Stills – سری وب کامل

Stills – سری وب کامل

فصل 1

قسمت شماره 1 – دیافراگم

https://www.youtube.com/watch؟v=_JVvAIpr4ao
در این فصل از اولین سری مستقل کارگردان Sheyne Lee Benoit ، ما با دیلن ، دی سی ، مایا ، جیمی ، رز و جسیکا ملاقات می کنیم. علی رغم زمینه های کاملاً متفاوت ، این شش نفر هنگام تحمل طوفانی که زندگی در شهر نیویورک است ، سفرهای خود را با یکدیگر عجین می کنند.

قسمت شماره 2 – خانواده

https://www.youtube.com/watch؟v=4durslrPqRM

در اقدام دوم این فصل ، هر شخصیت با تصمیمات بالقوه تغییر دهنده زندگی روبرو می شود که همراه با نوعی شیاطین خاص گذشته و خانواده است.

قسمت شماره 3 – تمرکز رک

https://www.youtube.com/watch؟v=6luocTAJtHg

در این مرحله ، فینال فصل اوج گیری ، تصمیماتی اتخاذ می شود ، خطراتی اتخاذ می شود و ترس دیگر مانع شخصیت های ما نمی شود زیرا آنها می خواهند راه حل هایی برای موانع پیش روی خود پیدا کنند.

فصل 2

قسمت شماره 1 – تغییرات

https://www.youtube.com/watch؟v=9Iu27GEQDg0

14 ماه بعد ما دوستان خود را یک سال بعد دوباره مرور می کنیم زیرا آنها فصل بعدی زندگی خود را شروع می کنند. با پیمایش در موارد غیر منتظره ، امیدها به چالش کشیده می شوند ، ترس ها متوجه می شوند و روابط دوباره تعریف می شوند.

قسمت شماره 2 – همه ناگفته ها

https://www.youtube.com/watch؟v=HNpoeU5EDgI

همانطور که دیلن و دی سی به شهر خود بازگشتند تا تجارت خانوادگی ناتمام را انجام دهند ، خانواده رز به رشد خود ادامه می دهند. جسیکا نگران تیانا است زیرا او و مایلز بزرگترین تصمیم زندگی خود را می گیرند. برندا و یاری ارتباط حرفه ای برقرار می کنند. جیمی اتفاقات اخیر را دوباره تجربه می کند زیرا با فاجعه ای روبرو می شود.

قسمت شماره 3 – اعتماد کنید

https://www.youtube.com/watch؟v=jHOm259WQGA

این تعطیلات است و “اعتماد” خانواده آلوارز را آشفته می کند در حالی که تیانا و جس در مورد بارداری با والدین خود مقابله می کنند. جیمه به نیویورک برمی گردد تا دی سی را پیدا کند که با یک ستاره تلویزیونی زندگی می کند و همچنین عشق جدیدش را دارد. رز و جاش برای متحد کردن خانواده خود کار می کنند و دیلن یک تعطیلات تعجب آور را تجربه می کند – بازدید مایا.

مطلب مرتبط  گزینه های جایگزین و لیست سایت های Zooqle [100% Working] سال 2020

قسمت شماره 4 – el comediante

https://www.youtube.com/watch؟v=DwaLY0UGasE

پس از واکنش انفجاری عیسی به بارداری تیانا که منجر به این شد که میدالی برای او وسایل بسته بندی بفرستد ، فاجعه ای به خانواده آلوارس وارد شد که آنها را برای همیشه تغییر خواهد داد.

قسمت شماره 5 – جاده به جهنم

https://www.youtube.com/watch؟v=68qXI-mr_74

عادت های قدیمی باعث می شود که خیمه از زندگی خود بترسد. DC بین جوزف و The Bod شکسته شده است. برندا به دیلن الهام می گیرد تا مسیر را پیدا کند. تیانا و مایلز اخباری درباره کودک خود دریافت می کنند. رز و موریس برنامه عروسی خود را تنظیم می کنند. گذشته جاش برای آزار و اذیت او بازگشت. رابطه جس و یاری توسط وسوسه آزمایش می شود.

قسمت شماره 6 – طلوع

https://www.youtube.com/watch؟v=YstGYLT1yp0

با ورود شخصیت سابق مایا ، ناتان ، دیلن زخم های بسیار باز گذشته خود را زنده می کند. جیمه با مشکلات قانونی روبرو می شود که کتی اخراجی آن را ایجاد کرده است. DC باید انتخاب های قطعی داشته باشد. گناه ، تیانا و جاش را غرق در رو در رو با پیت و زندگی “سابق” او می کند.

فیلم- Blogger.com

یک وب سایت Movie Review در سال 2012 راه اندازی شده است. Movie-Blogger.com به یک وب سایت تبدیل شده است تا بتواند همه سلیقه ها را با عطر و طعم قوی از سینمای Indie تأمین کند. همه استقبال می کنند و جامعه ما ما را به همان چیزی تبدیل می کند که هستیم!

admin

Related Posts

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها