fallback-image

The Boss Baby: مشاغل خانوادگی | فیلم- Blogger.com

رئیس خانواده خانوادگی رئیس

“… اگر چیزی یاد گرفته باشم ، شما فقط یکبار بچه هستید.”

داستان: چرخ زمان می چرخد ​​، و عصرها می آیند و می گذرند ، و خاطراتی از خود باقی می مانند که افسانه می شوند … صبر کن. سریال اشتباه اما در واقع زمان برای رئیس Baby Ted و برادر بزرگتر او تیم گذشته است. تیم پدر خانه ای است که عاشق زندگی ، همسر موفق و فرزندانش است. تابیتا و کودک تینا. تد البته مدیر عامل یک شرکت بزرگ عظیم است که وقت کمی برای هر کسی دارد. اما تد و تیم نمی دانند که تینا وارد سه قطعه ای شد که تد در BabyCorp پشت سر گذاشت. آنها در حقیقت چیزی از آن ماجراها به خاطر نمی آورند. وقت آن است که زمان چرخش ، فرمول کودک را بدست آورید!

ژانر: دنباله های خانوادگی شیرین

بازسازی ، دنباله ، مبتنی بر یا اصلی: فیلم دوم در امتیازات Boss Baby.

باید بگویم: من قبل از تنظیم این فیلم به تماشای اولین فیلم فکر کردم … اما می دانید چه؟ تصمیم گرفتم کور بروم. من هرگز ندیدم عزیزم رئیس. فکر کردم این “کلمه چیست؟” بد بله ، فکر می کردم بد باشد. اما من هرچه افراد بیشتری آن را تماشا می کردند چیزهای خوبی شنیده ام. بنابراین شاید بعداً آن را تماشا کنم. چرا؟ چرا که نه؟ بعد از کسب و کار، من کاملاً برای پیامهای صمیمانه بیشتری که در نوزادان شیطان پیچیده شده اند بازی می کنم.

مشاغل خانوادگی Boss Baby دارای انرژی بیهوده ای است که بچه ها می خورند ، همراه با مزخرفات فوق العاده ای که مطمئناً شما را خوشحال می کند. اما این فیلم نیز قلبی دارد و هنگام مشاهده تمام فلش های ضرب وشتم روی صفحه ، برخی از پیام ها را به سمت شما می برد. نگاه کنایه آمیز به آموزش – خصوصاً روشی که بچه های خیلی جوان باعث می شوند بچه ها قبل از آماده شدن به موفقیت برسند – تیغ تراشیده و ضخیم است. از بچه های بزرگتر انتظار می رود که از فیزیک ذرات گرفته تا چندین زبان بدانند ، و چالش برای ماندن در سر کلاس ، گلو زدن است. در همین حال ، نوزادان با نظارت بسیار کمی به حال خود رها می شوند. همانطور که انتظار داشتید ، آنها هرج و مرج آشفته ای هستند ، و تعامل “کودک” تد با آنها خنده دار است ، بخش عمده ای که به لطف تصاویر رنگارنگ و صداپیشه های درجه یک بسیار خنده دار هستند. (فریاد ویژه مولی کی گری به عنوان “دختر خزنده”. من نمی دانم او با صدای خود چه کاری انجام می دهد تا … وحشتناک شود. اما این فوق العاده است.)

در کنار هم قرار گرفتن رئیس Boss Baby Ted با خواهرزاده نژاد جدیدش Tina نیز خوب است. کودک رئیس اصلی همیشه در مورد صعود به بالای نردبان شرکت بود ، لعنت بر اژدرها … اما تینا همه چیز در این است که به همه کمک کند تا در بهترین حالت ممکن موفق شوند. نیازی به گفتن نیست ، تد از آن تغییر جدید در بیانیه ماموریت خوشحال نیست. با صدای بسیار زیبا توسط الک بالدوین و تازه وارد سریال امی سداریس ، سر و کله زدن بین T&T به شما اجازه می دهد تا این بازیگران واقعاً پاره شوند. در همین حال ، بزرگترین دختر تیم Tabitha در کلاس دوم دبستان است و شروع به از بین بردن روحیه سرگرم کننده و آرامش تیم می کند. نگرانی تیم از اینکه Tabitha دیگر به او نیازی ندارد – و نگرانی Tabitha از اینکه او در همه کارها مهارت ندارد – چیزی است که بزرگ و بزرگ می توانند درک کنند. همچنین در تعطیلات تنظیم می شود ، که این فیلم را به یک فیلم رسمی کریسمس تبدیل می کند!

مطلب مرتبط  Happy2hub 2020 - بارگیری جدیدترین فیلمهای بالیوود و هالیوود - تماشای فیلمهای آنلاین

مشاغل خانوادگی کودک رئیس در یک ساعت و چهل و هفت دقیقه کمی طولانی می شود. شاید این به خاطر خیلی اتفاقات رخ داده باشد ، با غوطه وری بسیار کم در هر چیز. تمام آن انرژی بی نظم بر روی من ساییده شد و در نیمه راه من فکر کردم که چه زمانی (یا اگر) سرعت به اندازه کافی کند می شود تا نفس بکشد. نگرانی های تابیتا ، نگرانی های تیم ، تینا در تلاش برای نجات BabyCorp / جهان ، تسویه حساب با نگرش ، والدین ، ​​پدربزرگ و مادربزرگ ، درام خواهر و برادر و یک فیلم بزرگ بد با صدای جف گلدبلوم در اردوگاه عالی است. همه چیز در زمان اجرا بسته بندی می شود ، اما گاهی اوقات سرعت خیلی سریع است (هر زمان که باید شخصیت یا پیوند ایجاد کنیم) بار دیگر خیلی کند (هر بار Big Bad روی صفحه نمایش قرار می گیرد. متاسفم ، جف.)

هنوز هم چیزهای بیشتری برای توصیه وجود دارد تا اینکه کنار بگذارید ، و من درک می کنم که مخاطبان اصلی این حرکت بچه ها و والدین خسته آنها هستند. بنابراین شاید آنها تأکید بر چوب دستی و عدم عمق یا صداقت نداشته باشند. تسویه حساب و همه چسب ها را بیرون بیاورید! (اوه صبر کن ، به نظر بد میاد. مثل این نیست که، همه شما! فیلم بچه ها.)

درجه: B-

#Protip: آیا باید اعتبارات را کوچکتر به حمام کودک رئیس ببرید؟ به دنبال آن برو؛ هیچ صحنه اعتبار نهایی وجود ندارد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد آخرین بررسی فیلم اینجا را کلیک کنید.

دنیس کیتاشیما داتون در فیس بوکدنیس کیتاشیما داتون در توییتر
دنیس کیتاشیما داتون

دنیس از سال 2003 تاکنون کتاب ها ، فیلم ها و موسیقی را پوشش می دهد. او امیدوار است که هر روز از این موضوع آگاه شود.

admin

Related Posts

fallback-image

تعطیلات به هر قیمت (2021) نقد و بررسی فیلم

fallback-image

خشم ریچی | Movie-Blogger.com

fallback-image

نقد و بررسی فیلم The Tokoloshe: The Calling (2021)

fallback-image

نقد فیلم فرار به کوار (2021)

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها