تنها بیایید شروع کنیم

بررسیهای Gunjan Saxena

(1)✅

رتبه بندی ها: 5/5/5

بررسی توسط: Shubhra (منتقد)

سایت اینترنتی: هندی اکسپرس

در مورد کاپور ، او هرچه پیشرفت کند بهتر می شود ، اما از نظر عملکرد ، او هنوز به وضوح در حال پیشرفت است. او در بخش کوچک خود در داستان های شبح بسیار عالی بود و با گذر از آن من انتظار بیشتری را داشتم. در یک حرکت هوشمند ، کلوچه قابل مشاهده ای وجود ندارد ، و موهای فرفش و یکنواخت پوشیده شده به عنوان یک لباس ، نه یک لباس کاملا محکم و زیبا ، او را واقعی جلوه می دهد. او مأمور ساختاری بی نظیر است که در اطراف آن فیلم و شخصیت های آن می چرخند ، و بازیگران پشتیبانی مستحکم است ، حتی اگر فقط با کاری که می تواند برای گنجان انجام دهد تعریف شده باشد.

برای اطلاعات بیشتر به سایت مراجعه کنید.

(2)✅

رتبه بندی ها: 4/5

بررسی توسط: رنوکا (منتقد)

سایت اینترنتی: تایمز هند

تحریک پذیر و گیرنده ، شارما ممکن است منابع گسترده ای در اختیار نداشته باشد اما در طی دو ساعت ، او دقیقاً آنچه را که مشخص می کند به شما نشان می دهد. او اراده و خونسردی و اراده آرام گونجان ، یک قهرمان ملی را تحسین می کند ، بدون اینکه لزوماً او را عبادت کند. او آنچه را که او را انسانی می کند حفظ می کند و این بزرگترین دستاورد درام بیوگرافی است.

بازدید کنید سایت برای اطلاعات بیشتر.

(3)✅

رتبه بندی ها: 3.5 / 5

بررسی توسط: آنوپاما چوپرا (منتقد)

سایت اینترنتی: فیلمسازی

گونجان ساکسنا: دختر کارگیل از جانهوی کاپور که تنها یک فیلم سینمایی قدیمی است ، چیزهای زیادی می خواهد. در طول فیلم ، گونجان از یک مدرسه مدرسه تا یک زن جوان سنین پیری می کند. جانهوی عملاً در هر فریم است. صحنه های ولگردی وجود دارد که احساس می کنید او ناامیدکننده است ، اما بیشتر او را در برابر بازیگران بسیار باتجربه نگه می دارد ، از جمله آنها وینت کومار سینگ ، ماناو ویج و آنگاد بدی که برادر گونجان را انجام می دهد. جوانی و آسیب پذیری ژانوی در خدمت شخصیت است. صداقت و عزم او حتی در لحظه های سخت تر او را می بیند.

بازدید کنید سایت برای اطلاعات بیشتر.

(4)✅

رتبه بندی ها: 3/5

بررسی توسط: آیشواریا (منتقد)

سایت اینترنتی: DNA

SHAKUNTALA DEVI با یادداشتی چشمگیر شروع می کند ، در زمانی که آنوپاما بزرگتر اعلام کرد که قصد دارد از مادر خود شکایت کند. بلافاصله توجه را جلب می کند و فرد را کنجکاو می کند. سپس این فیلم به حالت فلاش بک می رود و زندگی شاکونتالا را در کودکی و چگونگی کشف قدرت ریاضی وی به تصویر می کشد. صحنه ای که وی اولین ریاضیات خود را در یک مدرسه محلی نشان می دهد جالب است. اما وقتی او به لندن حرکت می کند ، اوضاع بهتر می شود. صحنه ای که او از هم اتاقی های مرد خود در مورد آنچه با پسرش انجام داده وحشت می کند ، خانه را به زمین می اندازد.

بازدید کنید سایت برای اطلاعات بیشتر.

(5)✅

رتبه بندی ها: 3.5 / 5

بررسی توسط: سیبال (منتقد)

سایت اینترنتی: NDTV

بیوپیک های بالیوود تمایل دارند که به داستانی بیش از حد گرم تبدیل شوند. این مورد نیست. دلیل این است که بدون سر و صدا در متن فیلم مشاهده می شود. در یک صحنه مهم ، گونجان اعتراف می کند که تنها به این دلیل که عاشق پرواز است و نه به دلیل یک میهن پرستی ، به نیروی هوایی می پیوندد ، اذعان می کند. پدرش از او می پرسد: “امیدوارم که من در تلاش برای تحقق رویای من خائن نباشم.” نيروي هوايي ، ستوان سرهنگ پاسخ مي دهد كه به طور عاقلانه پاسخ مي دهد ، نيازي به كارمنداني ندارد كه بهارات ماتا كي جي را فرياد بزنند بلكه پرسنلي پرشور و پرشوري هستند كه با صداقت كار خود را انجام مي دهند.

بازدید کنید سایت برای اطلاعات بیشتر.

زمان اجرای فیلم Gunjan Saxena

1 ساعت 48 دقیقه

تاریخ انتشار Gunjan Saxena

Gunjan Saxena در 12 آگوست 2020 راه اندازی می شود.

مجموعه صندوق های بالیوود

بالاترین فیلمهای بالیوود درخشان

100 لیست Crown Club Bollywood Club

بالاترین فیلمهای بالیوود درخشان

فیلم های بالیوود آینده

مطلب مرتبط  دانلود فیلم مطرب

admin

Related Posts

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

fallback-image

دانلود قسمت 5 سریال قورباغه

بررسی منتقدان سری وب Tandav – تماشای فیلم های آنلاین

بررسی منتقدان سری وب Tandav – تماشای فیلم های آنلاین

fallback-image

دانلود قسمت 4 سریال قورباغه

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها