fallback-image

Jumanji: سطح بعدی (2019)

اگر دستهایم را لمس کنی ، من تو را به قتل خواهم رساند!
خیلی دیر! این اولین کاری بود که من کردم

در سالهای اخیر ، اصطلاحات “Remake” و “Reboot” در هالیوود بسیار رایج شده اند. خیلی به دلخوری من در بیشتر موارد ، این حذفیات فقط سایه ای از اصلی است. نه اینکه بگوییم فریبنده بد و وحشتناک است. بزرگترین نمونه این (برای من شخصاً به هر حال) فیلم “Ghostbusters” از سال 2016 است. اگر بیل موری دیگر جزء افراد زنده نبود ، او می توانست در گور او بچرخد. نسخه ای بی نیاز و بدون طنز و پر از ایده های بازیافت شده. چند سال پیش وقتی به من گفته شد كه بازسازی دوباره از فیلم معروف “جومانجی“(با رابین ویلیامز بی نظیر در نقش اصلی) از سال 1995 ، من شوکه شدم. و مطمئناً وقتی معلوم شد که دواین جانسون نقش اصلی را ربوده است. کوشش زائد و مضحک دیگری برای تقلید از یک نقطه عطف گذشته.

Jumanji: سطح بعدی

بازی کنسول Old Skool.

با کمال تعجب ، “جومانجی: به جنگل خوش آمدید” یک آزمایش فوق العاده موفق بود. این به دلیل ایده منحصر به فرد برای جایگزین کردن “بازی تخته Jumanji” با یک بازی کنسول اسکلت قدیمی است که در آن چهار دانش آموز بی گناه در آنجا مستقر می شوند و جایی که باید در هنگام بازی یک کاراکتر در این بازی ، یک تلاش را انجام دهند. این تنها راه فرار از بازی است. نه تنها یک فیلم خنده دار بود (به دلیل تعامل و تضاد شخصیتی بین جوانان واقعی و نماد آنها در بازی ویدیویی). مفهوم نیز اصلی بود. افزودن ویژگی های بازی های ویدئویی مانند NPC ها ، صحنه های برش خورده و این واقعیت که هر شخصیت دارای تعداد محدودی از زندگی است ، یک حرکت استادانه بود. بدون دلیل نیست که این فیلم موفقیت واقعی در سینماها بود. و اتفاق ناگزیر اتفاق افتاد. دنباله “Jumanji: سطح بعدی“یک واقعیت است.

Jumanji: سطح بعدی

مرحله ی بعد؟

متأسفانه ، همانطور که می ترسیدم ، این دنباله جدید حماسه را به سطح جدیدی نمی رساند. صادقانه بگویم ، من فکر کردم این فقط یک داستان ناپسند است که می کوشد از موفقیت فیلم قبلی استفاده کند. یک راه حل آسان برای فشردن آخرین دلار از یک پروژه تولید شیر. می توان نوآوری ها را روی یک چرتکه شکسته حساب کرد. در این مورد خیلی زیاد نیست. شخصیت ها همه هنوز یکسان هستند. این بار به همراه دو بازنشسته قدیمی پیرزاده (دنی دیویتo و دنی گلوور) که قبلاً شرکای تجاری خود را در هنگام داشتن یک رستوران پررونق شریک زندگی می کردند. مانند هر سطح جدید در یک بازی ویدیویی ، محیطی که در آن ماجراجویی صورت می گیرد با سطح قبلی متفاوت است. بنابراین به شما مکان شنی با گازهای همراه ارائه می شود. و همچنین ، دوستان ما در مسیر خود با جانوران کاملاً متفاوتی روبرو خواهند شد.

مطلب مرتبط  مصاحبه با فیلمساز نیل مارشال

Jumanji: سطح بعدی

بیایید یکبار برای همیشه این بازی شیطانی را دفن کنیم.

موفق ترین جنبه این دنباله این واقعیت است که در ابتدا کاراکترهای مختلف با هم مخلوط می شدند. این باعث می شود لحظات خنده دار وقتی می بینید دواین جانسون تقلید از خصوصیات الف دانی دیتو. اما گذشته از آن ، هیچ چیز خلاقانه ای برای کشف در این دنباله وجود ندارد. این یک داستان مشهور با ظاهری جدید است. این همان زمانی است که نسخه جدید “FIFA Soccer” در بازار بازی عرضه می شود. از نظر گرافیکی ممکن است کمی واضح تر به نظر برسد و برخی بازیکنان و گزینه های جدید اضافه شده باشند. اما در غیر این صورت ، نگاه و احساس شبیه به هم هستند و در کشف نقاط بهبود مشکل دارید. خوب، “Jumanji: سطح بعدی“سرگرم کننده بود و مملو از CGI گاه استادانه. یک جایگزین خوب برای پر کردن یک شب فیلم دلپذیر. اما منبعی که از آن ایده های خلاق ایجاد می شود ، خسته شده است. امیدواریم که آنها یک بار برای همیشه بازی “Jumanji” را در یک مکان کاملا پنهان دفن کنند ، بنابراین هیچ کس نمی تواند دست خود را دوباره به آن بگذارد. من فکر می کنم ما به اندازه کافی از این وجود داشته ایم.

https://www.youtube.com/watch؟v=rBxcF-r9Ibs

امتیاز من 5/10
پیوندها: IMDB

فیلم-دزدگیر

من پیتر هستم ، سال تولید 1966 و ساکن بلژیک. من با ورونیکا ازدواج کرده ام و با هم دو بچه دوست داشتنی داریم ، کارولین (7 ساله) و فیلیپ (5y). من یک طرفدار بزرگ فیلم هستم. من تمام زندگی خودم در حال تماشای فیلم بوده ام و تعداد کسانی را که تاکنون دیدم از دست داد.

admin

Related Posts

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها