fallback-image

PEOPLE SHOW 138: LAST DAY تریلر

https://www.youtube.com/watch؟v=JHP3jXIsbXY

در اوایل سال جاری ، کمپانی افسانه ای تئاتر تجربی به دلیل همه گیری Covid-19 مجبور شدند اولین کوتاه خود را به نمایش بگذارند People Show 138: Last Day. قرار بود پنجشنبه 26 مارس فقط سه روز پس از اعلام قفل دولت اعلام شود.

از آن زمان به بعد ، با افزایشی افزونگی و بیکاری ، این فیلم شدت بیشتری به خود گرفته است. امروز People Show نمایش YouTube خود را برای مدت زمان محدودی از دوشنبه 19 تا 23 اکتبر اعلام می کند.

نمایش مردم 138: روز گذشته ، مدیر منابع انسانی سیدنی را دنبال می کند ، که پس از سی سال کار در یک کارخانه جوراب صنعتی با یک معضل چالش برانگیز روبرو است که می تواند بر معیشت کارکنانش تأثیر بگذارد. او را در حالی پیدا می کنیم که در حال پر کردن از محل کار خالی است و خاطرات همکاران ، دوستان و رئیسان گذشته خود را فراموش کرده است. او در طول سفر خود با عواقب وحشتناک اعمال خود روبرو می شود. آیا او در پایان روز آخر خود انتخاب درستی خواهد کرد؟

مطلب مرتبط  Gnula - تماشای فیلم های آنلاین

با بازی تیرون هاگینز ، جورج خان و سی مجری جوان از دانشگاه روهمپتون ، گروه تئاتر و نمایش نمایش مردم 138: آخرین روز یک درام کوتاه رویایی درباره قدرت ، از دست دادن ، وفاداری و مسئولیت سنگینی است که وقتی کارفرما مجبور می شود تصمیماتی بگیرند که بر آینده دیگران تأثیر بگذارد.

فیلم این فیلم توسط گرت بریرلی و فیونا کریز نوشته شده و توسط گرت بریری کارگردانی شده است. طراحی صدا و تدوین توسط راب کندی ، مدیر هنری جسیکا وورال و جاناتان بلوم مدیر عکاسی است.

فیلم- Blogger.com

یک وب سایت Movie Review در سال 2012 راه اندازی شده است. Movie-Blogger.com به یک وب سایت فیلم تبدیل شده است تا بتواند همه سلیقه ها را با عطر و طعم قوی از سینمای Indie تأمین کند. همه استقبال می کنند و جامعه ما ما را به همان چیزی تبدیل می کند که هستیم!

admin

Related Posts

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

fallback-image

دانلود قسمت 5 سریال قورباغه

بررسی منتقدان سری وب Tandav – تماشای فیلم های آنلاین

بررسی منتقدان سری وب Tandav – تماشای فیلم های آنلاین

fallback-image

دانلود قسمت 4 سریال قورباغه

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها