fallback-image

The Man Invisible Review – Movie-Blogger.com

مردم صحبت کرده اند. آنها هنگامی که Universal Studio سعی در راه اندازی مجدد جهان هیولا های مشترک در قالب “جهان تاریک” داشت ، فکر دنیای سینمایی دیگری را غافلگیر کرد. من همه برای این ایده بودم ، زیرا احساس می کردم کشف مجدد این فیلم ها برای مردم مهم است ، اما Universal کاملاً اشتباه در مورد آن تصمیم گرفت. حالا که این ایده کنسرو شده است ، آنها می توانند مانند فیلم های مستقل مانند The Invisible Man ادامه دهند. اگر این فیلم چیزی را نشان دهد اینست که هر چه تعداد قلاب و خواسته های آن در یک پروژه خلاقانه کوچکتر است ، بیشتر سازنده می تواند … خوب ، خلق کند.

من یک فرمول در ذهنم داشتم که چگونه من هرچند Invisible Man بازی می کند ، کارگردان خوب لی Whannell انتظارات من را گرفته است ، آنها را به آجر وصل کرده و با یادداشتی که می گوید “نه” ، به پنجره من انداخت. این فیلم برخلاف هر فیلم هیولائی است که قبلاً دیده ام ، زیرا به نظر نمی رسد مانند یک فیلم باشد. هیچ دانشمند دیوانه ای که مایل به بازی خدا باشد ، هیچ افسانه ای مصری وجود ندارد ، فقط رئالیسم ساده و ساده با پراکنده ای از داستان های علمی تخیلی که به اندازه کافی مورد استفاده قرار گرفته است. داستان فیلم The Invisible Man یک داستان بسیار شخصی برای سسیلیا (سرباز ما) است (الیزابت ماس) که در حال فرار از یک رابطه ناهنجار از دوست پسر سابق خود آدریان (الیور جکسون-کوهن) است و اینکه آیا قصد فیلم بوده یا نه ، صحبت می کند چیزهای زیادی درباره این نوع روابط دستکاری شده و برای شخص مخاطب می تواند خیلی زیاد باشد یا چیزی درمانی باشد ، بنابراین کاملاً چند لایه است.

الیزابت ماس ​​این فیلم را حمل می کند. این یکی از بهترین نمایش های او تا به امروز است زیرا شخصیت او سسیلیا ، در نگه داشتن فیلم در واقعیت گرایی ، بسیار باورپذیر است. در مراحل اولیه فیلم کریستال مشخص شده است که این شخصیت در یک لحظه دردناک در زندگی او می گذرد و شما همه احساسات را در اوایل طی می کنید. شما باید پی در پی عذاب ، رهایی و دستکاری ذهنی را پشت سر بگذارید ، بنابراین می دانید که این شخصیت از نظر روانشناختی با چه آسانی همراه است.

این فیلم با تمرکز روانشناختی در فهم سسیلیا ، روشهای جذاب پیدا می کند تا درک بهتری از نحوه دستیابی به یک ارتباط عمیق تر با او داشته باشد. واقعیت این نیست که این مورد بیشتر از توالی آغازین است که با دو خط گفتگو انجام می شود. این صحنه برخی از عناصر خارق العاده سینمایی را نشان می دهد که تنش و رمز و راز پیرامون اوضاع را لرزاند ، ردیابی عکس ها این امکان را برای مخاطب فراهم می کند تا با افزایش شخصیت فتنه و همچنین نشان دادن هر قطعه از برنامه ریزی روش در صحنه ، مخاطب را به حرکت درآورد. این یک لحن برای فیلم به عنوان یک کل تنظیم می کند و هرگز از شوک اولیه ای که با اکران منتشر می شود منحرف نمی شود ، یک سرعت به موقع باعث افزایش تنش عاطفی مخاطبان می شود.

مطلب مرتبط  گفتگوی سریع با فیلمساز مت متسدو درباره فیلم کوتاه او - Oceans Our

فیلم با ذهنتان زیاد روبرو می شود و باعث می شود شما باور داشته باشید که یک چیز اتفاق می افتد اما ناگهان در یک جهت کاملاً متفاوت می رود. این یک نکته دیگر است که من در مورد آن ابراز نکردم مانند اینکه یک فیلم هیولا باشد زیرا فکر می کنید می دانید برای چه چیزی در نظر دارید اما چیزی کاملاً متفاوت است و وقتی که این واقعیت شروع شد ، شما به راحتی خوشحال می شوید و سریع می پذیرید. تغییر در ادراک

من فکر می کنم اگرچه ، در بعضی از مکان های Invisible Man ، فیلم عناصر سازنده سیستم تعلیق را به سمت افراط و تفریحی می برد ، جایی که شما از آن لحظه پریشان می شوید. موسیقی متن فیلم یکی از این عناصر است. من متوجه چند مکان در فیلم هستم که تنش ساخته شده با آن صداهای بلند و تیز همراه خواهد بود که شما معمولاً برای شوک سیگنال (مانند نمونه هایی که در ترس پرش دیده می شود) همراه خواهید بود. با این حال ، این صداها وقتی اتفاق می افتد که هیچ چیزی نتواند باعث شود شما از جای خود پرش کنید ، به عنوان مثال ، سیسیلیا که سرش را می چرخاند. مرد نامرئی برای مدیریت بهتر حجم موسیقی متن فیلم نیاز داشت ، اگرچه می داند چگونه از سکوت استفاده می کند تا جلوه خوبی داشته باشد.

من همچنین احساس می کنم که این فیلم می توانست کارهای بیشتری برای توضیح عنصر علمی تخیلی که با پیشینه آدریان همراه بود ، انجام دهد. البته ، ما کاملاً در تاریکی نیستیم ، چند خط به کار او ، ثروت و اطلاعات زیادی درباره قدرت او وجود دارد ، اما احساس کردم که وقتی وارد عناصر علمی می شویم توضیح بیشتری نیاز است .

The Invisible Man یک گذر جالب را به دور از فرمول فیلم کلاسیک هیولا نشان می دهد و آن را به یک داستان شخصی و هوشمند تبدیل می کند. عملکرد الیزابت مسی چیزی است که همه می توانند از این فیلم تحسین کنند و از آن دور شوند ، و همچنین اظهار نظر در مورد روابط دستکاری شده مانند فیلم موجود در اینجا. من روش جدید جهانی داستان پردازی فردی را تشویق می کنم. این همان چیزی است که برای بازگشت هیولا های کلاسیک لازم است. The Invisible Man نوعی فیلم است که با گذشت زمان و با مشاهده های متعدد در حال تبدیل شدن به باهوش تر و باهوش تر شدن است که به دلیل چقدر قانع کننده بودن ، برای خود آسان خواهد بود.

شان مک کانویل

نام من شان مک کانون است ، من فردی پرشور و دارای 5 سال مطالعه فیلم و تجربه ساخت فیلم در پشت سرم و علاقه مادام العمر به هنر فیلم هستم.

admin

Related Posts

fallback-image

دانلود قسمت 6 سریال قورباغه

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها