Openload 2020 – بهترین گزینه های Openload [100% Working] – فیلم های آنلاین را تماشا کنید

Openload 2020 – بهترین گزینه های Openload [100% Working] – فیلم های آنلاین را تماشا کنید

درباره Openload

Openload یک سایت دزدی دریایی فیلم است که در آن افراد برای تماشای آخرین مطالب دزدان دریایی به صورت آنلاین می آیند. Openload یکی از سایت هایی است که بزرگترین سایت تورنت در سراسر جهان بوده است. زیرا این سایتی است که افراد می توانند تمام محتوای سرقت شده را بدست آورند. هیچ وب سایت تورنت دیگری قادر به انجام چنین کاری نیست. بیشتر مخاطبان با این وب سایت تعامل دارند زیرا هیچ وب سایتی دیگر آخرین محتوای سرقت شده را قبل از Openload بارگذاری نمی کند.

گرچه سایت تورنت توسط Google در ایالات متحده به دلیل بارگذاری محتوای حق چاپ ممنوع است. اما همه قوانین کشور یکسان نیست و مردم هنوز هم می توانند از Openload در سال 2020 استفاده کنند. برای دانستن این روند لطفا مقاله را تا آخر بخوانید و از آن لذت ببرید.

آیا استفاده از Openload بی خطر است؟

اخیراً گوگل Openload را از ایالات متحده ممنوع کرده است. بنابراین جستجوی Openload از ایالات متحده امکان پذیر نیست. زیرا در کشورهایی مانند ایالات متحده آمریکا و هند دزدی دریایی غیرقانونی است. در هر صورت ، این قوانین برای افرادی که عکسهای متحرک را مشاهده یا بارگیری می کنند ، دقیق ترین نیست. غیر معمول است که هر کسی را بخاطر بارگیری / ریختن فیلم های زائر در شبکه گرفتار کنید ، اسیر کنید. قسمت بزرگتر ضبط شده برای انتقال ماده زائد در شبکه ایجاد شده است.

گزینه های Openload

مانند Openload برخی از وب سایتهایی که به کاربر اجازه می دهد آخرین تورنت ها را به صورت آنلاین بارگیری کند. اما همه آنها چندان مشهور نیستند و برخی از وب سایت ها به درستی کار نمی کنند. بنابراین چگونه بدانیم که بهترین گزینه های Openload چیست. بنابراین من 10 گزینه برتر را که برای شما بسیار مفید خواهد بود ، توصیه می کنم.

YTS.am محبوب ترین سایت تورنت در سال 2020 است. این سایت تورنت نسخه سوم شخص جدیدترین تورنت را منتشر می کند. اما YTS بارها به دلیل مسائل دزدی دریایی ممنوع اعلام شد اما بازهم نام دامنه جدیدی پیدا شد. اکنون سایت شماره یک تورنت در سال 2020 است.

رتبه الکسا: 228

1337x بسیار مشهور است زیرا آنها کسی هستند که به دلیل بارگذاری محتوای تازه مشهور هستند. اگرچه 1337x در بسیاری از کشورها مسدود شده است ، اما هنوز هم بسیار خوب در حال رشد است. اما همچنین برخی از سرورهای پروکسی وجود دارد که می توانند برای رفع انسداد سایت از آن استفاده کنند.

رتبه الکسا: 348

Pirate Bay قدیمی ترین سایت تورنت در تمام زمانهایی است که برای 15 سال گذشته کار کرده است. این ممکن است در وضعیت l1st نباشد اما دلیل آن وجود دارد. در 15 سال گذشته ، این سایت بسیار خوب رشد کرده است اما برای قانون ISP و مسئله دزدی دریایی ، Pirate Bay از بیشتر کشور مسدود شده است. اما این پایان نیست که Pirate Bay بیش از هزاران سرویس دهنده پروکسی و سایتهای آینه دارد. در صورت نیاز به لیست سرور پروکسی برای دسترسی به Pirate Bay ، آن را در اینجا بررسی کنید: لیست سایت های پروکسی Pirate Bay.

رتبه الکسا: 168

RARBG بیش از 11 سال قدیمی است که سایت در سال 2018 آغاز شده است. این سایت دارای چندین نام دامنه است. RARBG همچنین با مشکلات دزدی دریایی روبرو شده است و سایت از بسیاری از کشورها مسدود شده است. این سایت قبل از سال 2020 مشهور نبود. اما اکنون این سایت تورنت به خوبی در حال رشد است.

رتبه الکسا: 493

Torrentz2 یک وب سایت فرعی یا وب سایت مشابه Torrentz.eu است. Torrentz.eu در سال 2016 بسته شد. برای دستیابی به جای خالی این وب سایت ، صاحب وب سایت با یک آدرس نام دامنه جدید بازگشت. این همچنین سریعترین سایت تورنت در سال 2020 است.

رتبه الکسا: 1484

NYAA.si

NYAA.si سایت جایگزین NYAA است. سال گذشته NYAA توسط Cloudflare به حالت تعلیق درآمد. پس از ممنوعیت آنها باید دوباره برگردند و صاحب NYAA با آدرس جدید وب سایت بازگشت (NYAA.si).

رتبه الکسا: 750

LimeTorrents

به دلایل مختلف LimeTorrents مجبور است با بلوک های زیادی روبرو شود. بنابراین آنها باید در پاسخ به بسیاری از تلاشهای مسدود کردن ، آدرس دامنه آن را تغییر دهند و صفحه اصلی آن را نیز به روز کرده اند.

رتبه الکسا: 1849

همه دوستداران تورنت نام Bitsnoop را می دانند ، Zooqle سایت جایگزین Bitsnoop است. Bitsnoop در سال 2017 به دلیل مشکلات دزدی دریایی مسدود شد. اما اکنون بسیار بهتر شده است

رتبه الکسا: 4551

در سال 2015 EZTV به دلایل خاص بسته شد. سایت تورنت به مدت یک سال کاملاً بسته شد. اما در سال 2017 با مالک جدیدی بازگشت. پس از آن ، هنوز در حال رشد است ، همچنین با بسیاری از مشکلات دزدی دریایی روبرو شده است. EZTV.ag برای بارگیری تورنت ها توصیه می شود.

رتبه الکسا: 1644

TorrentDownloads

TorrentDownloads سالهاست که کار می کند اما آنها بسیار سخت به 10 موقعیت برتر سال 2020 رسیدند. زیرا به مدت 1 سال سایت کاملاً بسته بود. اما صاحب سایت سخت تلاش کرده است تا این سایت را دوباره در مسیر خود قرار دهد. امروزه این سایت در هر ماه میلیون ها بازدیدکننده داشته است. از طریق تحقیق در اینترنت ، ما دریافتیم که Torrentdownloads سریعترین سایت تورنت در همه زمان ها است.

رتبه الکسا: 3779

سؤالات متداول در بارگیری باز

سؤالاتی در ذهن شما وجود دارد که چیزهای ناشناخته ای که ما درباره Openload نمی دانیم چیست. بنابراین من سؤالی درباره وب سایت ایجاد کرده ام که در آن شما می توانید تمام سؤالاتی را که مکررا می توان از آنها پرسید دریافت کنید. اگر به سؤالات بیشتری درباره Openload نیاز دارید ، لطفاً به من اطلاع دهید.

1. چگونه Openload کار می کند؟

Openload یکی از سایتهای بارگیری مشهور فیلم در هند است. این وب سایت سالهاست که سخت کار می کند و تیم بسیار بزرگی دارد که آخرین مطالب را جمع می کند و سریعتر از هر وب سایت دیگر بارگذاری می کند. اما ممکن است در ذهن شما این سؤال پیش بیاید که چرا این وب سایت در حال ارائه محتوای سرقت شده به کاربران است و سود آنها چیست.

2. چرا Openload در ایالات متحده مسدود شده است؟

اخيراً هنگام فعاليت دولت ، خوشه قانوني آن Openload را در وب سايت از Google مسدود و خارج كرد. دلیل مسدود کردن Openload قانون حاکم بر ایالات متحد است ، اما ماجرا به پایان نمی رسد همه ما می دانیم که فقط یک نام دامنه مانند این وب سایت وجود ندارد. هزاران نام دامنه وجود دارد که به نفع سایتهای آپلود فیلم هستند. مخاطبان هنوز هم از بازدید از این هزار تعداد سایت تورنت ، این فیلم ها را تماشا می کنند.

3. چگونه از Openload بدون VPN استفاده کنیم؟

همانطور که می دانید اگر در فروشگاه بازی مرور کنید می بینید که حداکثر VPN میلیونها بار بارگیری دارد و همه سرورها کند هستند. یک روش ثانویه وجود دارد که یک سرور پروکسی است. سرور پروکسی مانند یک سرور 3 دست است که پرونده را برای شما بارگیری کرده و محتوا را در اختیار کاربر قرار می دهد.

توجه: متأسفانه هیچکدام از سرورهای پراکسی در اینترنت فعال نمی شوند که سرور پروکسی فعال شود ، ما مقاله ای را که وارد یک لیست سرور پروکسی می شود ، به روز خواهیم کرد.

4- چگونه می توان از Openload بدون تبلیغات استفاده کرد؟

وقتی کاربر از Openload بازدید می کند ، کاربر باید با برخی از تبلیغات پاپ آپ که به طور خودکار در مرورگر شما بارگذاری می شود ، روبرو شود. این تبلیغات بسیار آزار دهنده هستند به همین دلیل کاربران حداکثر نمی توانند محتوا را بارگیری و سپس وب سایت را ترک کنند. برای حل این مشکل باید برخی مراحل را دنبال کنید.

در مرحله اول ، اگر شما یک کاربر Pc هستید ، می توانید یک Ad-blocker Extention اضافه کنید. اما اگر کاربر تلفن Android هستید ، می توانید یک برنامه adblocker را از فروشگاه Play بارگیری کنید. این برنامه افزودنی و برنامه تبلیغات را برای بارگیری می کند و می توانید از Openload هموار استفاده کنید.

5- چرا Openload باز نمی شود؟

این وب سایت توسط بسیاری از کشورها به دلیل مشکلات دزدی دریایی مسدود شده است. بنابراین وقتی کاربر می خواهد از یک کشور مسدود شده به وب سایت دسترسی پیدا کند ، کاربر فقط یک صفحه خالی را در مقابل خود مشاهده می کند. وقتی این اتفاق افتاد کاربر فکر می کند که وب سایت کار نمی کند. اما همه چیز کاملاً اشتباه است.

کلمات نهایی درباره Openload

همه جدیدترین فیلمهای جدید در Openload سریعتر از هر وب سایت دیگری راه اندازی می شوند. Openload یکی از بهترین وب سایتهای آپلود فیلم فعال در اینترنت است. بنابراین اگر می خواهید آخرین فیلم های راه اندازی شده جدید را ببینید ، اولین توصیه من Openload خواهد بود.

ممکن است سوالی در ذهن شما ایجاد شود این است که Openload انواع محتوای دزدگیر را بارگذاری می کند. پاسخ “بله” است ، اما بیشتر مطالب مربوط به Bollywood & Hollywood است. اگر فردی از هندوستان هستید ، می توانید از مزایای Openload تمام مزایا را بدست آورید.

سلب مسئولیت

باید بدانید که ما از دزدی دریایی پشتیبانی نمی کنیم. ما فقط می خواهیم ایمنی را به شما بگوییم و اگر در تورنت گرفتار شوید چه اتفاقی می افتد. بنابراین توصیه می کنیم از این سایت های تورنت استفاده نکنید که می تواند برای کاربر مضر باشد. اگر مقاله را دوست دارید ، لطفاً آن را لایک کنید و آن را در حساب های رسانه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید. همچنین ، نظر شما در مورد Movierulz چیست؟ نظر خود را در مورد Movierulz در بخش نظرات به ما بگویید ، متشکرم.

مطلب مرتبط  پیش پرده در تریلر تیزر Mills Creek

admin

Related Posts

fallback-image

دانلود قسمت 4 سریال قورباغه

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

MovieBox 2020 – تماشای فیلم و نمایش تلویزیونی رایگان – تماشای فیلم آنلاین

MovieBox 2020 – تماشای فیلم و نمایش تلویزیونی رایگان – تماشای فیلم آنلاین

نقد منتقدان Kaagaz – تماشای فیلم های آنلاین

نقد منتقدان Kaagaz – تماشای فیلم های آنلاین

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها