fallback-image

Shuttlecock (2019) – نقد و بررسی فیلم کوتاه

با پخش آنلاین برای اهدای جوایز معتبر جشنواره فیلم لندن ، نامزد بهترین فیلم کوتاه (دسته ای که مردم می توانند به آن رأی دهند) ، شاتلکاک با افتخار همگانی و وابسته به عشق شهوانی ، در یک افتخار مردانه در ورزش یک قطعه خندوانه می گیرد.

کارل پادشاه دربار و چماق او است. تیم بدمینتون او همه او را تحسین می کنند ، و از او و عضلات دو سر برآمده او که به طور پنهانی حسادت می کنند ، مشاوره و تأیید می کنند. طول کشیدن تا تحقیرآمیز (در ذهن آنها دارای امتیاز) استفاده از دئودورانت او برای نشان دادن پرستش آنها است. این یک عکس خنده دار و نوع پوچی است که شاتلکاک ، هجو مردانه ای از تامی گیلارد ، از آن لذت می برد.

به نظر می رسد که کارل و همسالان بدمینتون خود هر دو توافق می کنند که خود را مظهر قدرت می دانند و انجام می دهندخرد این تا جایی است که فضای امن او برای آرام کردنبا ورود مورگان ، پاد پاد پاد کارل ، پرستش مختل می شود. فریم اصلاح شده و براق مورگان و تکنیک ماهرانه در زمین همه به طور مستقیم در برابر کارل بزرگ و غالب کارل قرار می گیرند که همه فنون قدرتمند است. او محکم به آن ضربه می زند. در این تقابل ها ، ناامنی های کارلز به شکلی هوشمندانه و کمدی شکوفا می شوند.

مسمومیت رقابتی لزوماً موضوعی ناچیز با مردانگی آشکار نیست که اکنون به طور مشترک پذیرفته شده است تا با ناامنی ارتباط برقرار کند ، اما شاتلکاک با تیز دستی از آن استفاده می کند که قابل دسترسی ، آگاهانه ، خنده دار و بسیار مهم است.

باخت پرستش کنندگان بتا به مورگان کارل نامطمئن را به دنبال پیروزی در مسابقات “خیریه” باقی می گذارد. تورنمنتی که به نظر می رسد امور خیریه مورد پسند واقع شود ، مخصوصاً برای کارل ، که احساس ناامیدی برای پیروزی می کند. به امید اینکه به او این امکان را بدهد تا نقش آلفای خود را بازیابی کند و ثابت کند که او “مرد بهتر” است.

هم تیمی های تازه کار Carls تنها افرادی نیستند که عضو مرموز جدید مورگان آنها را شیفته خود کرده است. او خودش با یک وسواس مبهم و مبهم مورگان در سکانس های زیرکانه دست و پا چلفتی دست و پنجه نرم می کند که منحرف شده اند (دقیقاً مانند کارل) و خنده دارانه پوچ هستند. با این وجود ، به نظر نمی رسد که او می تواند چهره دست نیافتنی ، بی سر و صدا و آگاهانه زنانه خود را از ذهنش بیرون بکشد.

این مکان از اتاق های تغییر دهنده دلهره آور که در آن نمایش های حسی و دلهره آور ایجاد می شود. کارل نسبت به جذابیت و انحراف عجیب و غریب خود احساس آزردگی و سردرگمی می کند. جبران خسارات اضافی ناامن با تلاش های بیهوده او برای از بین بردن این قسمت از خودش شروع می شود. و تقارن دلپذیر آن که اجازه می دهد این تلاشهای نادرست نهایی در مردانگی ظاهری از جذابیت محض در توده ها فوران کند.

نسبت آکادمی 4: 3 زیبایی زیبایی بی انتها را در این کمدی بسیار شیک با لحظاتی از استعداد وس اندرسون می بافد. این کیفیت بی انتها یک کیفیت جالب است. هیچ شاخصی از دوران به جز لباس های قدیمی ، دلسوزی سبیل ، و هیچ فناوری برای گفتن وجود ندارد. این حساسیت به سبک قدیمی اجازه می دهد تا فیلم نامه شوخ طبعانه با عدم تأیید طعنه آمیز از قاب سیم دار و عدم مردانگی اش بازی کند. علاوه بر این ، آنژوست سلطه با سوخت تستوسترون یک جابجایی سرگرم کننده با طبیعت مردانه کمتر از کلیشه های بدمینتون (ناشی از یک بازیکن پرشور رقابتی) است. این یک ورزش عالی برای ایجاد این هم-اروتیسم است. این انتخاب های هوشمندانه است که باعث می شود بهترین مشاهدات شاتلکاک بدرخشد.

شاتلکاک بازیگوش و با ظرافت متفکری است و تمایلات آشکارانه وابسته به عشق شهوانی در منزل را برای لذت بردن از آن کوتاه می کند.

Shuttlecock اکنون در BFI Player موجود است

توبی هولدن در توییتر
توبی هولدن

من در حال حاضر دانشجوی رسانه کالج هستم و علاقه زیادی به فیلم و انتقاد دارم. من به عنوان یک نویسنده مشتاق ، همیشه تمایل به نوشتن داشته ام ، و مدام سعی می کنم با تمرین و یادگیری از افراد ارجمند در این زمینه ، توانایی های خود را تقویت کنم.

مطلب مرتبط  ششمین جشنواره سالانه فیلم هند در آلبرتا (IFFA) برنامه سال 2020 را از جمله درایوهای رایگان در سراسر استان اعلام کرد

admin

Related Posts

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها