Quien a hierro mata (2019)

Quien a hierro mata (2019)

یک حرف سخت یا بی احترامی به پدرم ،
و من به اینجا می آیم و جهنم را پرورش می دهم.

انتقام فیلم ها. هیچ چیز سرگرم کننده تر از تماشای فیلمی خونخوار نیست که در آن یک قربانی ، که به یک خمیر کشته شده یا تقریباً به مرگ شکنجه شده است ، قیام می کند و بی رحمانه و بی رحمانه از انتقامجویان خود انتقام می گیرد. فیلم های انتقام جویان در تغییرات و درجه بندی های مختلفی قرار می گیرند. تنها شباهتی که آنها دارند این است که کسانی که عامل همه بدبختی ها هستند ، به طور کلی انتهای کوتاه چوب را می گیرند (به جز در “دریاچه ادن“) فیلم انتقام جویان مدت طولانی است که در حال پخش است و در عین حال یک زیرمجموعه خوش ذوق را تشکیل می دهد. چه کسی به یاد می آوردانتقام سمی“؟ فیلمی خنده دار و خونین که در آن یک پرستار ، که مرتبا توسط بچه های محلی مورد آزار و اذیت قرار می گیرد ، در یک موجود شیمیایی نامطبوع جهش می یابد که به شیوه خشونت آمیز انتقام می گیرد. یا فیلم جنجالی “من روی قبر تو تف می کنم”؟ “انتقام جویی” ، “آبنبات“و” جان ویک “؟ این خط بزرگ است و همیشه یک نتیجه دارد: یک عامل متخاصم (س) و یک قربانی که گذشته را با سر خود پشت سر می گذارد و مصمم با آینده ای جدید و بی خیال روبرو می شود.

Quien a hierro mata

یک فرشته انتقامجو.

که در “Quien a Hierro Mata” (موسوم به “چشم برای یک چشم“) شخصیت اصلی ماریو (لویی توزار) کاملاً نمی تواند گذشته را رها کند. تصاویر مربوط به آن دوره ذهن او را تحت تعقیب قرار می دهد و همه چیز نشان می دهد که این پرستار در یک مرکز مراقبت های ارشد هرگز نمی تواند به خاطر بی عدالتی که به خانواده خود انجام داده است تسویه کند. با وجود این ، سرپرست به ظاهر آرام و سرحال ، آینده ای درخشان را در پیش دارد. همسرش جولیا (ماریا ووزکز) با فرزند اول خود باردار هستند. به نظر می رسد هیچ چیز در راه شادی قرار نمی گیرد. تا یک روز آنتونیو پادین (Xan Cejudo) ، رئیس بدنام یک کارتل مواد مخدر ، تصمیم گرفته است زندگی را برای اقامت در خانه بازنشستگی جایی که ماریو در آن کار می کند ، مبادله کند. آنتونیو پادین از بیماری ترمینال رنج می برد که به آرامی او را فلج می کند. و ظاهرا ، رابطه بین او و دو پسرش To (o (اسماعیل مارتینز) و کایک (Enric Auquer) آنقدر ترش است که به جای اینکه منتظر پایان او در خانه باشد ، به دنبال بازنشستگی است. به طور تصادفی ، بین ماریو و این پیرمرد رو به زوال پیوند وجود دارد که باعث می شود ماریو به آرامی از یک فرد خوش ذوق به یک فرشته انتقامجو با یک نقشه تاریک تبدیل شود.

Quien a hierro mata

آگاه باش. این مشعل آهسته است.

بگذارید فوراً به فتیشیست های فیلم اکشن هشدار دهم. این یک فیلم هالیوود نیست که در آن صحنه های اکشن با سرعتی تکان دهنده از یکدیگر پیروی می کنند. این فیلم یک صحنه آهسته واقعی است ، با صحنه های خشونت آمیز در نیمه اول اینجا و آنجا. فقط نشان می دهد که خانواده پادین تنها کارآفرینان زحمتکش نیستند ، که یک صنعت خرچنگ پررونق را با مراکز آشپزی مرتبط با آن اداره می کنند. خواهید دید که تله های قایق های ماهیگیری آنها برای مقاصد دیگر نیز قابل استفاده است. و وقتی این دو برادر در خانه بازنشستگی به دیدار پدر خود می روند ، فقط برای تهیه گزارش از برنامه های آینده خود با مشتریان چینی ، به آنها اطمینان می دهند که همه می دانند که آنها غیرقابل نفوذ و ترس هستند. به ویژه کیک یک فرد آزار دهنده با فیوز کوتاه است که حتی بدون تردید از سلامت روانی پدرش سوال می کند و با او بی احترامی رفتار می کند.

مطلب مرتبط  HDmovies300 2020 - دانلود رایگان فیلم های دوبله شده هندی 300 مگابایتی - تماشای فیلم ها به صورت آنلاین

Quien a hierro mata

تاریک و گیر.

Quien a Hierro Mata“یک تریلر تاریک و گیر افتاده است که به لطف واقع گرایی خام و شیوه ای که بازیگران مختلف آن را به تصویر می کشند ، به برکت می رسد. همه اعتبار به لویی توزار برای نشان دادن به روشی محکم چگونه گذشته غم انگیز (نشان داده شده از طریق تعداد زیادی فلش بک) چگونگی قضاوت وی در مورد برخی اقدامات را تعیین می کند. ریش تحمیل کننده هر احساسی را پنهان می کند. شخصیت او بلافاصله مرا به یاد جوآکین ققنوس در “شما واقعاً اینجا نبودید” یادآوری کرد. اصل ius talionis که او در اینجا اعمال می کند (از این رو عنوان فیلم) همان چیزی است که این فیلم را در مقایسه با سایر فیلم های انتقامجو بی نظیر تر می کند. این هوشیار تضمین می کند که مرتکب تحت همان شرایط تحت همان رفتار قرار می گیرد. بیایید بخش آرایش را نیز در کانون توجه قرار دهیم. زیرا ، نحوه آهسته تغییر آنتونیو بسیار وحشتناک به نظر می رسد. من فقط در حال تعجب بودم که آیا آنتونیو پادین متوجه شده است که چه اتفاقی برای او افتاده است.

Quien a hierro mata

ارزش آن را امتحان کنید.

اعتراف میکنم من قبلاً چندین بار از فیلم های اسپانیایی خوشحال شده بودم. بعد از “Aterrados” و “El Hoyo” هم فکر کردم این فیلم موفقی است. مطمئناً ناامید کننده نیست ، پس از آنكه بدون اطلاع قبلی شروع به تماشای آن در نتفلیكس کردم اول از همه ، شما فکر می کنید این یک فیلم انتقام جوی متوسط ​​با همان داستان داستانی شناخته شده است. اما این به زودی به دلیل پیچ و تاب ناگهانی و ناهنجاری تکان دهنده تغییر می کند. جالب است بدانید که چگونه آنها موفق به تغییر لحن این فیلم از یک تجاوزگر معمولی به نسبت متوسط ​​هرج و مرج شده اند. این فیلم نشان می دهد که نفرت عمیق چگونه می تواند فرد را تغییر دهد. این یک فیلم استثنایی نیست ، اما بی امان است و مطمئناً ارزش تماشای آن را دارد. من فقط یک چیز را تعجب کردم. چگونه است که این خانه بازنشستگی به سادگی از پذیرش یک ارباب داروی شناخته شده و ترسیده صرف نظر نکرده است؟

“Quien a Hierro Mata” اکنون در Netflix موجود است

امتیاز من 7/10
پیوندها: IMDB

فیلم-دزدگیر

من پیتر هستم ، سال تولید 1966 و ساکن بلژیک. من با ورونیکا ازدواج کرده ام و با هم دو بچه دوست داشتنی داریم ، کارولین (7 ساله) و فیلیپ (5y). من یک طرفدار بزرگ فیلم هستم. من تمام زندگی خودم در حال تماشای فیلم بوده ام و تعداد کسانی را که تاکنون دیدم از دست داد.

admin

Related Posts

fallback-image

دانلود قسمت 4 سریال قورباغه

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

MovieBox 2020 – تماشای فیلم و نمایش تلویزیونی رایگان – تماشای فیلم آنلاین

MovieBox 2020 – تماشای فیلم و نمایش تلویزیونی رایگان – تماشای فیلم آنلاین

نقد منتقدان Kaagaz – تماشای فیلم های آنلاین

نقد منتقدان Kaagaz – تماشای فیلم های آنلاین

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها