Star Wars Episode IX – Rise of Skywalker Review (2019)

Star Wars Episode IX – Rise of Skywalker Review (2019)

Star Wars Episode IX – Rise of Skywalker در حماسه تلاش ری برای پیدا کردن مسیر جدی احساس می کند. حتی اگر ما یک داستان خوب برای تقویت خودمان داشته باشیم ، آنقدر شباهت های آن با اقساط قبلی وجود دارد ، که به نظر نمی رسد خاتمه ای را داشته باشیم که برای یکی از محبوب ترین های رایج در همه زمان ها سزاوار آن باشیم.

به نظر می رسد که کیفیت فیلم سازی به طور ناگهانی نسبت به گذشته کاهش یافته است ، جایی که ما شاهد کارهای هنری واقعاً واقعی بودیم. لحظات عجیب و غریب بسیاری در اینجا وجود دارد که شما با طعم ترش در کام خود باقی مانده اید.

وان های شرم آور در گوشه و کنار مختلف کمین می کنند و احساس بی معنی بودن قرار دادن چنین صحنه هایی را در فیلم احساس می کنید. بارها و بارها ساخته شده اید تا سوراخ های ظاهری ظاهراً همانطور که در آنجا آویزان شده اند را ببینید.

ستارگان جنگ با چهره ری و کیو رن روبرو می شوند

اما با نگاه به سمت درخشان ، Star Wars IX – Rise of Skywalker یک فاجعه کامل نیست ، همانطور که ممکن است اکنون احساس کنید. این هنوز هم بسیار خوب است ، زیرا بسیاری از لحظه های زیبا را به خاطر می آورد و مهمتر از همه این کاری را انجام می دهد که هر داستان اقساطی سوم تا کنون برای حق رای دادن انجام داده است – داستان دیگری را خاموش می کند.

اکنون هزار نسل در شما زندگی می کنند.

با Star Wars IX – Rise of Skywalker (Spoilers) چه اشتباهی رخ داد؟

اگر به داستان تلاش ری اسکای واکر نگاهی بیندازید ، به همان داستان قدیمی که شخصیت در تلاش است تا منشاء آنها را پیدا کند جوش می خورد. بنابراین حتی کمترین ذکر در مورد والدین ری و رونق گرفتن ، همه تلاش به هدر می رود. شما تعجب می کنید که چرا آن را باید به طعم و مزه بسیار شبیه است. آیا ما از ایده های اصلی فرار نمی کنیم؟

Star Wars IX – Rise of Skywalker احساس می کند بسیار شبیه به قسمت های قدیمی تر است. این بار سعی می کند حتی کارت لاندو (بیلی دی ویلیامز) را به کار ببندد ، گویی واقعاً خیلی سخت ، روشی بیش از حد سخت ، برای اطمینان از این که هر چیزی کار می کند ، اما حتی آن را به جای ظرافت کاملاً اضافه می کند.

فقط چند لحظه از فیلم ، جایی که واقعاً احساس می کنید که کارگردان ، J. J. Abrams ، یک تپه برای یک نفس کشید. در غیر این صورت همه چیز مانند هالوابلو است که به خاطر خط پایان ایجاد شده است. همه چیز آنقدر سریع و در حال حرکت است که ناگهان آرامش مقدمات را از دست می دهید.

آنها اکنون پرواز می کنند!

احساسات ساده در حال غرق شدن مانند مرگ احتمالی یکی از محبوب ترین شخصیت ها – Chewie موفق به ترکیدن شما نمی شود. منظورم این است که ، اگر شما نمی خواهید این کار را بکنید ، چرا در وهله اول قرار دهید؟

گفته می شود ، فیلم نتوانسته احساسات را به وجود آورد ، شخصیت های جدیدی را ایجاد می کند که برای بازی در قسمت پایانی (استثنا – بابو فریک) کارت خوبی محسوب می شود و حتی در بسیاری از چشم های گاو نرفته که سعی در ضربه زدن داشت از دست ندهد.

بابو فریک در جنگ ستارگان: اپیزود IX - فیلم Rise of Skywalker

معرفی چیزهای جدید در ظهور Skywalker

شما از اینکه چگونه فیلم خیلی سخت تلاش می کند به جستجوی چیزهای جدید بپردازید ، به جای کاوش در همان دنیایی که در دو قسمت گذشته آنقدر با دقت ساخته شده است ، ناراحت می شوید. می دانید ، اگر این فقط در بیت هایی که در دو مورد قبلی به درستی پوشانده نشده بودند ، اسکن کرده بودیم ، ما هنوز محتوای زیادی برای بازی کردن با آنها داشتیم ، زیرا همه چیز درست در آنجا بود!

بیایید به آن فکر کنیم ، چه اتفاقی برای رز تیکو (کلی ماری ترانز) افتاد؟ چرا او به طور ناگهانی دوباره مهم نبود ، به نظر می رسید که او را برای چیزی بزرگتر ساخته اید؟ او به خاطر ترول ها کنار رفت؟ یا خلاقیت هایی مانند porg که در Last Jedi دیده بودیم؟ حتی یک صحنه ، ها!

مطلب مرتبط  HAWK AND REV: VAMPIRE SLAYERS در جشنواره فیلم Dances with Films برتر جهانی می شود

بسیاری چیزهایی که به نظر می رسد قابل تامل است ، چگونه پو دیمرون (اسکار اسحاق) یک عشق را نشان داد و عادی شد که گویی او در ابتدا قهرمانی نبوده است. در مورد شخصیت های حامی صحبت کنید! می دانید اگر شما قصد یک داستان مشابه را داشتید ، آیا قرار نبود او یک شباهت هان سولو باشد؟ و چرا باید قسمت آخر باشد ، در آنجا مخاطب به سختی به این شخصیت جدید توجه می کند؟

کانون کجاست؟

Star Wars Episode IX – Rise of Skywalker زمان زیادی را با ذوق و آرامش به هم می زند که پیش نمایش آنقدر بی دردسر به خانه آورده بود. یادم هست خیلی آرام و صلح آمیز بود. از لحاظ بصری بسیار جذاب بود. این از طرف دیگر بسیار متفاوت است.

جاذبه هایی که این سریال برای حمل آن داشتند ، موقع بودن از جای دیگر به نظر می رسد. حتی به من فیلمنامه را شروع نکنید! چنین رکود نزولی. به نظر می رسد کل فیلم به نظر می رسد که آنها به دنبال یک پایان هستند و با چه هزینه ای؟

Out of the Chemistry Blue in Star Wars Episode IX

من می گویم که نکات کلی در مورد نکات فوق ، مثبت این خواهد بود که چگونه Star Wars Episode IX خود را بر پایه پایه امید متعادل می کند. یکی از نمونه های بارز این است که کیو به سمت چراغ کشیده می شود. در ادامه می گوید که چگونه حتی به مردی که کاملاً از تاریکی جویده شده ، امید وجود دارد.

در پایان دیدن او به ری کمک می کرد ، عالی بود ، با این وجود چیزهای خیلی زیاد جدی در آنجا اتفاق می افتد. زندگی دوباره فیلم را دوباره به زندگی برگردانیم که گویی بازی می کنند – نوبت من.

به نظر می رسد رشته های روابطی که تمام این مدت بین کیلو و ری غایب بودند ، به نظر می رسید که در پایان آنها به زور اجباری می شوند.

برای من ، من هرگز آنها را نخواسته بودم ، زیرا شیمی صفر وجود داشت ، حتی اگر داستان بازی با این ایده که چگونه قادر هستند یکدیگر را با خواندن یکدیگر در خارج ، به خوبی درک کنیم ، می دانید ، چون آنها مانند یین بودند و یانگ اما هرگز در هیچ جا تحریک نشده بود که چگونه کمترین احتمال احساس ری نسبت به کیو وجود داشت.

من فقط با تحسین خوب مشکلی نداشتم ، آغوش کافی خواهد داشت اما با توجه به چگونگی رفتن اوضاع ، بسیار عمدی احساس می شد. در هر سه بخش داستان عشق صفر وجود داشت و با این وجود آنها سعی می کنند در ثانیه های پایانی یکی را ایجاد کنند که گویی اکنون باید مهم باشد.

حکم نهایی

Star Wars Episode IX – Rise of Skywalker یکی از آن فیلم هایی است که قصد دارد خط تمام شود ، بدون آنکه به دردسر وثیقه در پی آن باشد.

من فکر می کنم The Last Jedi یک معیار تعیین کرد و به همین دلیل است که این فرد بیشتر از یک تخریب احساس می کند. با وجود بسیاری از لحظه ها و لحظه های wtf ، فیلم خوب نیست و داستان ری را نتیجه می گیرد که صریحاً سخت بود که بتواند زبانه ها را حفظ کند ، با بسیاری از اسپینوف های دیگر جنگ ستارگان با مغز شما آشفتگی می کند. من می گویم یک پایان نا ارزش ، اما یک مورد بسیار مورد نیاز است.

تریلر فیلم Star Wars Episode IX – Rise of Skywalker را اینجا مشاهده کنید:

https://www.youtube.com/watch؟v=xQ5_00k4Dkg

Star Wars Episode IX – Rise of Skywalker

پوستر قسمت اپیزود 9 قسمت پوستر

طرفداران

  • داستان ساخته شده در اطراف امید
  • فرانشیز نتیجه گیری می کند

منفی

  • پلاکت های خیلی زیاد
  • ماجرای میدلینگ
  • خیلی سریع
  • ضعف بزرگی از prequel

خلاصه

admin

Related Posts

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها