Jumanji: بررسی سطح بعدی (2019)

Jumanji: بررسی سطح بعدی (2019)

Jumanji: سطح بعدی یک دنباله مناسب و تقریبا سرگرم کننده به عنوان پیشگویی است که در سال 2017 دیده بودیم. این داستان به صورت یک داستان کاملاً جدید ، یک سطح کاملا جدید ، همانطور که moniker پیشنهاد می کند ، اسلاید می شود (تعجب کنید که چه مدت طول کشیدند. با این نام) آنقدر بی زحمت که نتوانید درک کنید که حق رای دادن خود را بر پایه سطح خود ساخته است. این آینده فیلم های جومانجی است. این همه مربوط به سطوح پیش رو است.

این همان چیزی است که باعث جذابیت آن نیز می شود. چگونگی یک بازی خوب ، سطح هیجان انگیز را برای تماشای شما به وجود می آورد ، Jumanji فصل های ماجراجویی مهیج را در دنده های خود نیز به نمایش می گذارد. چه می شود اگر این بار طرح یک ماجراجویی کاملاً جدید را بخاطر داشته باشد. این همان دنباله هایی است که قرار است انجام دهند.

Jumanji: سطح بعدی هیجان انگیز ، پرماجرا ، شوخ طبع و پرتحرک است و دارای یک داستان داستانی مناسب است. آیا این چیزی نیست که ما معمولاً در سرگرمی به دنبالش هستیم؟

طرح و موضوع Jumanji: سطح بعدی

هیچ کس با میل خود به جایی نمی رود که آنها را آجیل رانده باشد. این فقط عقل سلیم اساسی است. بنابراین اگر کسی تصمیم به بازگشت به مکانی مانند Jumanji داشته باشد ، آنها باید در حال گذر از فریب واقعی ، نوعی بحران زندگی باشند. آن مرد کسی نیست جز اسپنسر همیشه پرتحرک.

Jumanji: تصویر زمینه فیلم سطح بعدی

اسپنسر (الکس وولف) یکی از شخصیت های اصلی این حق رای دادن نمی تواند دیوانگی و شرارت های نوجوان خود را در کنار هم نگه دارد ، تصمیم جسورانه ای برای بازگشت به بازی اتخاذ می کند تا ما در اصل بتوانیم این فیلم را داشته باشیم.

از آنجایی که بازی خراب است ، همه چیز عجیب و غریب بازی را شروع می کند ، همانطور که همیشه قرار است انجام شود دوباره در افراد مکیده می شود. آنچه این کار را انجام می دهد مصرف grampa ادی (دنی دیتو) و دوستش میلو (دنی گلوور) به همراه توطئه های فرعی آنها است.

به ما این سطح کاملاً جدید داده می شود که به نظر می رسد خود را خارج از آبی ایجاد کرده است. همه چیز در سراسر ژومنجی تغییر کرده است. ما یک شرور جدید ، مکان های جدید ، شخصیت های جدید داریم ، حتی NPC گفتگوی دیگری برای گفتن دارد. همه شخصیت ها نقاط قوت و ضعف دیگری دارند.

کل ماجراجویی جدید است ، اما چیزی که در اعماق آن وجود دارد ، آن را به حالت عادی پیوند می دهد. آیا این غیرقانونی است؟ خوب ، این فقط یک نتیجه است. من یک انفجار داشتم که فیلم را تماشا می کردم.

ادی و میلو

شخصیت هایی که از آنها بسیار گرامی ترین هستند شخصیت های ادی و میلو هستند. حتی اگر شیوه های آنها توسط دوین جانسون و کوین هارت کپی شده باشد ، تصور راکی ​​از دنی دیویتو چشم شما را لک نمی کند. از طرف دیگر تصور کوین هارت از گلوور چنین است. او یک نمایش دهنده است ، دست از پایین. حداکثر ضربات دارد حتی اگر Bravestone Rocky بود که شخصیتهای واژگون را نشان می داد.

هر دو دنی – دیتو و گلور به عنوان شخصیت های خود ، ادی و میلو کار خارق العاده ای انجام داده اند. اندکی و میلو با انداختن نور به زیر و بم خود ، می جنگند با یک دوستی بیگانه که یک بار در شعله های آتش رفته بود بخاطر مشاغلی که میلو فروخته بود و باعث ترک ادی شد. یک مورد کلاسیک از افرادی که مایل به دو چیز متفاوت در زندگی هستند.

اما گلور در حال مرگ است و می خواهد با یک دوست قدیمی اصلاح کند. طرح به راحتی آنها را بالا می برد و آنها را در بازی ای که نمی فهمید قرار می دهد.

این مبارزه ای است که این دو با یکدیگر می آورند ، فحش می دهند و مسخره می کنند که فیلم را با برخی از مطالب واقعاً خوب پر می کند. کوین که با یک گلور آهسته صحبت می کند ، برجسته فیلم است. او می تواند هر چیزی را خنده دار کند.

موسیقی که ارزش یادآوری در Jumanji (Spoilers)

جیک کسدان ، مدیر Jumanji سطح بعدی ، سعی کرد به دنبال چیزهای سرگرم کننده نیز در این مرحله باشد ، دقیقاً مثل prequel. اما فیلم سعی می کند در بسیاری از مواقع جدی شود.

مطلب مرتبط  بررسی کامل فیلم Lootcase - تماشای فیلم های آنلاین

من فکر می کنم قدرتمندترین قسمت فیلم قطعه نهایی است که در آن Milo تصمیم می گیرد تا به عمد در دنیای Jumanji بماند.

من تازه یاد گرفته ام که پرواز کنم

كسى كه روش جديدى از زندگى را كشف كرده است ، بسيار معقول است كه هنگام نزديك شدن به مرگ ، اين انتخاب را انجام دهد. نویسندگان – جیک کسدان ، جف پیننر و اسکات روزنبرگ – یک کار بسیار خوب نوشته شده در آنجا.

سپس کلمات گفته شده بین اسپنسر واقعی و مارتا در مناسبت های مختلف در واقع کاملاً معنی دار بودند. Jumanji مانند ماجراجویی است که آنها را به یکدیگر نزدیک می کند. همه آن ناامنی هایی را که دارند حمل می کنند ، وقتی بازی می کنند این خط را برای خط پایان بازی پشت سر بگذارند. این بالاتر از همه چیز است که آنها نسبت به یکدیگر احساس می کنند. و این به ظاهر ساده یا ظواهر ظاهری آنها مرتبط نیست. خیلی روح داره

ناگفته پیداست ، دنیای خیالی جومانجی سرزمینی است که همیشه به آن می رویم. به طور استعاره ، هر ماجراجویی که با خاموش کردن موتورهای دنیوی ما روی آن سوار می شویم ، اساساً آن لحظات خارق العاده ای است که در واقع زندگی می کنیم. این می تواند واقعاً هر کاری را انجام دهد که به ما در قطع ارتباط از واقعیت کمک کند. مثلاً تماشای این فیلم فیلم Jumanji می تواند کاملا باشد. چه تصادفی! درست؟

شما می توانید Jumanji: سطح بعدی را از اینجا سفارش دهید:

بدگویی ها در سطح بعدی جامانجی

من همیشه تعجب کرده ام که چگونه یک برش کار می کند؟ مانند این ، بینایی آنها را مسدود می کند یا جلوی چشمان آنها می آید و نمی توان آن را نادیده گرفت؟ این باعث تعجب من می شود که برش های زندگی واقعی چیست؟ رویاها؟ متعجب…!

صحنه دیگری که یک دردسر فوری داشت حوضچه جادویی بود که سعی در تعویض مردم داشت. چنان آشکار بود که سازندگان مشتاق بودند که اسپنسر اصلی و مارتا را به آواتارهای قبلی خود برگردانند تا اظهارات مربوطه خود را ارائه دهند.

صحنه هایی وجود دارد که بسیار قابل پیش بینی هستند و داستان نتواند شما را از صندلی های خود دور کند. شما همه چیز را می بینید. Jumanji بودن یک سریال سرگرم کننده است که مجازات Jon Favreau‘s Zathura را در آن جا تحمل نمی کنید. آرزوهایی وجود داشتند که از شما خواسته بودند مراقب اعمال خود باشید ، چگونه یک قضاوت اشتباه تنها برای تغییر همه چیز استفاده می کرد. ناراحت ، چگونه این باعث می شود شما را بسیار یادآور شوید.

اگر سعی کنید آن را جمع بندی کنید ، در اینجا ، چیز زیادی برای طرح وجود ندارد. در اصل ، نویسندگان می خواستند در کل ماجراجویی های مختلفی را بدست آورند.

آنها نمی توانند شخصیت های جادویی را که قبلاً کار کرده بودند ، تغییر دهند ، منطقی است که دوباره از آنها استفاده کنید. همچنین ، دیدن اینکه شخص دیگری برای پر کردن کفش های شخصیت های بازی تلاش می کند ، واقعاً دشوار خواهد بود ، حالا که آنها قبلاً خود را در برابر چنین نقش هایی مقابله کرده اند.

حکم نهایی

Jumanji: سطح بعدی به ریشه های خود می چسبد. بدون اینکه عصبی نشوید ، شما را سرگرم می کند ، طنز را به همان میزان مناسب که برای یک کمدی پرماجرا لازم است ، نگه می دارد.

بیشتر شوخی ها ناشی از شکاف نسل است که چگونه افراد پیر از رسیدن به دنیای جوان ناکام می شوند ، و شخصیت های تازه اضافه شده ادی و میلو که به فیلم چیزی متفاوت می دهند حتی اگر همه نوع احساس یکسان باشد.

من فکر می کنم سازندگان باید به این حقیقت ساده و ساده توجه کنند – شما سطوح را تغییر می دهید ، بازی متفاوت نمی شود. شما قلب و روح یک بازی را به دست می گیرید و همه چیز را می چرخانید ، اینگونه تأثیر می گذارد.

نکته خوب این است که فیلم به یک cliffhanger ختم می شود ، این باعث می شود که ما برای فرانچایز بعدی را برای دیگری انتخاب کنیم. نگه داشتن انگشتان دست برای سرمایه گذاری بعدی.

پیش پرده Jumanji را ببینید: سطح بعدی در اینجا:

https://www.youtube.com/watch؟v=DmDbNyOX3RE

Jumanji: سطح بعدی

Jumanji: پوستر سطح بعدی

طرفداران

  • جهت عالی
  • دانی دیتو و گلور
  • به همان اندازه پرماجرا و سرگرم کننده است

منفی

  • داستان را با چند تغییر تکرار کرد
  • برخی از لکه های ظاهری

admin

Related Posts

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

fallback-image

دانلود قسمت 5 سریال قورباغه

بررسی منتقدان سری وب Tandav – تماشای فیلم های آنلاین

بررسی منتقدان سری وب Tandav – تماشای فیلم های آنلاین

fallback-image

دانلود قسمت 4 سریال قورباغه

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها