HAWK AND REV: VAMPIRE SLAYERS در جشنواره فیلم Dances with Films برتر جهانی می شود

HAWK AND REV: VAMPIRE SLAYERS در جشنواره فیلم Dances with Films برتر جهانی می شود

https://www.youtube.com/watch؟v=HWHK_bugcuI

خنده دار خنده دار Ryan Ryan Barton Grimley HAWK AND REV: VAMPIRE Slayer اواخر این ماه در جشنواره فیلم Dances with Films در لس آنجلس بازی خواهد کرد.

ترسناک / کمدی ، با بازیگران گریملی ، آری اشنایدر ، جانا ساویج و ریچارد گایلر ، در این جشنواره با استقبال برتر جهان را به نمایش می گذارد.

فیلیپ “HAWK” هاوکینز فقط در مورد کشتن خون آشام ها آرزو نمی کند … او می خورد ، می خوابد ، می نوشد و فرد آزاد آن را تنفس می کند. هاوک پس از اخراج از ارتش به دلیل اشتیاق یک سرباز دوتایی خود در مقابل دو ، چهار ، تقریباً از کسالت کار می کند که به عنوان نگهبان شبانه در یک انبار خلوت در شهر خود سانتا مورته ، کالیفرنیا ، ایالات متحده کار می کند. درست زمانی که به نظر می رسد تمام گزینه های هاوک در زندگی منقضی شده اند ، خون آشام های خون آشام ظاهر می شوند و البته “هیچ کس آزاد نیست” او را باور نمی کند! با پشت خود در مقابل دیوار ، پیشانی عرق کاراته بچه خود را بر روی خون آشام های تنگ ، واقعی و محکم و بسته ، و بسته به خون آشام ، تشنه خون ، بسته شده است ، هاوک کمک یک فرد که به او معتقد است … یک زمینگیر کمرنگ وگان و پاسی. آنها با هم متحد می شوند تا کل جهان freakin را نجات دهند. خوب … حداقل به هر حال زادگاهشان.

رایان بارتون گریملی ، نویسنده / کارگردان ، می گوید: “پس چرا من هک کردم فیلم Hawk and Rev: Vampire Slayers؟ راستش … دنیا خیلی جدی است. 24 ساعت شبانه روز در رسانه ها و فناوری ها خسته کننده است. این واقعاً شدید است که چه تعداد از مسائل در سراسر جهان اتفاق می افتد. همه جا مشکلات زیادی وجود دارد و من به دنبال فرار بودم … به دنبال خنده و قلب صمیمانه می گشتم. من به دنبال کمی روحیه و شوخ طبعی بودم. دنبال استراحت می گشتم. Hawk and Rev: Vampire Slayers کاملاً یک نامه عاشقانه به دوران کودکی من است و یک زمان معصوم و بی ادب تر است که همه چیز ممکن به نظر می رسد و دوست دارد اشکالی نداشته باشد. این یک نامه عاشقانه به عجیب غریب با رویاهای بزرگ و ایده های مسخره است. این فقط فرار از مد قدیمی است. مطمئناً مضامین و اخلاق و انتقادهایی از دهه 80 ، خاص مردانگی و هموفیوبی در آنجا وجود دارد ، اما در پایان روز ، من واقعاً امیدوارم که شما از رانندگی لذت ببرید و با احساس دلپذیری دلپذیر و دانش خود را ترک کنید. … فقط شاید … همه ما خوب خواهیم بود. “

مطلب مرتبط  بررسی "حس ششم": هر هدیه ای نعمت نیست

تهیه شده توسط رایان بارتون-گریملی ، آری اشنایدر ، A.J گوردون و جرمی وانک ، موسیقی توسط رابی الفمن و آری اشنایدر (آهنگساز) ، و ویرایش توسط رایان بارتون-گریملی و جرمی وینک.

HAWK AND REV: VAMPIRE Slayer “فیلم نیمه شب” در شب افتتاحیه و اختتامیه جشنواره ، با بازی 28 آگوست و 5 سپتامبر خواهد بود.

فیلم-Blogger.com

یک وب سایت نقد و بررسی فیلم در سال 2012 راه اندازی شده است. Movie-Blogger.com به یک وب سایت فیلم تبدیل شده است تا بتواند همه سلیقه ها با طعم قوی سینمای ایندی را تهیه کند. همه استقبال می کنند و جامعه ما باعث می شود که ما چه کسی باشیم!

admin

Related Posts

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها