fallback-image

STUDIOS AMAZON مجموعه های تلویزیونی LATINX را در حاشیه MediaWorks کسب می کند!

حاشیه ای

رسانه های حاشیه ای با “HUMMINGBIRD” در تلویزیونهای آمازون به تلویزیون گسترش می یابد

سری Hour Long ژانر مارک اولین سفر شرکت در سریال اپیزودیک است. پروژه ای که با رودی والدز ، مستند برنده امی تهیه شده است

بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Marginal MediaWorks ، سانجی شارما امروز از گسترش رسمی این شرکت در سری فیلمنامه های برتر با “Hummingbird” ، یک ساعت مجموعه سری سبک های LatinX خبر داد. در یک شرایط مناقصه رقابتی ، این مجموعه به استودیوی آمازون فروخته شد.

“مرغ مگس خوار” توسط رودی والدز ، مستندساز برنده جایزه Primetime Emmy ساخته شد ، و از نزدیک با شارما و نویسنده مارسلا اوچوآ همکاری داشت ، که MARGINAL نیز با آنها در پروژه فیلمهای Blumhouse & Amazon “Madres” همکاری کرد. اوچوا خلبان را با کارگردانی والدز می نویسد. شارما ، والدز و اوچوآ همچنین به عنوان تهیه کننده اجرایی در این مجموعه فعالیت خواهند کرد. این نمایش یک گتیک آمریکایی به سبک استیون کینگ است ، از منظر یک خانواده آمریکایی مکزیکی که در غرب میانه زندگی می کنند و جستجوی آنها برای یافتن رویای آمریکایی چیزهای بسیار شوم تر است. مفهوم سریال به راحتی از زندگی والدز الهام گرفته شده است.

شارما گفت: “ما از دیدن دنیایی که مکزیکای آمریکانا می نامیم – هیجان زده هستیم – داستانی در مورد خانواده ای که رویای آمریکایی آنها را مجذوب خود کرده است و فقط تحت تعقیب آن قرار گرفته است.” “با رودی و مارسلا ، ما اولین تحقیق در نوع خود را انجام داده ایم که عناصر ترسناک ماورا الطبیعه و روانی را وارد می کند ، در پایان روز ، یک درام خانوادگی آمریکایی است که برای مخاطبان سراسر جهان جذاب خواهد بود.”

والدز گفت: “من حرفه خود را صرف ساختن صدایم در مستندها کردم ، اما مهمتر از همه گفتن داستان جوامع محروم و کم حاشیه از طریق عاملیت و نور بخشیدن به آنها است.” “زمینه شخصی مارسلا ، رشد روزافزون کار وی در فضا و احساس مشتاقانه او نسبت به ادبیات آمریکایی مکزیکی ، همراه با سابقه مهاجرت خود سانجی و تخصص توسعه داستان ، ما را به عنوان سه گانه عالی برای تحقق بخشیدن به این چشم انداز تبدیل کرده است.”

اوچوا گفت: “من عاشق وحشت بزرگ شدم ، اما هرگز خودم را در این ژانر ندیدم.” “با در نظر گرفتن فرهنگ ما ، داستانهای نیاکان و تاریخ شفاهی ما و ساختن یک مجموعه تجاری کاملاً در دسترس اما کاملاً خاص از نظر فرهنگی با یک فیلمساز پرکار مانند رودی تقریباً بی دردسر بود. من خوشحالم که این دیدگاه را به صورت سریالی با MARGINAL که دومین سینمایی خود را نیز با او انجام دادم به جهان عرضه کردم. “

مطلب مرتبط  اگر اتفاقی بیفتد من شما را دوست دارم - نقد و بررسی فیلم کوتاه نتفلیکس

رودی والدز از مهمترین مستندسازان کشور است. ویژگی برجسته او “جمله” در لیست 20 فیلم قطعی لاتین ایکس قرن اخیر نیویورک تایمز قرار داشت. Valdez دارای ویژگی ها و سری های فعال در میان پخش کننده ها است. او در حال کارگردانی مجموعه ای برای دیزنی + با Blumhouse در گروه کر جوانان دیترویت است و سریال فعلی “We Are: The Brooklyn Saints” مورد تحسین منتقدان قرار گرفته و اکنون در Netflix پخش می شود. همچنین به والدز جایزه مستند راجر ابرت اهدا شده است ، برنده جایزه تماشاگران جشنواره ساندنس است و نامزد جایزه منتقدان برای بهترین کارگردان جدید است. “مرغ مگس خوار” ورود او به داستان سرایی داستانی را نشان می دهد.

مارسلا اوچوآ اخیراً نویسنده فیلم سینمایی LatinX “Madres” برای MARGINAL ، Blumhouse و آمازون است. در حال حاضر ، اوچوآ در حال نگارش یک تریلر فوق العاده برای Paramount Players است. وی پیش از این فیلم کوتاه برنده جایزه را بر اساس خانواده خود در جنوب تگزاس با عنوان “نام من ماریا دی عیسی است” نوشت و کارگردانی کرد که برای اولین بار در HBO Latino اکران شد. “مرغ مگس خوار” ورود او به تلویزیون نوشتاری است.

MARGINAL به سرعت در فیلم های سینمایی مورد توجه قرار گرفت ، اولین پروژه آن در TIFF آغاز شد و دومین آن برای Tribeca 2021 انتخاب شد. در دو سال گذشته ، این شرکت ویژگی های مختلفی را در استریم های بزرگ و استودیوهای بزرگ تولید و تنظیم کرده است. “مرغ مگس خوار” اولین مجموعه فیلمنامه ای است که در میان پروژه های اپیزودیک داستانی ، غیر داستانی و انیمیشن در حال رشد است – همه از نسل متنوع و جدیدی از داستان نویسان برای بازارهای ایالات متحده و جهانی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تلویزیون اینجا را کلیک کنید.

فیلم- Blogger.com

یک وب سایت Movie Review در سال 2012 راه اندازی شده است. Movie-Blogger.com به یک وب سایت فیلم تبدیل شده است تا بتواند همه سلیقه ها را با عطر و طعم قوی از سینمای Indie تأمین کند. همه استقبال می کنند و جامعه ما ما را به همان چیزی تبدیل می کند که هستیم!

admin

Related Posts

fallback-image

سریع دانلود apk با استفاده از All-In-On Downloader

fallback-image

مرور فیلم Kringle Time (2021)

fallback-image

نقد فیلم Caged (2021) | فیلم- Blogger.com

fallback-image

بررسی فیلم Double Blind (2018)

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها