Spies in Disguise Review (2019) | کبوتر من نه

Spies in Disguise Review (2019) | کبوتر من نه

فیلم Spies in Disguise یک جذابیت دنیای جاسوسان است و تمام کسانی که کلیسای 007 را در آن تلاش می کنند با مفهومی که صرفاً ذکر آن چاقوهای فوری را برطرف می کند بر آن غلبه می کنند. این فیلم توجه ما را به سمت کبوتران جلب می کند ، آن دسته از پرندگان به معنای واقعی کلمه نامرئی که همواره در بین ما نفس می کشند و در عین حال ما به نوعی وجود آنها را ثبت نمی کنیم ، البته تا زمانی که آنها در همه جای خود شرمنده نمی شوند.

تعداد کبوترهای زیادی در جهان وجود دارد ، ما به سختی نفس می کشیم تا متوجه شویم. خوشحالم ، جاسوسان در مبدل ، حتی اگر در سرگرمی نیز مورد توجه قرار بگیرند ، در جایی نیز با پایه ریزی خود در مورد ناگزیر بودن این پرندگان ، ما را نیز آموزش می دهد. منظورم این است که در پایان روز ، شما به فکر کبوترها هستید ، حدس می زنم ، پس ماموریت انجام شده است؟

Blue Sky Studios (اسپویلر)

یکی دیگر از تحویل های عالی Blue Sky Studios بعد از اینکه شاهد یکی از محصولات فوق العاده آنها از دو سال پیش در قالب فردیناند بودیم. آنها بعد از افتخار آفرینی Ice Age: Collision Course در سال 2016 با یکدیگر روبرو هستند. به نظر می رسد اکنون انجام حرکات دقیق. سرانجام ، در مسیر درست!

جاسوس صحنه تخم مرغ در فیلم مبدل

اتفاقی که در زیر دریا می افتد ، در زیر دریایی می ماند.

تمرکز اصلی استودیو همچنان سرگرمی است و Spies in Disguise هیچ تفاوتی ندارد. آنها با یک نقشه کاملاً بی نظیر قدم می زنند. با این حال ، در انجام این کار ، آنها به صحنه داستان می پردازند ، زیرا چیزهای زیادی در تلنگر وجود دارد که در گذشته در بسیاری از فیلم ها شاهد آن بوده اید.

زمان این فیلم می تواند کمی برای شما ایجاد اشکال کند ، زیرا آنها یک مفهوم شرور را بسیار شبیه به آنچه در اسپایدرمن دیده بودیم: دور از خانه دیده بودند. این فیلم که با استفاده از پهپادهای خود از هواپیماهای بدون سرنشین خود بهره می برد ، احساس می کند که یک طبقه بندی بسیار مشابه را پذیرفته است. این جایی است که ممکن است همه چیز کاملاً پیچیده احساس شود. اما اگر از چنین پیش پا افتادگی خوبی دارید ، همچنان قصد دارید از فیلم لذت ببرید.

صوتی ، CGI ، فیلمنامه ، کارگردانی و فیلمبرداری

صدای فوق العاده فوق العاده ویل اسمیت و تام هلند با CGI درخشان روبرو هستند. شما احساس می کنید که بازیگران به معنای واقعی کلمه در حال بازی کردن هستند. این تقریباً ترکیب کاملی است.

این فیلم در سراسر فیلمبرداری عالی دارد. زوایایی که انتخاب شده اند یادآوری می کنند ، گرفتن فیلم خوب. اگر آن صحنه ها به صورت زنده متحرک هستند ، می فهمید که این عکس ها واقعاً چه عالی هستند.

متأسفانه ، این فیلم در بخش فیلمنامه نمره خوبی کسب نمی کند. این اکثراً همه چیزهای مدرن است که هر روز می شنوید. هیچ چیز قابل توجهی که سعی کند شما را پرچم کند یا این قدرت را دارد که شما را به اشک بکشد.

این گفته می شود ، بسیاری از مسائل هنوز هم می توانست در جهت آن بهبود یابد. کارگردانان نیک برونو و تروی کویین برای داشتن کالاهای با کیفیت تر باید آزاد باشند. نویسندگان براد کوپلند و لوید تیلور باید جادوهایی باهوش تر معرفی کنند.

لنس استرلینگ در جاسوسان در مبدل

ویل اسمیت لنس استرلینگ را به یک شخصیت واقعی زندگی شبیه می کند. شما می توانید ملموس بودن را احساس کنید ، قاچاق را تجربه کرده و “مزه” را بر روی او طعم دهید.

هیچ کاری که این پسر نمی تواند انجام دهد وجود دارد. او جالبترین جاسوسی است که تاکنون با آن روبرو شده اید. بنابراین داستان داستانی را می طلبد ، و موارد خارق العاده ای وجود دارد که شما به معنای واقعی کلمه باید مکث صفحه را برای آن انجام دهید. زیرا آنها با عمل و سبک پیرایش می کنند.

علی رغم همه چیز ، در او معنای نابسامانی وجود دارد که بهترین راه حل است ، همیشه برای رفتن به تکنوازی ، گرفتن چالش هایی که گویی هر چالشی قابل پیروزی است. او هنوز نتوانسته است یک درس مهم در مورد کار گروهی بیاموزد ، و اینکه چگونه در این جهان موارد خاصی وجود دارد که فراتر از رادار او هستند.

“کبوترها موشهایی با بال هستند.”

تمام چیزهایی که از او متنفر است در پایان باعث تغییر دیدگاه او می شود. بنابراین می دانید که این یکی از آن فیلم هایی است که کارت “تغییر قلب” را بازی می کند ، و به همین دلیل ، بی توجهی او به همه چیزهایی که از او متنفر است را نشان می دهد.

مطلب مرتبط  مصاحبه با نماد وحشت باربارا کرامپتون

بیشتر شوخی ها پس از تبدیل شدن به کبوتر صحبت می کنند. کپی کردن شیوه های کبوتر هنوز ویژگی اصلی خود را رها نمی کند و به طور خودکار مکالمات را خوشحال می کند.

چرا من از کف غذا غذا می خورم؟ چرا طعم شگفت انگیز دارد؟

والتر بکت

تام بیشتر در حالی که والتر بکت را معرفی می کند ، خودش بازی می کند. روش های او با ویژگی های پیتر پارکر از مرد عنکبوتی چسبانده شده است. اما بخش عالی این است که او واقعاً باحال است.

نردیسم در او قوی است ، اما با این وجود ، سرگرمی های او همیشه در اولویت هستند. از تماشای صابون های کره ای یا اختراع وسایل جدید استفاده می شود.

با این حال بهترین بخش راهی است که او برای نبرد با جهان انتخاب می کند. سر او پر از خوش بینی است حتی برای افراد بد. او یک فرد صلح جوی است که معتقد است دلیل اصلی وجود کار لنس ، به نوعی ، ناعادلانه است.

من باید یک کدگذاری داشته باشم رابطه، رشته. پیوند هیدروژنی.

اسلحه های والتر حوله های بغل یا زرق و برق یا برخی از اختراعات صلح آمیز جعبه را حمل می کند.

موفق باشید با آن مبارزه می کنید!

اما سازندگان سعی در اثبات این امر دارند که تمام اسلحه های در آغوش گرفتن می توانند دشمن را سرانجام فروکش کنند. بنابراین فیلم خودش را از خنک بودن ، انفجار و بد بودن به همه ناز و نوازش می کاهد. می توانید بگویید که این یک فیلم جاسوسی است ، و همه انفجارها را ناشی از اعتقادات صلح جویانه والتر دانسته است.

کیلیان – جاسوسی مبدل

با این حال آنچه که یک حذفی کامل باقی مانده است شخصیت بن مندلسون است – کیلیان. او با انجام کارهایی که یک شرور واقعی باید انجام دهد ، این افتخار مورد نیاز فیلم را به همراه می آورد. او در صدایش صریح است و از هنرمندی بی عیب و نقصی که صدایش را تکمیل می کند ، نام نمی برد.

هاله ای به سبک او وجود دارد ، و اگر او به درستی از اهرم استفاده می شد ، می توانست به یکی از آن دسته از خاطره انگیز تبدیل شود که اغلب به آن نگاه می کنید.

بگذارید ضربان افت کند

متأسفانه ، او به راحتی به یک شرور به اوج می رسد. شرم آور است که آنها دوباره در جایی از او استفاده نکنند.

دوو شایان ستایش

برجسته دیگر فیلم Lovey است. او تقریباً شایسته ستایش است ، تقریباً مثل شخصیتی عالی که از طریق اعمالش کبوتر صحبت می کند ، اگرچه ویژگی های یک عاشق ذبح شده را دارد.

کار اصلی او این است که اعصاب لنس را بدست آورید و زندگی کبوتر خود را بدبخت تر کنید. اما جای تعجب است که چگونه او با حضور در صفحه نمایش خود قادر به بالا بردن هر صحنه ای است. بقیه باند نیز خنده دار هستند اما به نظر می رسد کاملاً عمداً کاشته شده اند.

می توانید رمان Spies in Disguise را برای جونور خود از اینجا سفارش دهید:

حکم نهایی

فیلم Spies in Disguise تضمین می کند شما می توانید زمان خوبی داشته باشید ، اگر این چیزی است که شما در یک فیلم به دنبال آن هستید. گرچه جواهرات غیر معمولی نیستند ، اما این لبخند را در تمام مدت 1 ساعت و 42 دقیقه زمان اجرا به شما تضمین می کند.

با عدم توجه به علاقه بانوانشان به Spies in Disguise ، و این یک فیلم سینه زنی است ، این فیلم اکنون برای دنباله های آزاد باز است که آنها جهت های زیادی برای گله کردن دارند. با این کار ، آینده برای جاسوسان در مبدل امیدوارکننده به نظر می رسد.

این همه سرگرمی های گاه به گاه در آنجا است. فقط تماشا کن

تریلر Spies in Disguise را اینجا ببینید:

https://www.youtube.com/watch؟v=1-twvOwakNE

جاسوسان در مبدل

جاسوس در پوستر فیلم مبدل

طرفداران

  • CGI عالی
  • مفهوم خوب
  • جهت شگفت انگیز

منفی

  • مفهوم کلیشه دار
  • تا انتها هیجان کمتری می شود

خلاصه

admin

Related Posts

fallback-image

دانلود قسمت 4 سریال قورباغه

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

MovieBox 2020 – تماشای فیلم و نمایش تلویزیونی رایگان – تماشای فیلم آنلاین

MovieBox 2020 – تماشای فیلم و نمایش تلویزیونی رایگان – تماشای فیلم آنلاین

نقد منتقدان Kaagaz – تماشای فیلم های آنلاین

نقد منتقدان Kaagaz – تماشای فیلم های آنلاین

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها