fallback-image

Phas Gaye Re اوباما: یک طنز بر اثر رکود اقتصادی

Phas Gaye Re اوباما (2005) یک فیلم کمدی تاریک بالیوود به کارگردانی Subhash Kapoor است و در نقش های اصلی بازیگران راجت کاپور ، Neha Dhupia ، Sanjay Mishra ، Manu Rishi و Amole Gupte حضور دارند. در اینجا سریع به بررسی Phas Gaye Re Obama می پردازیم.

داستان با آنی (مانو ریشی) و شرکای جرم وی آغاز می شود که همگی برای باهه سحاب (سانجی میشرا) ، یک جنایتکار ، در حال مشاهده برنامه معروف باراک اوباما ، رئیس جمهور ایالات متحده “بله ما می توانیم” از تلویزیون کار می کنند. آنی به عنوان علاقه مندان اصلی اوباما ظاهر می شود و می خواهد به ایالات متحده نقل مکان کند. ام [Rajat Kapoor]، یک ساکن آمریکایی در زادگاه هند (NRI) ، که تمام ثروت خود را یک شبه به رکود جهانیان از دست می دهد و از وی خواسته می شود که خانه خود را توسط بانک رها کند ، مگر اینکه 100000 دلار تسویه کند [the sold amount] طی 30 روز. او به هند می آید تا دارایی وراثتی خود یا “هاولی” را بفروشد ، همانطور که در اوتار پرادش به عنوان آخرین انتظار وی شناخته می شود.

به هر حال ، در طی چند روز از ورود به هند ، وی توسط یک گروه گانگستری “رکود زده” ربوده می شود ، که معتقدند وی هنوز مغول است. آنها انتظار داشتند که باج بدهند تا بدین ترتیب درآمد خوبی کسب کنند. ام ربوده شده اما بعداً به باهه سحاب و افرادش می گوید ورشکسته است.

phas gaye re obama review، Phas Gaye Re Obama: یک طنز بر اثر رکود اقتصادی

این فیلم نشان می دهد که چگونه زندگی ها تحت تأثیر رکود جهانی و سقوط جهانی قرار گرفته اند ، نه تنها یک تاجر آمریکایی مستقر در NRI بلکه دون زیرزمینی را در شهرهای کوچک دشت های آلوده و آلوده هند تحت تأثیر قرار داده است. در واقعیت ، یک مفهوم جدید صادقانه است. این فیلم که به طرز ماهرانه ای توسط یک کارگردان بسیار با استعداد ، Subhash Kapoor کارگردانی شده است ، صحنه های بسیاری دارد که مدت ها پس از پایان فیلم در حافظه شما باقی خواهد ماند

مطلب مرتبط  Yomovies 2020 - آخرین فیلم ها از Yomovies.io با کیفیت HD - فیلم های آنلاین را تماشا کنید

وقتی Manu Rishi برای اولین بار با Rajat Kapoor ملاقات می کند ، یکی از بهترین سکانس های این فیلم است. صحنه معلم کلاس انگلیسی نیز در کنار شما می ماند. اوج حیله گر است ، و شما واقعاً از راهی که Subhash Kapoor در داستان به اوج خود رساند لذت خواهید برد. Phas Gaye Re اوباما به دلیل داستان اصلی خود ، یک فیلم سرگرم کننده و با ذکاوت تیره است. کارگردان فضای کافی را به مجری ها داده است تا شخصیت هایشان به درستی تفسیر شوند.

به عنوان یک NRI آرام ، رجت کاپور عالی است و Neha Dhupia به عنوان “بانوی گبار” به یاد ماندنی است. Sanjay Mishra به طور معمول به عنوان گانگستر کوچک شهر پدیده است. مانو ریشی باورنکردنی است به عنوان شریک درمانده گانگستر و آمول گوپت برای سیاستمدار ، فیلمنامه طنز در نقطه بود و شخصیت شکوفاً فوق العاده بود. اگرچه این فیلم در نیمه اول مدت زمان خود به آرامی سرعت خود را افزایش می دهد ، با صحنه ها و مباحث سرگرم کننده ای که با صدای بلند و پوچ و مبهم نیستند ، اما بد بو و واقعاً شوخ طبعی است. نیمه دوم فیلم با دقت و حساسیت نوشته شده است که تعلیق ، درام و شوخ طبعی را در یک طنز گنجانده است.

یکی از صحنه های خنده دار مورد علاقه من ، که بسیار محبوب است ، صحنه مرکز مربیگری انگلیسی است که در آن آنی و خواهرزاده ام توسط معلم انگلیسی خود فریاد کشیده اند. کل فیلم در محیط روستایی هند فیلمبرداری می شود و نمره پس زمینه سرگرم کننده تر به کل تجربه این فیلم می دهد. امیدوارم نگاه خوبی در این بررسی Phas Gaye Re Obama داشته باشید. این یکی از فیلم های کم تحرک بالیوود ، و یک فیلم Watch Must!

شما می توانید فیلم Phas Gaye Re Obama را در hotstar تماشا کنید.

admin

Related Posts

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها