fallback-image

IO (2019) – Movie-Blogger.com


سام ، ما باید این مکان را ترک کنیم.
دیر یا زود باید مجبور شوید.

IO“مطمئناً یک تجربه ارگاسم برای محیط زیست جهانی و شکست خوردگان جهانی خواهد بود. حامیان جنبش اعتراض جهانی در مورد گرم شدن کره زمین و از بین رفتن سیستم زیست محیطی متعادل ما ، مطمئناً از این فیلم به عنوان نمونه برای تقویت سناریوهای فاجعه آخرالزمانی خود استفاده می کنند. آیا می توانید قبلاً آن را تصور کنید؟ چنین برنامه تلویزیونی که میکروفون را زیر بینی چنین محتاطی محیط زیستی قرار دهد؟ می توانید شرط بگذارید که نظرات نظیر “می بینید فکر می کنیم اگر اکنون دخالت نکنیم ، چه بدبختی را به دست می آوریم؟“در مصاحبه شونده پخش خواهد شد. به نظر من فروتن ، همه اینها طوفانی در یک لیوان آب است (و نه ، گرم شدن کره زمین باعث این طوفان نشده است). من آن را در تکامل طبیعی است که سیاره ما در حال گذر است. تحول در چرخه هایی که در آن ما به عنوان انسان فقط به دلیل رفتار آلاینده مان روند کار را سرعت می بخشیم. سويت من باید فقط به یک مورد خاص که در آن خوب هستم رعایت کنم. و این برای نوشتن یک بررسی از فیلم مورد نظر است. کوتاه و مختصر: فیلم به اندازه هر بحث محیطی امروز خسته کننده است.

IO

سیاره زمین در آستانه تخریب است.

برای کسانی که هنوز نمی دانند ، “IO“برای دومین بار یک سیاره متروک و غیرقابل سکونت زمین را به ما نشان می دهد. این مفهوم در بسیاری از فیلم ها با هر بار علت متفاوتی تا حد زیادی مورد استفاده قرار گرفته است. یا به دلیل شیوع زامبی مانند “جنگ جهانی Z” و فیلم های مشابه انسان زنده است. یا موجودات ماقبل تاریخ مانند “سکوت” است که باعث قتل جهانی می شود. و بیایید بیگانگان را فراموش نکنید؟ آنها همیشه به نظر می رسد سیاره آبی ما را غارت می کنند ، زیرا آنها خودشان بدون منبع هستند. ویروس ها ، تکانه ها از طریق تلفن های همراه ، پیامک معصومین ، ویروس رایانه ای یا جنگ جهانی. تعداد زیادی از دلایل قبلاً برای ایجاد هرج و مرج با یک سیاره در حال انقراض در نتیجه استفاده شده است.

IO

همه رفتند. سام ماند.

در اینجا “IO“، این دودهای سمی است که باعث می شود جمعیت به طور گسترده مرده شوند. خفگی و تبدیل خون به یک مایع سیاه. دانشمندان ادعا می کنند دلیل آن تغییر غیر منتظره در ترکیب جوی است. افراد باهوش و با عقل سلیم می دانند که این تنها مادر زمین است که کاملاً بیمار و خسته از ما است و سعی می کند با یک ضربه اکولوژیکی به خوبی در باسن ما را از این سیاره دور کند. نتیجه یک خروج گسترده از IO است ، سیاره ای که در جایی در نزدیکی مشتری شناور است. اما این مربوط به دختر نوجوان سام (مارگارت کواللی) که در پشت زمین مادر ماند ، در خانه ای در کوه زندگی می کرد که دودهای سمی نمی توانند به آن برسند. وقتی او به دره نگاه می کند ، این دود سیخ مانند مه را در دره آویزان می کند. حتی طوفان نمی تواند این دودهای سمی را بر روی خط الراس منفجر کند. آنچه طوفان مطمئناً انجام داد ، مستعمره زنبور عسل بود كه برای تحقیقات علمی لازم بود سام و پدرش كه این تحقیق را آغاز كردند و ظاهراً از این فاجعه جان سالم به در بردند. یا او در دود بالا رفت. من نمی توانم قضاوت کنم که این تحقیق علمی در واقع به چه معنی بوده است یا معنی دارد. این احتمالاً به دلیل هوش محدود من است.

مطلب مرتبط  #Alive (2020) | فیلم- Blogger.com

IO

کسل کننده و کندی.

در کل ، شروع فیلم بد نبود. سام پوشیده از ماسک اکسیژن ، در خیابان های متروک برخی از شهرهای آمریکایی با کمک یک چهارگوش (مجهز به تریلر) سفر می کند. تصاویری از یک شهر مرده و راهروهای زیرزمینی وحشتناک که آب باران از سقف می ریزد. و این واقعیت که زمان بازدید وی محدود به محتوای بطری های اکسیژن است. یک محاسبه نادرست است و او در برابر دود سمی قرار می گیرد. هیجان انگیز. فریبنده اما در عین حال ، کارگشایی نیست. حتی وقتی میکا (آنتونیشاهینمکی) وارد یک بالن شبیه ژول ورن می شود ، جذابیت چندانی نخواهد داشت. آنچه در زیر می آید تضاد بین این دو شخصیت اصلی است. سام می خواهد کارهای زندگی پدرش را ادامه دهد و ثابت کند که زندگی در کره زمین در آینده ممکن است. میکا می خواهد سوار بر آخرین سفینه فضایی شود که به سمت IO می رود اما به کمک بیشتری نیاز دارد. هنگامی که رمانتیک جمع می شود ، من فوراً به “Z برای زکریا” فکر کردم. فیلمی مشابه که جالب شروع می شود اما با یک کسل کننده و کندی عمومی مشخص می شود.

IO

ناامیدی.

دو شخصیت اصلی مشکل نبودند. مارگارت کواللی ظاهری خوب است و به روشی کاملاً مشخص نشان می دهد که شخصیت سام چگونه مشخص است. فقط تصمیمی که وی گرفته بود کمی غیرممکن بود. آنتونی مکی موفق می شود با یک مشکل خودکنترلی ، با یک مشکل خودکنترلی ، توپ طلای غیرمطلوب را بازی کند. فیلمنامه برای من خیلی نیهیلی بود. سرعت تحریک کننده کم بود. و خود داستان بسیار کسل کننده بود. بسیاری از لحاظ فنی هنوز هم عالی هستند. بسیاری از موسیقی و شکستن پر از درام. حتی پایان امیدوارانه با یک پیام اساطیری-مذهبی نمی تواند سطح را بالا ببرد. خوب، “IO“برای من کمی ناامید کننده بود. من یک فیلم “Lucas Arts” انتظار ندارم که همه چیز “منفجر شود و منفجر شود و منفجر شود”. اما از نظر کسل کننده بودن ، این Netflix Original همچنان بسیاری از رقبا را ضرب و شتم می کند.

می توانید تماشا کنیدIO” بر نتفلیکس اکنون!

https://www.youtube.com/watch؟v=y3GLhAumiec

امتیاز من 4/10
پیوندها: IMDB

فیلم-دزدگیر

من پیتر هستم ، سال تولید 1966 و ساکن بلژیک. من با ورونیکا ازدواج کرده ام و با هم دو بچه دوست داشتنی داریم ، کارولین (7 ساله) و فیلیپ (5y). من یک طرفدار بزرگ فیلم هستم. من تمام زندگی خودم در حال تماشای فیلم بوده ام و تعداد کسانی را که تاکنون دیدم از دست داد.

admin

Related Posts

fallback-image

دانلود قسمت 6 سریال قورباغه

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها