The Banker (2020) – Movie-Blogger.com

The Banker (2020) – Movie-Blogger.com

بعضی اوقات لازم است قدمی به عقب بردارید
عزیزم و از آنچه انجام داده ای لذت ببر.

چه فیلمی سرگرم کننده بود چنین فیلمی که شما شروع به تماشای آن می کنید و قبل از شناختن آن ، اعتبارات پایانی روی صفحه نمایش شما می چرخد. حتی اگر موضوع شما را خیلی هیجان زده نکند. دنیای املاک و مستغلات و بانکداری. جهانی که دارای لباس های کاملاً متناسب است و ترجیح می دهد در حالی که از یک ژارگون استفاده می کند که یک انسان عادی نمی تواند سر یا دم بکشد ، با برنامه های بازپرداخت و نرخ های سرمایه بپردازد. من بعضی اوقات شک دارم که آیا آنها خودشان این مسئله را کاملاً درک می کنند. و دلیل اینکه این تبدیل به یک سرگرم کننده شده است نه تنها به دلیل بسته بندی بلکه به دلیل تثلیث مقدس است آنتونی مکی، ساموئل ال جکسونو نیکلاس هولت. بازیگری رنگارنگ (هدفمند در نظر گرفته نشده) که بی دردسر از طریق دیالوگ ها کار می کند و آنقدر طبیعی بازی می کند که گویا سالهاست که با هم کار می کنند.

علاوه بر بازار املاک و مستغلات به عنوان یک موضوع ، مسئله تبعیض نژادی نیز وجود دارد که از دهه 50 هنوز در ایالات متحده آمریکا قابل مشاهده بود. یک مرد سیاه پوست که می خواهد در یک محله سفید مستقر شود ، چندان آشکار نبود. چه رسد به اینکه او همچنین می تواند وام برای خرید و فروش املاک و مستغلات در چنین محله ای بگیرد. از این رو ایده برنارد (آنتونی مکی) ، آفریقایی-آمریکایی تبریز متولد تگزاس ، که به طور جدی متقاعد شده است که می تواند در کار خود بجای کار دستی درآمد ، از استخدام جو موریس موفق شود.ساموئل ال جکسونبه عنوان شریک تجاری استفاده کنید و از مت اشتاینر استفاده کنید (نیکلاس هولت) به عنوان یک مرد نی. خوب ، آنها دقیقا شرکای ایده آل نیستند. اولین مورد ، یک پرخاشگر و سرحال است که به عنوان یک ترفند غیرقابل اعتماد جلوه می کند. و مت کار سختکوش و قلبی خوب است. فقط او واقعاً مغز برنارد مانند برنارد نیست.

نیمه اول فیلم بخش مهمی است. شروع امپراتوری برنارد و روند تبدیل مت اشتاینر به یک تاجر متقاعد کننده. برای من ، این خنده دار ترین قسمت بود. درس گلف در کجا ساموئل ال جکسون به عنوان معلم گلف عجیب و غریب و بخش ریاضی که برنارد از آن مراقبت می کند. بحث سرگرم کننده ای که اشتاینر هنگام تلاش برای خرید ساختمان خود با یک مرد ثروتمند داشت ، اوج نهایی این دوره از آموزش بود. و هنگامی که این فصل اول به پایان رسید و آقایان به تدریج بازار املاک و مستغلات در کالیفرنیا را تصاحب می کنند ، فصل بعدی پر می شود. قسمت جدی تر فیلم.

مطلب مرتبط  دانلود قسمت 11 سریال آقازاده

بخش اول نه تنها نشان داد كه چگونه این دو آقای موفق شدند از شیوه تبعیض آمیز در انجام كسب و كار به طرز شیطانی دور بزنند. این همچنین نشان داد که چگونه سیاه پوستان از حق توسعه خود در جامعه آمریکایی در آن دوره محروم شدند. وام و فروش ملک به سادگی ممنوع بود. برنارد قصد دارد پس از آن یک بانک در تگزاس بخرد ، جایی که تفکیک هنوز بسیار حضور داشته است ، برای حمایت از همرزمان سیاه خود ، همان چیزی است که شما در این بخش اصلی می بینید. نیازی به گفتن نیست ، این یک عمل صاف نبود.

بانکدار“بر اساس حقایق واقعی استوار است و من معتقدم که واقعاً نشان می دهد که چگونه در ایالات متحده آمریکا رفت و چگونه مردم از مسکن مناسب محروم شدند. شاید برنارد گارت قصد داشت به عنوان یک نیکوکار عمل کند و راه را برای آمریکایی های آفریقایی هموار کند. شاید او این کار را نیز به دلیل علاقه شخصی خود انجام می داد ، صرفاً برای اینکه به خود و پدرش ثابت کند که اگر محکم به آن اعتقاد داشته باشید می توانید موفق شوید. به هر حال، “بانکدار“یک فیلم عالی با یک قسمت جدی و یک بخش بسیار سرگرم کننده است. اما همانطور که قبلاً نیز اشاره کردم ، این بازیگر است که همه چیز را به سطح بالاتر می برد. حتماً باید ببینید.

بانکدار اکنون در Apple TV + در دسترس است

PS من این را یک هفته پیش نوشتم. اما با توجه به اوضاع در حال حاضر در ایالات متحده ، این فیلم حتی کنونی تر و با تقابل تر از گذشته است.

https://www.youtube.com/watch؟v=j6GzbAECyy4

امتیاز من 8/10
پیوندها: IMDB

فیلم-دزدگیر

من پیتر هستم ، سال تولید 1966 و ساکن بلژیک. من با ورونیکا ازدواج کرده ام و با هم دو بچه دوست داشتنی داریم ، کارولین (7 ساله) و فیلیپ (5y). من یک طرفدار بزرگ فیلم هستم. من تمام زندگی خودم در حال تماشای فیلم بوده ام و تعداد کسانی را که تاکنون دیدم از دست داد.

admin

Related Posts

fallback-image

دانلود قسمت 4 سریال قورباغه

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

MovieBox 2020 – تماشای فیلم و نمایش تلویزیونی رایگان – تماشای فیلم آنلاین

MovieBox 2020 – تماشای فیلم و نمایش تلویزیونی رایگان – تماشای فیلم آنلاین

نقد منتقدان Kaagaz – تماشای فیلم های آنلاین

نقد منتقدان Kaagaz – تماشای فیلم های آنلاین

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها