fallback-image

Portrait of a Rocker: B-Side (2020) – نقد و بررسی فیلم کوتاه

فیلمنامه ای بدون زحمت ، اجرای جذاب و سبک تیز باعث می شود آنچه در مقیاس کوچک با یک گروه موسیقی و یک عامل استعداد موسیقی روبرو شود ، یک سرگرمی پرچین باشد.

یک افتتاح سریع با تدوین واقعاً شیک ، فیلم را به همان چیزی تبدیل می کند که نیست. من منتظر این داستان ناخوشایند و ناخوشایند با تعداد زیادی مکان و داستان مفهومی بالا بودم. این کاملا متفاوت است. در عوض ، یک گفتگوی صمیمی و یک طرفه صمیمی را ارائه دهید که با یک درام دلچسب مجبور و شوخی کند.

به عنوان یک گروه کاور جوان که مشتاق ورود به تجارت موسیقی است ، بک (عضو گروه فوق العاده ساده لوح تیت گل) و لوید (جان روسو) خود را در یک بار شیک در مقابل مجری ستاره در جان بیکر باتلر در نقش ادی چپمن ، یک نماینده استعداد در نمایش می بینند. دارای قد و قامت تهدیدآمیز بی سر و صدا ، از بین بردن سلطه و خرد خود شیفته.

در ادی چاپمن ، این کوتاه دارای یک “پیشگویی” کاملا عملی و کاریزماتیک است. و این را می داند. با شوخ طبعی بی امان فیلمنامه که با او بازی می کند و وحشتناک ترین قسمتهای سنگین گفتگو را به شخصیت وارد می کند.

Eddie Chapman (John Baker Butler) VS Beck Flowers (تیت دیویی)پویایی مغناطیسی او نمی تواند به شما کمک کند. حساسیت سلطه طلبانه و اطمینان کامل او در تضاد کلاسیک با گروه موسیقی جوان و دارای چشم روشن است که هیچ پیش بینی در کار خود ندارند. بک با داشتن بینش فوق العاده ای مانند “اگر خوب به نظر می رسد خوب به نظر می رسد خوب است” از قدرت شغلی برخوردار نیست ، با عدم اطمینان نمی تواند احترام زیادی برای او در نظر چاپمن ایجاد کند. Rousseau’s Lloyd خیلی بهتر نیست اما مخفی کردن آن است.

مطلب مرتبط  مصاحبه با نماد وحشت باربارا کرامپتون

فقط با یک تنظیم و کمبود حرکت کامل توسط شخصیت ها ، قابل توجه است که چقدر انرژی کثیف در محیط خیره کننده اما ناخوشایند تأمین می شود. یک درخشش شگفت انگیز و تیره و تار و در عین حال طلایی به میله خسته کننده مرکز شهر ، نکته خوبی برای تردستی خاموش صنعت است که در زیر آن حباب دارد. این نوع تنظیمات بی سر و صدا کثیف است که متناسب با افشاگری چشم نواز برای این دوتایی در زمینه کنترل پولی تجارت موسیقی است. آنها کفی ساده اند. آنها فقط دوست دارند که آهنگ ها را پوشش دهند

یک رکود جزئی وجود دارد (در متن بسیار عالی از جو اندرسون و پاول کامپا) در وسط اما همه چیز با فینال فوق العاده مجلل بخشیده شده است. در حال انفجار با ساده لوحی تسلیم آمیز جفت موسیقی دان است که غافل از فرصتی که پیش می آید گرفتار می شود. این امکان را برای چاپمن فراهم می کند تا با یک دوربین فیلمبرداری بسیار عالی واقعاً قدم ترسناک خود را ببیند.

برای یک اثر کوتاه و با اعتبار معتبر ، پرتره یک راکر با افتضاح بازش نوید بسیاری می دهد و در آن با ارتفاعات قابل ستایش در فیلم زیرک و نمایش های خارق العاده خود ارائه می شود که توجه و قدردانی اجتناب ناپذیر شما را به دلیل درام جذاب آن تضمین می کند.

توبی هولدن در توییتر
توبی هولدن

من در حال حاضر دانشجوی رسانه کالج هستم و علاقه زیادی به فیلم و انتقاد دارم. من به عنوان یک نویسنده مشتاق ، همیشه تمایل به نوشتن داشته ام ، و مدام سعی می کنم با تمرین و یادگیری از افراد ارجمند در این زمینه ، توانایی های خود را تقویت کنم.

admin

Related Posts

fallback-image

اگر اتفاقی بیفتد من شما را دوست دارم – نقد و بررسی فیلم کوتاه نتفلیکس

fallback-image

دانلود قسمت 24 سریال آقازاده

BigFlix 2020 – تماشای فیلم های هندی ، تامیل و تلوگو – تماشای فیلم آنلاین

BigFlix 2020 – تماشای فیلم های هندی ، تامیل و تلوگو – تماشای فیلم آنلاین

WatchSeries 2020 – بارگیری آخرین فیلمهای بالیوود و هالیوود به صورت HD – تماشای آنلاین فیلم ها

WatchSeries 2020 – بارگیری آخرین فیلمهای بالیوود و هالیوود به صورت HD – تماشای آنلاین فیلم ها

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها