HiMovies – تماشای فیلم آنلاین ، پخش مستقیم تلویزیون در HiMovies.to

HiMovies – تماشای فیلم آنلاین ، پخش مستقیم تلویزیون در HiMovies.to

آخرین به روز رسانی در

HiMovies چیست؟

HiMovies یکی از سایتهایی است که بزرگترین سایت تورنت در سراسر جهان بوده است. زیرا این سایتی است که افراد می توانند آخرین های منتشر شده در چاپ های HD را منتشر کنند. هیچ وب سایت تورنت دیگری قادر به انجام چنین کاری نیست. بیشتر مخاطبان با این وب سایت ارتباط برقرار می کنند زیرا هیچ وب سایت دیگری آخرین های Telegu ، Tamil ، Bollywood و Hollywood را قبل از HiMovies بارگذاری نمی کند. گرچه سایت تورنت توسط گوگل در هند به دلیل بارگذاری محتوای حق چاپ ممنوع است. اما همه قوانین کشور یکسان نیست و مردم هنوز هم می توانند از HiMovies در سال 2020 استفاده کنند. برای دانستن این روند لطفا مقاله را تا آخر بخوانید و از آن لذت ببرید.

دزدی دریایی ویدئویی طی چند سال اخیر افزایش یافته و از دست رفته است. با توجه به حریم خصوصی ویدیو ، نامی که وتر در آن قرار دارد HiMovies است. عکس های متحرک برای سایت های انتقال توسط شبکه قابل دسترسی به همه هستند اما نحوه کار HiMovies در بین سایتهای جدید انتقال تلنگر تلوگو بسیار چشمگیر است.

چگونه برنامه HiMovies را بارگیری کنیم؟

HiMovies همچنین دارای یک APK است که به مخاطبان کمک می کند تا اطمینان حاصل کنند که افراد در تماشای فیلم یا بارگیری راحت هستند. APK در کنار استفاده از وب سایت راحت تر است زیرا وب سایت دارای بسیاری از تبلیغات پاپ آپ است ، اما از طرف دیگر ، Apk هیچ نوع تبلیغی را انجام نمی دهد ، بنابراین بارگیری جدیدترین فیلم ها با استفاده از HiMovies Apk آسان نیست.

برنامه بارگیری کنید

اطلاعات HiMovies APK:

اگر از برنامه استفاده کنید ، برنامه HiMovies دارای ویژگی های بسیاری است ، تفاوت بین وب سایت و برنامه را مشاهده خواهید کرد. سرعت بارگیری برنامه سریعتر از وب سایت است. برنامه هیچ نوع تبلیغات پاپ آپ را ندارد. بنابراین راحت تر از وب سایتی است که به شما توصیه می کنم از برنامه HiMovies استفاده کنید.

نام برنامه ویژگی های سلامتی
حجم فایل 1.4 مگابایت
نسخه v3.0
مورد نیاز Android 4.0 و بالاتر
زبان ها انگلیسی ، هندی ، تلوگو
اخرین به روز رسانی 25-اکتبر-2019
مجوز رایگان

چگونه فیلم های HiMovies را بارگیری کنیم؟

(1) ابتدا از لیست نام دامنه HiMovies 2020 به هر یک از URL ها بروید.

(2) بعد از باز کردن یکی از وب سایت ها ، آخرین فیلم های آپلود شده در صفحه اصلی را مشاهده خواهید کرد. همچنین نوار جستجو را در صفحه اصلی مشاهده خواهید کرد.

(3) از نوار جستجو برای نوشتن نام فیلم مورد علاقه خود که می خواهید تماشا کنید استفاده کنید. پس از استفاده از آن نتیجه جستجو را در آن نتیجه جستجو می کنید فیلمی را که می خواهید تماشا کنید پیدا خواهید کرد.

(4) همانطور که می دانید همه این وب سایت ها torrent و غیرقانونی هستند ، بنابراین برای پول از تبلیغات پاپ آپ استفاده می کنند ، هنگام ورود به وب سایت باید با این تبلیغات روبرو شوید. شما با حداکثر 5 تبلیغات پاپ آپ روبرو خواهید شد که تبلیغات را یک به یک کاهش می دهند. دور زدن این تبلیغات چندان دشوار نیست. اگر کاربر رایانه یا لپ تاپ هستید ، می توانید از برخی از تبلیغات بازکننده استفاده کنید تا این تبلیغات پاپ آپ مسدود شود. فقط به ابزار افزودنی کروم بروید و “Ad Blocker” را جستجو کنید و خیلی راحت آن را پیدا خواهید کرد.

(5) پس از کوتاه کردن تمام تبلیغات ، تصاویر کوچک فیلم را مشاهده خواهید کرد و فقط برای پخش آن روی آن کلیک کنید. به یاد داشته باشید که این سایت های تورنت همچنین امکان تماشای این آخرین فیلم ها را به صورت آنلاین فراهم می کنند.

(6) اما اگر نمی خواهید آن را بصورت آنلاین تماشا کنید و فقط می خواهید آن را بارگیری کنید ، دکمه بارگیری را در زیر محتوای فیلم دریافت خواهید کرد. اکنون فقط بر روی “بارگیری” کلیک کنید و بارگیری در چند ثانیه به طور خودکار شروع می شود. اما اگر کاربر رایانه یا لپ تاپ هستید می توانید از نرم افزار “IDM” برای بارگیری سریع خود استفاده کنید.

بهترین گزینه برای HiMovies کدام است؟

HiMovies یکی از بزرگترین وب سایتهای غیرقانونی برای بارگیری فیلم رایگان است. چندین وب سایت دیگر وجود دارد که ممکن است شما برای دانلود فیلم ها مفید واقع شوید. فقط برخی وب سایت ها بازدیدهای فعلی را در یک وب سایت شیک ارائه می دهند. بنابراین در اینجا مجموعه ای از وب سایت های جایگزین برتر وجود دارد که می توانند به جای هدف HiMovies متناسب باشند.

خاترمزا

Khatrimaza یک سایت دزدی دریایی ویدیویی است که محتوای دزد دریایی را به صورت آنلاین بارگذاری می کند و کاربران می توانند به صورت رایگان از این محتوا استفاده کنند. خاترمزا برای چند سال اخیر کار کرده است و بسیار محبوب در هند است. اگر می خواهید آخرین فیلم ها را بعد از تاریخ اکران آن تماشا کنید ، خاترمزا اولین انتخاب برای شماست. سلام بهترین گزینه برای شما.

KatMovieHD

Katmoviehd یک سایت دزدی دریایی ویدیویی است. در اطراف عاشقان فیلم بسیار مشهور است. زیرا Katmoviehd آخرین فیلمهای هالیوود ، بالیوود ، تامیل و تلوگو را سریعتر از هر سرور فیلم دیگر بارگذاری می کند. وب سایت Katmoviehd از چند سال پیش شروع به کار کرد. هنوز ، وب سایت سخت در تلاش است تا آخرین محتوای کاربر را ارائه دهد. این وب سایت تقریباً شبیه HiMovies است.

تصویر زمینه

همه دوستداران فیلم در جهان هر روز از Filmywap.com دیدن می کنند. حداکثر مردم دوست دارند فیلمهای هالیوود را تماشا کنند اما شخصی نیز وجود دارد که فیلمهای بالیوود را دوست دارد. همانطور که می دانید Filmywap یکی از بهترین وب سایت ها برای بارگیری آخرین فیلم ها است. دانلود فیلم های HiMovies را می توان از اینجا انجام داد.

قفل کننده

PutLocker یک سایت دزدی دریایی فیلم مانند HiMovies است که در آن افراد برای تماشای جدیدترین فیلم های بالیوود ، هالیوود ، تامیل و تلگو آمده اند. PutLocker یکی از سایتهایی است که بزرگترین سایت تورنت در سراسر جهان بوده است. زیرا این سایتی است که افراد می توانند آخرین فیلم های منتشر شده در چاپ های HD را منتشر کنند. همچنین می توانید از این وب سایت به عنوان گزینه ای برای HiMovies استفاده کنید.

TamilGun

Tamilgun جایگزینی برای HiMovies است. اگر می خواهید جدیدترین فیلم های تامیل را بارگیری کنید Tamilgun بهترین سایت بارگیری فیلم برای شما است. وب سایت از هر وب سایت بارگیری فیلم بهتر است. بنابراین برای فیلم های تلوگو و تامیل توصیه می کنم از Tamilgun استفاده کنید. این بسیار راحت خواهد بود که دوستداران HiMovies فیلم های تامیلگان را بارگیری کنند.

تامیلی یوگی

Tamilyogi به جدیدترین فیلم های تامیل مشهور است. کاربران می توانند جدیدترین فیلم های تامیل را در چاپ های CAM & HD فقط در 2 یا 3 ضربه محکم و ناگهانی بارگیری کنند. آیا می دانید نکته ویژه در مورد تامیلیجی چیست؟ این وب سایت به شما امکان می دهد فیلم ها را بارگیری کنید و همچنین به شما امکان می دهد محتوای آنلاین را مشاهده کنید. بنابراین نیازی به بارگیری نیست ، فقط باید روی دکمه پخش کلیک کنید و از جدیدترین فیلم های تامیل لذت ببرید.

اما اگر اتصال اینترنتی بسیار سریع تری ندارید ، می توانید آن را بارگیری کرده و از آن لذت ببرید. اما توصیه می کنیم اگر اتصال اینترنت شما به سرعت فیلم را به صورت آنلاین تماشا می کند ، زیرا بارگیری محتوا یک فرایند طولانی است. HiMovies را می توان با این وب سایت جایگزین جایگزین کرد.

123 حرکت

123movies آخرین وب سایت مشابه 123movies است که انواع فیلم را بارگذاری می کند. سرور آنها بسیار سریع است. من قبلاً از آن استفاده کرده ام. در وب سایت ، جدیدترین فیلم های آنلاین بالیوود ، فیلم های هالیوود را دریافت خواهید کرد. برای دسترسی به وب سایت به هیچ نوع سرویس VPN و سرورهای پروکسی نیازی ندارید. همچنین ، وب سایت هیچ نوع تبلیغات پاپ آپ را ندارد. بنابراین من قطعاً به شما توصیه می کنم از این وب سایت استفاده کنید که برای شما بهترین باشد.

برو به فیلم

GoMovies محبوب ترین سایت تورنت است. این سایت تورنت نسخه سوم شخص جدیدترین فیلم ها را انجام می دهد. اما GoMovies بارها به دلیل مسائل دزدی دریایی ممنوع اعلام شد اما بازهم نام دامنه جدیدی پیدا شد. GoMovies یک سایت جایگزین برای HiMovies است. GoMovies همچنین به عنوان یک سایت دزدی دریایی فیلم شناخته شده است که محتوای دزدان دریایی را بارگذاری می کند. افراد می توانند از آن برای بارگیری آخرین فیلمهای هالیوود و بالیوود و غیره استفاده کنند.

RARBG

RARBG یک سایت دزدی دریایی فیلم است. RARBG برای اولین بار در سال 2008 تاسیس شد. در سال 2014 این سایت پر بازدیدترین سایت تورنت در سراسر جهان بود. زیرا این سایتی است که افراد می توانند آخرین فیلم های منتشر شده در چاپ های HD را منتشر کنند. هیچ وب سایت تورنت دیگری قادر به انجام چنین کاری نیست. بیشتر مخاطبان با این وب سایت تعامل دارند زیرا هیچ وب سایتی دیگر آخرین فیلم های هالیوود و بالیوود را قبل از RARBG بارگذاری نمی کند. این بهترین گزینه برای HiMovies است.

بارگیری

در واقع حداکثر دوستداران فیلم درباره Downloadhub اطلاع دارند. میلیون ها نفر هر روز به وب سایت مراجعه می کنند. اما این وب سایت به دلیل مسائل دزدی دریایی توسط بسیاری از کشورها مسدود شده است. بنابراین وقتی کاربر می خواهد از یک کشور مسدود شده به وب سایت دسترسی پیدا کند ، کاربر فقط یک صفحه خالی را در مقابل خود مشاهده می کند.

وقتی این اتفاق افتاد کاربر فکر می کند که وب سایت کار نمی کند. اما اگر یک کاربر بخواهد از یک کشور مجاز به وب سایت دسترسی پیدا کند ، کاملاً اشتباه است ، مطمئناً کاربر از این مزیت بهره می برد. واضح است که Downloadhub خوب کار می کند. از Downloadhub به عنوان جایگزین بسیار خوبی برای HiMovies استفاده کنید امیدوارم با استفاده از آن نتیجه بهتری بگیرید.

Couchtuner

Couchtuner یک وب سایت هدفمند ایالات متحده است که در آن می توانید آخرین فیلم ها و نمایش های تلویزیونی را تماشا کنید. Couchtuner آخرین فیلمهای انگلیسی را سریعتر از هر وب سایت دیگری بارگذاری می کند. این اولین توصیه برای دوستداران فیلم هالیوود است. بنابراین بهتر است از Couchtuner برای تماشای آخرین فیلم های هالیوود به صورت آنلاین استفاده کنید. Couchtuner محبوب ترین گزینه برای HiMovies است.

EZTV

در واقع حداکثر دوستداران فیلم درباره EZTV اطلاع دارند. میلیون ها نفر هر روز به وب سایت مراجعه می کنند. اما این وب سایت به دلیل مسائل دزدی دریایی توسط بسیاری از کشورها مسدود شده است. بنابراین وقتی کاربر می خواهد از یک کشور مسدود شده به وب سایت دسترسی پیدا کند ، کاربر فقط یک صفحه خالی را در مقابل خود مشاهده می کند. وقتی این اتفاق افتاد کاربر فکر می کند که وب سایت کار نمی کند. اما اگر یک کاربر بخواهد از یک کشور مجاز به وب سایت دسترسی پیدا کند ، کاملاً اشتباه است ، مطمئناً کاربر از این مزیت بهره می برد. واضح است که EZTV خوب کار می کند. این یک جایگزین عالی برای HiMovies است که امیدوارم با استفاده از آن نتیجه بهتری بگیرید.

کدام دسته از فیلم ها در HiMovies در دسترس هستند؟

HiMovies وب سایت را به دسته های زیادی تقسیم کرده است تا تجربه کاربری بسیار بهتری داشته باشد. با جدا کردن دسته ها ، کاربر می تواند به راحتی فیلمی را که می خواهد بارگیری کند پیدا کند. این یک ویژگی عالی توسط وب سایت غیر قانونی HiMovies است. دسته های زیر در زیر ذکر شده است.

آخرین فیلم هایی که توسط وب سایت HiMovies فاش شده اند کدام هستند؟

HiMovies بسیار مشهور است زیرا بیشتر فیلم های هند بالیوود در HiMovies به بیرون درز می شوند. بنابراین ، در سال ، 2020 بسیاری از فیلمهای سینمایی بلاک چین در هند راه اندازی شده اند. اما بیشترین تعداد فیلم توسط وب سایت افسانه ای HiMovies فاش شد.

سلام – سوالات متداول

سؤالاتی در ذهن شما وجود دارد که چیزهای ناشناخته ای که ما در مورد HiMovies نمی دانیم چیست. بنابراین من سؤالی درباره وب سایت ایجاد کرده ام که در آن شما می توانید تمام سؤالاتی را که مکررا می توان از آنها پرسید دریافت کنید. اگر به سؤالات بیشتری درباره HiMovies نیاز دارید ، لطفاً به من اطلاع دهید.

چگونه HiMovies را مسدود کنیم؟

همانطور که می دانید HiMovies یک سایت بارگیری فیلم است که باید با بسیاری از موانع روبرو شود. این وب سایت در بسیاری از کشورها مجاز نیست. به همین دلیل بسیاری از کاربران نمی توانند به وب سایت دسترسی پیدا کنند. اما روشهای زیادی برای باز کردن وب سایت وجود دارد. عموماً برای باز کردن قفل HiMovies از 2 روش استفاده می شود ، اولین مورد از سرور پروکسی و روش دوم VPN است. اما توصیه می کنیم از بعضی از سرورهای پروکسی HiMovies استفاده کنید. زیرا استفاده از VPN باعث راحتی کاربر نخواهد شد. اگر از VPN استفاده می کنید ، ممکن است سرور پاسخ بسیار کمی به شما بدهد ، بنابراین توصیه می کنیم از سرور پروکسی استفاده کنید.

توجه: متأسفانه هیچکدام از سرورهای پروکسی در اینترنت فعال نمی شوند که سرور پروکسی فعال شود ما مقاله ای را که وارد یک لیست سرور پروکسی می شود ، به روز خواهیم کرد. بنابراین با مهربانی از برنامه های VPN برای باز کردن HiMovies استفاده کنید.

VPN توصیه می شود برای استفاده از سایت های تورنت:

 1. ExpressVPN
 2. هات اسپات شیلد
 3. ضد باد
 4. مرا پنهان کن
 5. پروتون
 6. Opera VPN
 7. TunnelBear
 8. سرعت بخشیدن
 9. Betternet
 10. خصوصی VPN

چگونه از HiMovies بدون VPN استفاده کنیم؟

اگر از HiMovies از کشوری استفاده می کنید که دسترسی به فهرست HiMovies را ندارد آنها برای دسترسی به وب سایت باید از VPN استفاده کنند. اما همانطور که می دانید اگر در فروشگاه بازی مرور می کنید ، خواهید دید که حداکثر VPN دارای میلیونها بار بارگیری است و همه سرورها کند هستند. همچنین ، تمام VPN ها بی خطر نیستند ، بنابراین مخاطب به یک روش ایمن برای بارگیری فیلم از HiMovies نیاز دارد. یک روش ثانویه وجود دارد که یک سرور پروکسی است. سرور پروکسی مانند یک سرور 3 دست است که پرونده را برای شما بارگیری کرده و محتوا را در اختیار کاربر قرار می دهد.

توجه: متأسفانه هیچکدام از سرورهای پروکسی در اینترنت فعال نمی شوند که سرور پروکسی فعال شود ما مقاله ای را که وارد یک لیست سرور پروکسی می شود ، به روز خواهیم کرد.

چرا HiMovies کار نمی کند؟

در واقع حداکثر دوستداران فیلم درباره HiMovies اطلاع دارند. میلیون ها نفر هر روز به وب سایت مراجعه می کنند. اما این وب سایت به دلیل مسائل دزدی دریایی توسط بسیاری از کشورها مسدود شده است. بنابراین وقتی کاربر می خواهد از یک کشور مسدود شده به وب سایت دسترسی پیدا کند ، کاربر فقط یک صفحه خالی را در مقابل خود مشاهده می کند. وقتی این اتفاق افتاد کاربر فکر می کند که وب سایت کار نمی کند. اما اگر یک کاربر بخواهد از یک کشور مجاز به وب سایت دسترسی پیدا کند ، کاملاً اشتباه است ، مطمئناً کاربر از این مزیت بهره می برد. واضح است که HiMovies خوب کار می کند.

HiMovies چگونه کار می کند؟

HiMovies یکی از سایتهای مشهور بارگیری فیلم در هند است. این وب سایت سالهاست که سخت کار می کند و تیم بسیار بزرگی دارد که آخرین مطالب را جمع می کند و سریعتر از هر وب سایت دیگر بارگذاری می کند. اما ممکن است در ذهن شما این سؤال پیش بیاید که چرا این وب سایت در حال ارائه محتوای دزدان دریایی به کاربران است و سود آنها چیست. در واقع ، هنگامی که یک کاربر به وب سایت مراجعه می کند ، کاربر باید با برخی از تبلیغات روبرو شود. HiMovies دارای تبلیغات حامی مالی است که کاربر در این تبلیغات تصریح می کند که مالک سود می کند. آنها عمدتاً برای کسب درآمد از مطالب سرقت شده سرو می کنند.

آیا استفاده از HiMovies بی خطر است؟

اخیراً گوگل HiMovies را از هند ممنوع کرده است. بنابراین مرور HiMovies از هند امکان پذیر نیست. زیرا در کشورهایی مانند ایالات متحده آمریکا و هند دزدی دریایی غیرقانونی است. در هر صورت ، این قوانین برای افرادی که عکسهای متحرک را مشاهده یا بارگیری می کنند ، دقیق ترین نیست. غیر معمول است که هر کسی را بخاطر بارگیری / ریختن فیلم های زائر در شبکه گرفتار کنید ، اسیر کنید. قسمت بزرگتر ضبط شده برای انتقال ماده زائد در شبکه ایجاد شده است.

چرا HiMovies در هند مسدود شده است؟

اخیراً وقتی فعالیت دولت انجام شد ، خوشه قانونی آن HiMovies را در وب سایت از Google مسدود و بیرون کشید. دلیل مسدود کردن HiMovies قانون حاکم بر هند است ، اما ماجرا به پایان نمی رسد همه ما می دانیم که فقط یک نام دامنه مانند این وب سایت وجود ندارد. هزاران نام دامنه وجود دارد که به نفع سایتهای آپلود فیلم هستند. مخاطبان هنوز هم از بازدید از این هزار تعداد سایت تورنت ، این فیلم ها را تماشا می کنند.

اما هنوز هم ، این سایت می خواهد دوباره برگردد فقط زمان زیادی است زیرا مالک HiMovies هنوز در حال یافتن نام دامنه جدیدی برای مخاطبان است که می تواند آخرین فیلم های بالیوود را به اشتراک بگذارد. اما توصیه می کنیم برای رفتن به سالن سینما از این سایت استفاده نکنید و از مطالب واقعی آن لذت ببرید. زیرا تماشای محتوای حق چاپ در سایت های تورنت غیرقانونی است. بنابراین بهتر است از این نوع سایت های تورنت استفاده نکنید.

چرا بارگیری فیلم های Pirated از HiMovies اشتباه است؟

هر هفته فیلم های زیادی در بالیوود و هالیوود در حال اکران هستند. اما مردم می خواهند از این محتوای اصلی به صورت رایگان لذت ببرند. بنابراین آنها از خدمات HiMovies برای تماشای جدیدترین فیلم های بالیوود به صورت آنلاین استفاده می کنند. اما طبق قانون هند ، این امر کاملاً غیرقانونی است زیرا آپلود کردن محتوای شخص دیگر و فروش آن به مشتری بدون اجازه مالک ، یک حق چاپ است. چند سال پیش قانونی علیه این جنایت ساخته نشده بود اما در سال 2020 قانون دولت هند بسیار سختگیرانه است. اگر شخصی این نوع جرم را مرتکب شود ، مقامات دولتی باید اطمینان حاصل کنند که شخص به دلیل این مجازات مجازات می شود.

مجازات هایی برای بارگذاری فیلم های Pirated:

 1. به مدت 3 سال زندانی شد.
 2. جریمه نقدی حداکثر 10 پوند را پرداخت کنید.
 3. به مدت 3 سال در زندان به سر برد و جریمه نقدی را تا 10 پوند در هر دو پرداخت کنید.

تهیه فیلم بسیار دشوار است برای ساخت محتوا زمان زیادی طول می کشد. پس از اکران یک فیلم ، جمع آوری مجموعه گیشه آسان نیست ، اما وقتی فیلمی در وب سایت های تورنت بارگذاری شد ، فیلم تعداد زیادی از مخاطبان را از دست می دهد. کارگردان فیلم و تهیه کننده فیلم برای این کار باید با ضرر بسیار بزرگی روبرو شود. همچنین ، برخی از فیلم ها برای این جنایت فلاپ می گیرند. از آنجا که مردم می خواهند داستان فیلم را بدانند وقتی که مردم تماشای چاپ سالن هر فیلمی را می گیرند ، از کل داستان مطلع می شوند. بنابراین پس از دانستن این ماجرا علاقه زیادی به رفتن به سالن سینما ندارند و دوباره آن را تماشا می کنند.

چرا HiMovies اینقدر محبوب است؟

HiMovies به دلیل فعال بودن در ایالات متحده بسیار محبوب است. این سالهاست که کار می کند و هنوز هم بسیار سخت کار می کنند. HiMovies همیشه بعد از انتشار تاریخ ، فیلمی را درز می کند. همانطور که می دانید وقتی فیلمی منتشر شد ، مردم می خواستند سریع آن را تماشا کنند. اما آنها نمی توانند به سالن سینما بروند ، زیرا اوقات فراغت زیادی ندارند. به همین دلیل مردم از HiMovies استفاده می کنند تا بتوانند آخرین فیلم ها را تماشا کنند. بنابراین کاربر جدیدترین فیلم های بالیوود ، هالیوود را بصورت آنلاین و رایگان دریافت می کند.

ارزش تخمینی وب سایت HiMovies چیست؟

همانطور که می دانید HiMovies یک سایت بارگیری فیلم بسیار محبوب است. میلیون ها نفر روزانه از HiMovies دیدن می کنند. طبق گفته های Cutestar.com بیش از 2 میلیون نفر از HiMovies در یک ماه از کشورهای مختلف بازدید می کنند. این وب سایت بیش از 15 هزار صفحه در Google فهرست بندی شده است. این وب سایت امروزه بسیار معروف است. گزارش ترافیک زیر ذیل دقیق نیست ، هر روز به دلایل خاص تغییر می کند.

رتبه الکسا در سراسر جهان: 42،030

رتبه الکسا هند: 1603

میانگین مدت زمان بازدید: 1:43 دقیقه

نرخ گزاف گویی: 75.97٪

سلب مسئولیت

باید بدانید که ما از دزدی دریایی پشتیبانی نمی کنیم. ما فقط می خواهیم ایمنی را به شما بگوییم و اگر در تورنت گرفتار شوید چه اتفاقی می افتد. بنابراین توصیه می کنیم از این سایت های تورنت استفاده نکنید که می تواند برای کاربر مضر باشد. اگر مقاله را دوست دارید ، لطفاً آن را لایک کنید و آن را در حساب های رسانه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید. همچنین ، نظر شما در مورد HiMovies چیست؟ نظر خود را در مورد HiMovies در بخش نظرات به ما بگویید ، متشکرم.

مطلب مرتبط  On the Rocks (2020) | فیلم- Blogger.com

admin

Related Posts

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها