Ribbon (2017) نقد و بررسی: روابط روشنگری روابط مدرن را در پیش گرفت

Ribbon (2017) نقد و بررسی: روابط روشنگری روابط مدرن را در پیش گرفت

زندگی همه چیز فراز و نشیب دارد. مراحل مختلف زندگی با مجموعه ای از مشکلات مختلف همراه است اما پرداختن به همه اینها نام یک چرخ دستی سواری به نام زندگی است. “روبان” جنبه های مختلف زندگی یک زوج شهری طبقه متوسط ​​را نشان می دهد.

روبان یک درام بالغ و ادراکی است که بیشتر در مورد بارداری غیرمترقبه صحبت می کند. این یکی از شایع ترین موقعیت هایی است که ممکن است زوج های تازه متاهل در شهرهای بزرگ با آن روبرو شوند. بیشتر زنان نمی خواهند تصور كنند زیرا تصور می كنند كه این امر می تواند بر وضعیت شغلی و بهداشتی آنها تأثیر بگذارد. این چشم انداز هردو زن و مرد را در رابطه با این بارداری به تصویر می کشد.

کالکی کوچلین نقش ساهانا مهررا را بازی کرده است که یک خانم مستقل ، زحمتکش و مسئول است ، با کاران مهره (Sumeet Vyas) که به عنوان مهندس عمران فعالیت می کند ، ازدواج کرده است. هر دو آنها با خوشحالی در کنار هم می مانند تا اینکه در مورد این بارداری دریابند. ساهانا به محض این که او را فهمید ، وحشت زده می شود ، زیرا فکر می کند اگر مادر شود ، حرفه اش نابود می شود. پس از چندین جلسه ، این زوج تصمیم به نگه داشتن کودک می دهند و طی چند ماه ، سحانا دختر بچه ای زیبا (عاشی مهررا) را تحویل می دهد.

در این فیلم ، روشی که زوج سعی می کنند ضمن بزرگ کردن فرزندشان ، از کارشان کنار بیایند ، تمرکز دارد. این زوج تصمیم می گیرند که هنگام ترک کار ، کودک خود را برای مراقبت از کودک خود استخدام کنند ، اما این برنامه همانطور که انتظار می رود کار نمی کند. روش های متفاوت آنها در بزرگ کردن کودک ، فیلم را بسیار جالب می کند. وقتی آشی بزرگ شد و شروع به رفتن به مدرسه کرد ، این طرح دوباره پیچ و تاب می خورد. ، Ribbon (2017) نقد و بررسی: روابط روشنگری روابط مدرن را در پیش گرفتاین فیلم همچنین به این واقعیت توجه دارد که زندگی یک زن هنگام مادر شدن تغییر می کند. سحانا مجبور شد برای مراقبت از کودک خود مرخصی از کار خود بکشد اما به همین دلیل ابتدا او را از بین می برد و بعد از اینکه یکی از وفادارترین و سخت کوش ترین کارمندان در گذشته بود از این شرکت اخراج شد. بعد از پدر شدن چیزها برای کاران نیز تغییر می کنند. او با مشکلات مالی روبرو است و مجبور بود زندگی خود را به دور از خانواده اش بگذراند تا بتواند درآمد بیشتری کسب کند و تمام نیازهای خانواده را برآورده سازد.

مطلب مرتبط  NINOTCHKA بازبینی مجدد (1939) - Movie-Blogger.com٪

نکته اصلی که فیلم می گوید هر شرایطی باشد ، باید همیشه از خانواده خود مراقبت کند و در هر شرایطی در کنار هم و صبور باشد. این فیلم دقیقه به دقیقه جالب می شود و به اطمینان خاطر می رسد که مخاطب را تا آخر حفظ می کند. این کارگردانی توسط یک کارگردان نخستین ، راکه سندلیا انجام شده است ، اما داستان نه تنها به زیبایی به تصویر کشیده شده است بلکه در ارائه پیام مناسب نیز موفق بوده است. اجرای بازیگران اصلی نیز قابل توجه است. بازیگران شخصیت های خود را فوق العاده خوب از جمله هنرمند کودک بازی کرده اند. به نظر می رسد این فیلم به دلیل اجرای قوی و قدرتمند هنرمندان کاملاً قابل اعتماد است. هر کس نه تنها بازیگران اصلی بلکه شخصیت های اصلی نمایش های حیرت انگیز را نیز به نمایش گذاشته است.

روبان در hotstar موجود است. این یکی از کم ارزش ترین فیلم های اخیر است و ارزش امتحان کردن را دارد.

admin

Related Posts

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها