Penance Lane (2020) – Movie-Blogger.com

Penance Lane (2020) – Movie-Blogger.com

من ما را از این خارج نمی کنم.
ما خوب خواهیم شد.

خط تنش“چیزی است که برای طرفداران فیلم های ارزان تر B-وحشت تولید شده است و دقیقاً عالی نیستند وقتی این خط داستانی می آید. من در واقع پس از خواندن خلاصه داستان در IMDb در مورد این فیلم بسیار کنجکاو بودم. و پوستر فیلم نیز جالب به نظر می رسید. بنابراین بگذارید بگویم که من با دوز شور و شوق سالم تماشای فیلم را شروع کردم. متأسفانه ، آن شور و شوق در نیمه راه فیلم مانند یک سوفل که تازه از فر بیرون آمده است فرو ریخت. البته جای تأسف است ، زیرا نیمه اول از سطح مطلوبی برخوردار بود.

Penance Lane

خانه ای ویران.

این پیش نویس به خودی خود مرا به اندازه کافی کنجکاو کرده و آنچه را که انتظار داشتم را تأیید کرد. خانه ای مخوف که برخی از اعضای باند پس از ارتکاب سرقت در آن مخفی شده اند. چنین باند “badasses” با اسلحه های چشمگیر و نگرشی که گویی می توانند تمام دنیا را اداره کنند. متأسفانه ، آنها مطابق آنچه آزاردهنده آنها از گوشه و کنار و تاریکی در این خانه خزنده نیست ، مطابقت ندارند. چرا این واقعاً قانع کننده ترین قسمت فیلم است ، من واقعاً توضیحی برای آن ندارم. شاید به این دلیل که شما واقعاً نمی دانید به کدام جهت خواهد رفت. آیا این چیزی شیطانی است یا “کشتار اره برقی تگزاس” نوع فیلم؟

خط تنش

بیایید دستی را بیاوریم.

زمان معرفی شخصیت. Crimson Matthews (تایلر مانه) قدم زدن در خیابانهای شهر. یک محکوم سابق با ظاهری ناهموار. او هنگامی که معلوم می شود این پسر از دوست دختر خود استفاده می کند ، وارد دعوا با پسر کاپیتان پلیس محلی می شود (پیشاهنگ تیلور-کامپتون) به عنوان یک کیسه پانچینگ ، و سپس با صاحب (مادر دختر مورد نظر) غذاخوری محلی ملاقات می کند. کریمسون هیچ وقت تلف نمی کند و تقریباً بلافاصله به عنوان یک کارگر دستی به دنبال کار است. و او در خانه متروکه ، که ظاهراً متعلق به کشیش محلی است ، به پایان می رسد (جان اشنایدر) که او را بدون آداب و رسوم بیشتر استخدام می کند. از ابتدا ، روشن است که قهرمان سرسخت ما قصد ندارد تکنیک های مبتکرانه دستی را نشان دهد. همچنین بدیهی است که این تصادفی نیست که او در این خانه به پایان رسید. انتظار می رود که استراحت شب او را با چیزی که مانند خانه از سرگردان می شود مزاحم شود. با وجود این واقعیت که گاهی اوقات بازیگری و انگشت پا بیش از حد اغراق آمیز وجود دارد ، دیالوگ های دست و پا چلفتی استفاده می شود ، این فیلم همچنان جذاب بود. به هر حال این نقطه را تا کنون ادامه دهید. زیرا جایی در وسط فیلم پیچ و تاب طرح خودش را نشان می دهد و لحن فیلم به طرز چشمگیری تغییر می کند.

مطلب مرتبط  من نمی توانم نفس بکشم - یک فیلم شعر گفتگوی گفتاری

Penance Lane

آیا من تاثیر Rob Zombie را حس می کنم؟

اگر به “خط تنش“در کل از نظر داستان و نگاه کلی و کلی ، می توانید بگویید که متعلق به جوجه های راب زامبی (البته در بین خلاقیت های کمتر موفق) است. به طور تصادفی ، تعدادی از بازیگرانی هستند که پیش از این نیز در فیلم های Rob Zombie حضور داشتند. پسندیدن تایلر مانه که در “مایکل مایرز” بازی کردهالووین دومپیشاهنگ تیلور-کامپتون همچنین نقش مهمی در آن فیلم ایفا کرد. و بعد وجود دارد دانیل روبوک (کاپیتان پلیس) که تقریباً در هر فیلم راب زامبی نقشی داشت. این ممکن است تاثیری بر سازندگان این فیلم نداشته باشد ، اما حداقل چیزی که می توان گفت این است که بسیار تصادفی است. من یک شخص واقعی راب زامبی نیستم اما می توانم از تلنگر او “31” قدردانی کنم.

Penance Lane

درنهایت ناامید کننده بود.

در پایان، “خط تنش“برای من ناامید کننده بود. اگر درجه بندی اشتیاق من به دست آمد ، من مطمئن هستم که شبیه به هر نمودار COVID-19 خواهد بود. به جز اینکه هیچ نشانه ای از اثر “صاف کردن منحنی” وجود ندارد. پس از اوج خود ، منحنی خیلی سریع به نقطه صفر می رسد. شاید انتظاراتم برآورده نشود زیرا مفهوم آن به شدت تغییر کرد. در پایان ، این امر به نوعی تریلر بدون ظاهرهای فوق طبیعی تبدیل شد. بلکه یک داستان جنایتی است که در آن یک فرد مجنون فعالیت تجاری پرسود ایجاد کرده است. داستان بی معنی نبود و در برخی مقطع کاملاً مسخره شد. من درس زیر را از این یاد گرفته ام. مهم نیست که خلاصه چقدر خوب به نظر برسد یا پوستر فیلم به چه شکلی به نظر برسد ، هرگز تضمینی برای فیلم نخواهد بود. و با این وجود ، فیلمی عالی ، جایی کاملاً پنهان ، وجود داشت. متأسفانه ، آنها نتوانستند آن را حدس بزنند.

امتیاز من 3/10
پیوندها: IMDB

فیلم-دزدگیر

من پیتر هستم ، سال تولید 1966 و ساکن بلژیک. من با ورونیکا ازدواج کرده ام و با هم دو بچه دوست داشتنی داریم ، کارولین (7 ساله) و فیلیپ (5y). من یک طرفدار بزرگ فیلم هستم. من تمام زندگی خودم در حال تماشای فیلم بوده ام و تعداد کسانی را که تاکنون دیدم از دست داد.

admin

Related Posts

fallback-image

دانلود قسمت 4 سریال قورباغه

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

MovieBox 2020 – تماشای فیلم و نمایش تلویزیونی رایگان – تماشای فیلم آنلاین

MovieBox 2020 – تماشای فیلم و نمایش تلویزیونی رایگان – تماشای فیلم آنلاین

نقد منتقدان Kaagaz – تماشای فیلم های آنلاین

نقد منتقدان Kaagaz – تماشای فیلم های آنلاین

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها