TERROR FILMS Premiere اختصاصی را برای انتقام جنجالی تریلر SERENA منتظر است با KINGS of HOROROR تنظیم کرد!

TERROR FILMS Premiere اختصاصی را برای انتقام جنجالی تریلر SERENA منتظر است با KINGS of HOROROR تنظیم کرد!

سرنا منتظر است

توزیع کننده ژانر TERROR FILMS با KINGS OF HORROR برای پیش پرده جهانی تریلر انتقام جویانه هانتر جانسون با SERENA WITS همکاری می کند!

این توسط جانسون نوشته شده است که در اطراف سرنا (Brialynn Massie ، Must Love Horror) قرار دارد که در یک مهمانی frat کالج شرکت می کند. هنگامی که یک قلاب سوختنی با الکل به نوبه خود خشونت آمیز و وحشتناک می شود ، سرنا قربانی برخورد خشونت آمیز و کشنده با سه ورزشکار کالج (کالتون ویلر ، چارلز چودابالا و دیوید مارلو) می شود. به محض اینکه بدن سرنا را دور انداختند ، بچه ها از حضور او غافلگیر شدند. آیا همه اینها در ذهنشان است یا اینکه سرنا برای انتقام برگشته است؟

تهیه کننده این فیلم توسط جانسون ، چودابالا ، امیلی داهم و پاول دیولا – بازیگران همچنین شامل: لارا ژان (فضا) ، امیلی داهم (از جنیفر) ، جنیفر کلارک و گریگوری بلر است. این فیلم در کانال YouTube YouTube KINGS OF HORROR جمعه ، 14 اوت ساعت 2 بعدازظهر PST اجرا می شود. این نمایش برتر نیز شامل یک جریان زنده با جانسون و چودابالا خواهد بود. همچنین ، SERENA WAITS به مدت 6 هفته به طور انحصاری در KINGS OF HORROR در دسترس خواهد بود و پس از آن انتشار گسترده ای در سراسر چندین سیستم عامل دیجیتال در 25 سپتامبر سال 2020

مطلب مرتبط  Filmovita 2020 - دانلود فیلم ها و سریال های جدید انگلیسی به صورت HD - فیلم های آنلاین را تماشا کنید

مشاهده مسیر TRAILER زیر

https://www.youtube.com/watch؟v=ThySS4Kbpdo
هنگامی که یک شب با الکل به نوبه خود خشونت بار و وحشتناک می شود ، سه ورزشکار کالج خود را از همان دختری که برای مرده رها کرده است ، مورد تعقیب قرار می دهند.

فیلم-Blogger.com

یک وب سایت نقد و بررسی فیلم که در سال 2012 راه اندازی شده است. Movie-Blogger.com به یک وب سایت فیلم تبدیل شده است تا بتواند همه سلیقه ها با طعم و مزه قوی سینمای ایندی را تهیه کند. همه استقبال می کنند و جامعه ما باعث می شود که ما چه کسی باشیم!

admin

Related Posts

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها