Star-Studded Voice Cast با نبردی خونین در برابر آخرین مرگ شما در 6 اکتبر می جنگد

Star-Studded Voice Cast با نبردی خونین در برابر آخرین مرگ شما در 6 اکتبر می جنگد

به آخرین مرگ شما

Baccarin ، Moseley ، Wise و Shatner برای آخرین مرگ شما مبارزه می کنند جشن فیلم های ترسناک متحرک با صدای حمام با صدا در سراسر کشور در Blu-ray در تاریخ 6 اکتبر در سراسر کشور از توزیع لگن موجود است در Digital HD و Cable VOD

Coverage Ink و Quiver Distribution پس از اجرای موفقیت آمیز موفقیت آمیز در جشنواره جشنواره جهانی فیلم ، با داشتن بیش از دوازده جایزه و 60 نامزدی ، از انتشار Blu-ray فیلم Jason Axinn’s To Your Last Death خبر داده اند. این درام خانوادگی انیمیشن خونسرد و هم زمان ، در تاریخ 6 اکتبر در سراسر کشور از طریق Blu-ray در دسترس خواهد بود. در حال حاضر در تعداد زیادی سیستم عامل دیجیتال و کابل از جمله iTunes ، Amazon Video ، Vudu ، Comcast ، Spectrum و Cox در دسترس است.

To Your Last Death یک فیلمنامه تخیلی وحشیانه با یک انیمیشن چشم نواز را ترکیب می کند. این فیلم توسط صداپیشگان درجه یک صداپیشگی شده است: مورنا باکارین (Deadpool ، “کرم شب تاب” ، “گاتهام”) به عنوان بازیگر مرموز ، ری ویز (“Twin Peaks” ، بتمن: جوک کشتن ، Robocop) ، دنی لنون ( جادوگر عشق ، من را گاز بگیرید) ، بیل موزلی (خانه 1000 جسد ، Repo! اپرای ژنتیک ، شیطان رد می کند) و ویلیام شاتنر (امتیاز “پیاده روی ستاره” ، “تمرین”) به عنوان ناظر سادیستی.

باكارین از زمان حضور خود در غرفه ضبط ، گفت: “آنچه مرا به سمت این پروژه سوق داد ، تاریك بودن هوا بود. این ایده که ما می توانیم عروسک خیمه شب بازی باشیم ، کسی می تواند در آنجا باشد و در زندگی ما هرج و مرج ایجاد می کند … بدیهی است که این یک دنیای فانتزی است و انجام کاری کاملاً غیرواقعی و در عین حال بازی با مضامین واقعی ، همیشه سرگرم کننده است. من از این شخصیت لذت بردم زیرا می توان گفت او شرور است – او این کارهای وحشتناک را انجام می دهد – اما او واقعاً فقط کار خود را انجام می دهد. این در مورد احساسات نیست ، و همچنین در مورد حقیر بودن یا وحشتناک بودن برای مردم نیست. این موضوع در مورد سرگرمی است و به طرز عجیبی فکر می کنم تلاش صوتی برای انجام این کار بسیار جالب خواهد بود. “

مطلب مرتبط  To Your Last Death (2019) نقد فیلم

“اگر بتوانید مردم را احساس کنید که می توانند به طرز وحشتناکی بمیرند ، این ترسناک است. این نزدیک به استخوان است. “

به آخرین مرگ شما

To Your Last Death اولین نمایش جهانی خود را در Arrow Video FrightFest در لندن داشت و تور جهانی تحسین منتقدان و تماشاگران را آغاز کرد. این فیلم بیش از بیست جایزه از جمله بهترین فیلم جشنواره فیلم شمال شرقی Horror Fest و جشنواره فیلم ترسناک خیابان خیابان ، بهترین فیلم ترسناک جشنواره فیلم فضایی Vidi ، جشنواره فیلم Indie Bloodstained و جشنواره فیلم سیب بزرگ ، بهترین بازیگر نقش مکمل زن را به خود اختصاص داده است ( Wise) ، بهترین شرور و بهترین نویسندگی در Hexploitation ، ترسناک سال در Spooky Empire و بهترین فیلمنامه بلند و بهترین صدا در FilmQuest. To Your Last Death علاوه بر بهترین فیلم بلند ، بهترین کارگردان و بهترین فیلمساز اولین بار در HorrorHound ، نامزد بهترین فیلم بلند جشنواره بین المللی فیلم پاسادنا شد.

To Your Last Death توسط فیلم های Coverage Ink Films و به کارگردانی جیسون اکسین ، از فیلمنامه Tanya Klein و Jim Cirile ، تهیه شده است. Axinn در کنار Cindi Rice و Paige Barnett تولید می کرد. تانیا کلاین ، جیمز سیریل و جان فرانک روزنبلوم به عنوان تهیه کنندگان اجرایی فعالیت داشتند.

تریلر زیر را تماشا کنید

https://www.youtube.com/watch؟v=x0iYDMavx04
میریام پس از ظهور به عنوان تنها بازمانده در یک بازی مرگبار انتقام جویی که توسط پدرش برای تنبیه فرزندانش راه اندازی شده بود ، پیشنهادی از یک موجود ماورایی دریافت می کند که به گذشته برگردد و دوباره امتحان کند. اکنون ، میریام برای نجات خواهران و برادرانش باید بدترین شب زندگی خود را حفظ کند ، هم از خونخواهی پدرش و هم از قوانین دائماً تغییر دهنده Gamemaster زنده بماند.

فیلم- Blogger.com

یک وب سایت Movie Review در سال 2012 راه اندازی شده است. Movie-Blogger.com به یک وب سایت فیلم تبدیل شده است تا بتواند همه سلیقه ها را با عطر و طعم قوی از سینمای Indie تأمین کند. همه استقبال می کنند و جامعه ما ما را به همان چیزی تبدیل می کند که هستیم!

admin

Related Posts

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها