fallback-image

On the Rocks (2020) | فیلم- Blogger.com


شما می دانید چه چیزی در مورد او عالی است؟
او صحبت نمی کند او فقط گوش می دهد.
برای شما عالی به نظر می رسد

زندگی پر از چرخش های غیرمنتظره است. من به عنوان یک جوان 18 ساله کارتون بزرگسالان را اجاره کردم “تارزون: شرم جنگل”فقط برای سرگرمی. احتمالاً به دلیل وجود خون آشامیدنی روی جلد ، برهنه خوابیدن روی یک بشقاب بزرگ و حمل شده توسط چهره هایی که شبیه آلت تناسلی مرد هستند. هیچ کس نمی تواند شک کند که یک صداپیشه در این کارتون به یکی از محبوب ترین بازیگران من تبدیل شود. اگر یک کمدین وجود دارد که موفق می شود من را بدون هیچ مشکلی خند دهم ، این بیل موری. مانند در “راه راه“و”شکارچیان شبح” یا فیلم بی نظیر “روز Groundhog” هر چقدر نقش او در یک فیلم سینمایی کوچک باشد ، او همیشه موفق به ایجاد یک صحنه فراموش نشدنی مانند “زامبی لند” مثلا. موری را در یک وحشت قرار دهید ، و شیوه معمولی بازیگری او تجربه ای کاملاً متفاوت می کند. فقط “مردگان نمی میرند” را تماشا کنید و متوجه خواهید شد که منظور من چیست. به طور خلاصه ، یک بازیگر همه کاره که با کمک خود یک فیلم را به سطح بالاتری می رساند.

گمشده در ترجمه.

امسال به این نتیجه رسیدم که هرگز فیلم را ندیده ام “گمشده در ترجمه” فیلمی به کارگردانی سوفیا کوپولا (دختر) با بیل موری و اسکارلت جوهانسون بسیار جوان در نقش های اصلی. حتی در زیر سطح این فیلم چیزی کمی خنده دار در کمین بود ، اما موضوع خیلی کمدی نبود. فیلمی درباره دو فرد که درست در بحبوحه بحران هویت قرار دارند. فیلمی درباره عشق و تنهایی. تنهایی نه تنها به دلیل وضعیت زندگی که هر دو در آن قرار دارند ، بلکه همچنین به دلیل این واقعیت است که آنها در کشوری هستند که از زبان ، فرهنگ و شیوه زندگی عمومی نمی فهمند. دو روح گمشده که یکدیگر را کشف ، حس و تشویق می کنند. اعتراف می کنم ، پس از دیدن این فیلم استادانه تحت تأثیر قرار گرفتم. سرانجام ، بعد از مدت ها فیلمی که جوراب هایم را لرزاند. یک فیلم قابل تأمل که برای مدت طولانی طنین انداز خواهد شد. بله ، بعضی از فیلم ها این کار را با من می کنند.

جستجوی وحشیانه حقیقت.

و سپس 17 سال پس از اکران این فیلم جادویی ، ما همکاری تازه ای بین سوفیا کوپولا و بیل موری. “روی صخره ها“به اندازه”گمشده در ترجمه” اما در جایی که کاملاً پنهان است ، نقاط تماس با دومی دارد. در اینجا نیز لورا (راشیدا جونز) در وسط بحران قرار دارد. هم از نظر ازدواج و هم از نظر نویسندگی. سو that ظن به شوهرش دین (مارلون ویانز) فقط از زمان تأسیس شرکت خود وانمود می کند که کارهای زیادی دارد ، فقط برای سرپوش گذاشتن در یک رابطه ، قویتر می شود. و نوشتن یک کتاب جدید نیز آسان نیست. روزی که او به پدرش فلیکس می گوید (بیل موری) ، یک فروشنده هنر ثروتمند کاریزماتیک با عادت عشقی نامناسب ، در مورد سوions ظن های او ، وی با تمام وجود خود را با تمام فداکاری در پرونده می اندازد. قبل از اینکه لورا متوجه شود ، درگیر جستجوی وحشیانه حقیقت است.

مطلب مرتبط  دانلود قسمت 26 سریال آقازاده

موری آن را میخکوب می کند.

روی صخره ها“یک داستان افسرده و مالیخولیایی نیست مانند”گمشده در ترجمه” شوخ طبعی بیشتری در آن است. چگونه مادر دیگری در مدرسه هر روز صبح از زندگی عاشقانه خود به لورا می گوید. حقایق جالب درباره رفتار انسان و تحول در روابط زن و مرد ، فلیکس هر بار به طور غیر منتظره ای از آنها می گوید. تعقیب و گریز وحشی با یک کانورتیبل قرمز و پر سر و صدا “به ظاهر نه چندان مشکوک” در خیابان های نیویورک. شاید این طنز سبک و بدون عارضه باشد. هنوز هم ، در عین حال ظریف است. شیمی بین لورا و پدرش غیرقابل اجرا و معتبر به نظر می رسد. و این تعجب آور نخواهد بود: بیل موری میخ آن را یک بار دیگر. او هر بار که وارد تصویر می شود توجه کامل را می طلبد. بازیگری مشخصه او و روشی که می تواند با صحبت صافش افراد تصادفی را جذاب کند بسیار عالی است. و فقط جمعیت زنان نیستند که به دنبال صحبت های روان او هستند. راهی که او می تواند روحیه یک افسر پلیس را از مواخذه به مفید بودن تبدیل کند ، فقط عالی است.

یک بار دیگر

“روی صخره ها” درباره مشکلات زناشویی ، یک رابطه پیچیده پدر و دختر و همچنین درباره چگونگی گم شدن افراد در جامعه آشفته و آشفته ای است که در آن زندگی می کنند. این شاهکار دیگری از کاپولا نیست ، اما مطمئناً همکاری موفقیت آمیز دیگری بین کاپولا و موری است. من بی سر و صدا امیدوارم که آنها در آینده دوباره با هم کار کنند.

https://www.youtube.com/watch؟v=_qawW01eTG0

رتبه من 7/10
پیوندها: IMDB

فیلم-عجیب و غریب

من پیتر هستم ، سال تولید 1966 و در بلژیک زندگی می کنم. من با ورونیکا ازدواج کردم و با هم دو بچه دوست داشتنی داریم ، کارولین (7 سال) و فیلیپ (5 سال). من یک طرفدار بزرگ فیلم هستم. من تمام زندگی ام در حال تماشای فیلم بوده ام و تعداد مواردی را که تاکنون دیده ام از دست داده ام.

admin

Related Posts

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها