Lonely Hearts از قسمت جشنواره بازدید می کند

Lonely Hearts از قسمت جشنواره بازدید می کند

قلب های تنها

وقتی Cahlo به یک پادکست جرمی واقعی گوش می داد ، Lonely Hearts در ابتدا تصور شد. این اپیزود درباره اولین تلاش یک قاتل زنجیره ای برای ماهیگیری آنلاین و نحوه عکس العمل آن بود. کالو با الهام از پوچ بودن این داستان واقعی ، توانایی یک پیش فرض ترسناک و در عین حال خنده دار را دید. از آنجا ، او ایده ساده ای را به ستاره و تهیه کننده اجرایی بتانی واتسون ارائه داد:اگر ژانر ترسناک / اسلشگر را بگیریم و به طنز آن را روی سر خود بچرخانیم چه؟“از آن نقطه پرش ، این دو فیلمنامه را نهایی کردند ، و بر اساس عشق دنیس به Giallo ایتالیایی و فیلم های هیچکاک ، استوری بورد و طرح شخصیت ها را ترسیم کردند و با احتیاط جهانی را ساختند که یک تیم فوق العاده با استعداد را برای کمک به زندگی در اختیار گرفت. کالو و تیمش که مملو از رازهای پنهان ، سرنخ ها و پیچ و تاب های مختلف بود ، سعی کردند هر قاب را با ادای احترامات سینمایی ، سرنخ های داستان و رفتارهای تصویری پر کنند که باعث می شود مخاطبان بخواهند فیلم را دوباره تماشا کنند تا همه آنها را بگیرد.

قلب های تنها

Lonely Hearts تا به امروز 18 انتخاب رسمی دارد – از جمله یک مکان موردعلاقه در Graveyard Shift از جایزه اسکار جشنواره فیلم ناشویل. همچنین به عنوان بخشی از نمایشگاه فیلم کوتاه بنیاد SAG-AFTRA که در مرکز رابین ویلیامز در شهر نیویورک برگزار شد ، انتخاب شده است. پس از تمام چالش های خود برای کشیدن ، Lonely Hearts به دلیل تلاش های خستگی ناپذیر بازیگران و اعضای گروه با استعداد دیوانه وار خود گرد هم آمد و در نهایت یک داستان موفقیت کامل بود.

مطلب مرتبط  Dvdvilla 2020 - فیلم های آنلاین را تماشا کنید

پس از بسته بندی تولید ، کاهلو و واتسون فهمیدند که چیزهای بیشتری برای گفتن این داستان وجود دارد. تقریباً بلافاصله پس از قفل تصویر ، این دو شروع به ساختن یک عرشه زمین برای یک سریال “فصل” سه فصل تلویزیونی کردند که دنیاها و شخصیت های Lonely Hearts را با جزئیات ، دید و دامنه بسیار بیشتری کشف خواهند کرد. آنها قصد دارند از سال 2020 آن را به شبکه ها منتقل کنند.

تریلر زیر را تماشا کنید

https://www.youtube.com/watch؟v=ppiMwrrEZ7w
در این قصیده شیک و ژانر خمشی به فیلم های Giallo و Hitchcock ایتالیایی ، بتانی واتسون (مجری سابق ، الویس Duran و برنامه صبح) یک نمایش خیره کننده در نقش سلست ، یک طرد تنهایی دارد که برای یافتن ارتباط آنلاین می رود. هنگامی که او این کار را انجام می دهد ، یک شب خرما بسیار خاص می گذرد دنیس کالو ، کارگردان ، با تصاویری خیره کننده ، طراحی صحنه و چشم انداز ، در 16 دقیقه جهانی را خلق می کند که ارزش دیدن و تکرار آن را دارد.

فیلم- Blogger.com

یک وب سایت Movie Review در سال 2012 راه اندازی شده است. Movie-Blogger.com به یک وب سایت فیلم تبدیل شده است تا بتواند همه سلیقه ها را با عطر و طعم قوی از سینمای Indie تأمین کند. همه استقبال می کنند و جامعه ما ما را به همان چیزی تبدیل می کند که هستیم!

admin

Related Posts

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها