The Home Sketch Show »یک مجموعه دیجیتالی ایجاد شده در توزیع سرزمین های همه گیر در Tubi TV

The Home Sketch Show »یک مجموعه دیجیتالی ایجاد شده در توزیع سرزمین های همه گیر در Tubi TV

نمایش طرح خانگی

“نمایش خانگی طرح” از Platform Group خانه ای را در تلویزیون Tubi پیدا می کند

خلق آثار جدید برای شارا اشلی زیگر چیز جدیدی نیست و وقتی دنیا خاموش شد ، مغز او روشن شد و او دوستانش را جمع کرد. بودجه زیادی ندارند و زنگ و سوت زیادی در خانه می مانند ، اما زیبایی این است که هیچ کس دیگری این کار را نمی کند. با استفاده از یک تیم کاملاً متنوع از چند تیره های ماهر برای ساختن یک سری کامل کمدی هفتگی و نیم ساعته هفتگی ، The Home Sketch Show متولد شد. “خانگی. آفرین. خنده دار »مارک آنهاست. آنها استودیوی تولید عظیمی ندارند ، اما این روش جدید برای همکاری از طریق ایالت ها و حتی کشورها دعوت به همکاری می کند. بازیگران و خدمه منظم در نیویورک ، میامی ، تورنتو ، لس آنجلس و کانزاس سیتی هستند. هر هفته یک میزبان مهمان جدید ، و یک مهمان موسیقی از سراسر کره زمین ، و تعداد زیادی طرح کاملاً کمدی متشکل از راه دور ایجاد و اجرا می شود.

بازیگران و اسکچ های معمولی که به طور منظم تنظیم شده اند عبارتند از: (Orange is the New Black، Blue Bloods) ، اریک لاکلی (Luke Cage، The Movement Theatre Co) ، کریستین عزیز (12 میمون ، شرکت) ، نیکی نصرالله (پاناسه ، سلنا وایل- دراگ) ، چلسی گونسالوز (New Dogs Old) ترفندها) ، لاتیشا DeVenuto (دختران ، خونهای آبی) ، گبی فرید (The PIT) ، مایکل پایپر-یونی (همه آنچه می توانید بخورید ، من می خواهم اکنون تنها باشم) و متیو رینی (Kirare-Yaku آمریکایی).

مطلب مرتبط  دانلود قسمت 13 سریال هم گناه

برخی از خالقان برجسته برنامه مهمان برنامه شامل: جو آرون رید (شیکاگو برادوی ، پرده ها ، اگر / سپس / وست اند در ارتفاعات ، دختران رویایی) ، کامیل تئوبالد (کارولین در تیتر برادوی) مایکل موت (رکوردهای برادوی) ، مت بورک ( نشویل ، هنرمند ضبط) ، مت اوبراین (فقط برای خنده ها ، کانن اوبراین ، MTV ،) ، چیس کلمن (The Originals ، Boardwalk Empire ، Mercy Mode) ، ماتایس (هنرمند ضبط کلمبیا) و کیمبرلی فی گرینبرگ (The Plot) در برابر آمریکا ، Fanny Brice در خارج از برادوی).

این نمایش در ماه مه و در مهمانی تماشای گروه فیس بوک آنها در یوتیوب آغاز شد و طرح هایی را در طول هفته در اینستاگرام ارائه داد. گروه سازندگان هرگز در رویاهای وحشیانه خود تصور نمی کردند که یک فصل کامل از 15 اپیزود را بسازند و توزیع آن را در تلویزیون Tubi ارائه دهند. اکنون این مجموعه توسط مخاطبان گسترده ای در کانال تلویزیون هوشمند Tubi’s ، Roku ، Tubi App و وب سایت قابل مشاهده است. سازندگان امیدوارند که فصل اول را از طریق Tubi TV برای مخاطبان گسترده به ارمغان بیاورند ، آنها شبکه ای را برای جذب نمایش جذب می کنند و آنها را برای تولید فصل 2 جذب می کنند.

فیلم- Blogger.com

یک وب سایت Movie Review در سال 2012 راه اندازی شده است. Movie-Blogger.com به یک وب سایت تبدیل شده است تا بتواند همه سلیقه ها را با عطر و طعم قوی از سینمای Indie تأمین کند. همه استقبال می کنند و جامعه ما ما را به همان چیزی تبدیل می کند که هستیم!

admin

Related Posts

fallback-image

دانلود قسمت 6 سریال قورباغه

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها