fallback-image

The Hunt (2020) – Movie-Blogger.com

دوازده غریبه در یک ترخیص از خواب بیدار می شوند. آنها نمی دانند کجا هستند ، یا چگونه به آنجا رسیده اند. آنها نمی دانند که انتخاب شده اند – برای یک هدف خاص – شکار.

چرا آنها چنین کاری انجام می دهند؟
به همین دلیل نخبگان هر کاری انجام می دهند …
زیرا فکر می کنند آنها از ما بهتر هستند.

آیا کسی می تواند توضیح دهد که چرا اینقدر هیاهو در مورد وجود دارد “شکار” من می دانم که تاریخ انتشار به دلیل تیراندازی های ال پاسو ، دیتون و گیلروی سال گذشته به تعویق افتاده است. بیایید امیدوار باشیم که هر فیلم خشونت آمیز دچار سرنوشت یکسانی نباشد ، زیرا تعداد قتل های گسترده در ایالات متحده ، براساس پایگاه اطلاع رسانی آژانس خبری AP ، USA Today و دانشگاه شمال شرقی ، به طرز تکان دهنده ای زیاد است. در سال 2019 ، آنها 41 قتل عام را شمارش کردند. این تعداد زیادی از حوادث است که می تواند باعث به تعویق افتادن انتشار شود. من پیشنهاد می کنم که آنها انتشار بازی های ویدیویی خشن ، مواد جدید از گروههای موسیقی شناخته شده که از سبک موسیقی سخت تر و نوارهای طنز خونین استفاده می کنند را محدود کنند. چون بیایید قبول کنیم هر بار که چنین حادثه ای در ایالات متحده رخ می دهد ، رستاخیزها مانند قارچ ظاهر می شوند تا اعلام کنند فلز سنگین (در گذشته مریلین مانسون یک هدف نشسته بود) و بازی های خشن (مانند مثال Counterstrike) علت خشونت بی معنی با ده ها نفر است قربانیان. هیچ فرد معقول در آنجا فروش آزاد (و کنترل نشده) اسلحه با آن همه خشونت ها را ندارد. حتی اکنون در این بحران Corona ، شهروندان ایالات متحده برای خرید اسلحه و مهمات به طور گسترده به فروشگاه های اسلحه می روند ، زیرا آنها می ترسند که مردم نسبت به این بحران واکنش عجیب و غریب نشان دهند. خوب ، در اینجا فقط با پرتاب مقداری دستمال توالت به کسی قربانی می شود ، زیرا این در اینجا بیشترین احتکار است.

Hunt

فیلم های بیشتر شبیه به این فیلم.

در خود، “شکار“فقط یک فیلم خشونت آمیز متوسط ​​با فیلم های صریح و آشکار است. اما ادعای این فیلم از لحاظ خشونت ، ابرقهرمان فیلم های دیگر است ، مطمئناً کمی ساده انگیز و کوتاه بین است. بیایید به فیلم هایی مانند “You next” یا “The Purge” نگاه کنیم. این فیلم ها مفهومی تقریباً مشابه دارند. مفهوم شکارچیان و شکارچیان. زوج “بازی های گرسنگی“تمایل دارد که در آن جهت پیش برود. اما ظاهراً این امر از نظر تجاری مجاز بود. فیلم اخیر “آماده است یا نه” مقایسه ای بهتر است. همچنین فیلمی که در آن شخصی مانند یک حیوان وحشی در حال شکار است و یک سری از افسانه ها ، صحنه های خونین نشان داده می شود. هرچند ، محرومیت در این فیلم با زحمت فراتر از آن چیزی است که در “شکار” از طرف دیگر ، شخصیت طنز بیشتر در “”شکار” و شما هنوز هم می خواهید فیلمی را تماشا کنید که خون در آن جریان دارد؟ خوب ، شما باید “انتقام جویی” را امتحان کنید (همچنین فیلمی که با مرگ تا پایان می یابد). به طور خلاصه ، اگر همه فیلم هایی را که احتمالاً خشونت بی معنی را تحریک می کنند ، طبقه بندی می کنید ، با یک لیست پر از زندگی روبرو خواهید شد.

The Hunt

مطلب مرتبط  بررسی داستان ازدواج (2019) | خراب قطار از شادی هرگز

شکاف بین ثروتمندان و فقیران.

آنچه صریحاً در “تأکید شده است”شکار“، شکاف عظیمی است که بین ثروتمندان و افراد متوسط ​​ساکن ایالات متحده وجود دارد. البته آنها بار دیگر آن را به یک بیانیه سیاسی تبدیل می کنند (محافظه کاران علیه لیبرال ها). گروهی از به اصطلاح محافظه کاران توسط گروهی از سلبریتی ها و لیبرال های ثروتمند بی پروا ربوده می شوند که وقت زیادی را روی دستشان می گذارند یا احتمالاً نمی توانند به فکر چیزهای دیگر برای خرج کردن پولهای سخت درآمد خود باشند. من مطمئن هستم که محافظه کاران ثروتمند و لیبرال های فقیری نیز در آمریکا زندگی می کنند. اما این یک بحث کاملاً متفاوت است این واقعیت که شکافی وجود دارد (به اندازه گراند کانیون) بین ثروتمندان و فقیران در این زمان کرونا مشخص می شود. در همان لحظه فقیرانی که نتوانند بیمه درمانی را به طور انبوه تحمل کنند ، می میرند. فکر می کنم بسیاری اکنون هیاهوی مربوط به “شکار” را امری ناچیز قلمداد می کنند.

Hunt

Yippy Ka-yee

به راحتی می توانید مقایسه کنید “شکار“با یک فیلم پورنو. از نظر داستاني واقعاً هيچ چيزي نيست و ضرب و شتم زيادي در اطراف بوته وجود ندارد ، بنابراين قسمت غني از عمل بسيار سريع مي شود. فکر می کنم کمتر از 10 دقیقه طول بکشد تا اولین قربانی با یک شوت خوب از روی سر بمیرد. و از آن پس ، این یک سری قتل عام ها و اجساد منفجر کننده است. نه این که قربانیان غیرمسلح نیستند زیرا شکارچیان سینه بزرگی را پشت سر گذاشته اند که پر از سلاح های خطرناک به نظر می رسد. متأسفانه ، افراد شکار شده دقیقاً متخصص در فنون جنگ یا جنگ نزدیک نیستند. با این حال ، گروه شکارچیان سادیستی انجام تکالیف خود را انجام نداده اند و پیشینه کریستال را بررسی کرده اند (بتی گیلپین) این زن مک کلین دانش کاملی در مورد تکنیک های جنگی و تسلیحاتی دارد. و این چیزی است که گروه ثروتمندان به آن توجه نکرده اند. کریستال بازی را سخت تر و وحشیانه تر از آن دسته از نخبه گرا های شرور انجام می دهد و موفق می شود اوضاع را به نفع خود برگرداند.

Hunt

نه آنقدر که من فکر کردم بحث برانگیز است.

بتی گیلپین کاملاً برای این نقش بازیگران است. او متعصب و گریم است. یک خانم بی رحم و بی رحمانه که اظهارات طعنه آمیز و بی پرده باعث شد چندین بار لبخند بزنم. صادقانه بگویم ، بعضی اوقات از خودم می پرسیدم که آیا او از نظر ذهنی خوب است. و بله ، او کمی از فبی بوفی را به من یادآوری کرد. نه تنها به خاطر ظاهر بلکه با رفتار او کمی شخصیت بازیگری غایب و کودکانه. متأسفانه ، رویارویی نهایی کمی اغراق آمیز و غیرواقعی بود ، که باعث شد شخصیت پرده باریک فیلم حتی بیشتر مورد تأکید قرار گیرد. در مجموع، “شکار“به همان اندازه که من گمان می کنم چشمگیر نیست. این قابل مشاهده است اما بیشتر از این. اغتشاش در اطراف این فیلم فقط اثر متضاد داشت (طبق معمول). اعتیاد به مواد مخدره جدید و کوتاه مدت با شهرت بیش از حد. اما ، هرچه به نظر می رسد این فیلم خشن و مضحک است ، مطمئناً آنقدر جنجالی نیست که توییت های خاص از یک شخص مهم ادعا شده باشد.

امتیاز من 6/10
پیوندها: IMDB

admin

Related Posts

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها