fallback-image

The Perfection (2018) – Movie-Blogger.com

تمام آن زمان با آنتون ،
تمرین،
اجراها ،
فشار کامل بودن.

هر وقت اخبار راجع به ها می خوانم که باعث می شود مردم از حملات میگرنی رنج ببرند و حتی آنها را بیمار کنند ، کنجکاوی من فوراً بیدار می شود. رأی نهایی می تواند به دو طریق ادامه یابد. یا در واقع یک داستان پیچیده و مبتکرانه دارد و دارای تصاویری است که معده معمولی نمی توانند تحمل کنند. یا این برترین برتر است که بعد از آن از خود می پرسید “چه کسی در زمین چنین اظهاراتی کرده است؟” آیا افرادی که هرگز فیلمی مشابه آنها را ندیده اند مانند “کمال“؟ آیا آنها عاشق فیلم هستند که خود را محدود به عاشقان بی ادب می کنند؟ یا طرفداران فیلمهای سطحی مانند “صدای موسیقی“؟ نظری ندارم. در هر صورت ، من نمی توانم هیچ قطعه ای از تهوع آور یا فیلم های سخت گیرانه را در این Netflix Original پیدا کنم. اما این بدان معنی نیست که من فکر کردم فیلمی وحشتناک است. برعکس. “کمال“حاوی یک داستان هوشمندانه در کنار هم ، برخی بازیگری موفق و دلسرد کننده تعجب آور است. بنابراین ، بسیار توصیه می شود.

The Perfection کمی تعلیق کمی شهوانی.

من خودم فکر کردم کهکمال“چیزی بیش از یک هیجان روانشناختی با کمی شهوت انگیز و چند واقعه فریبنده نبود. مسلماً ، دلهره زدن برای بعضی ها بسیار نگران کننده به نظر می رسد. اما من به شما اطمینان می دهم که این فیلم از ابتدا شما را گمراه می کند. هدفی که شارلوت (آلیسونبرو بیرونویلیامز) در ذهن داشته باشید و دلایل این مسئله ماهیتی کاملاً متفاوت از آنچه انتظار دارید وجود دارد. اگر بدانید که چه راز تاریکی موسسه باخوف پنهان شده است ، جایی که شارلوت سال ها به عنوان ویولن ساکت با استعداد درسی آموخته است ، از سرگرمی با اتوبوس در روستاهای چین به شما لرز بیشتری می دهد. این فیلم کاملاً با جادوگران مدرن ما مطابقت دارد ، در آنجا جنبشی “من هم” وجود دارد که به صراحت سعی دارد توجه آزارهای جنسی و تجاوز جنسی را جلب کند. چگونگی ارتباط آکادمی مشهور باخوف با این مسئله ، اتفاقی است که شما باید در این فیلم اصلی برای خود کشف کنید.

The Perfection

یک کیف مخلوط از ژانرهای مختلف.

کاملاً واضح است که هنگام تهیه ژانر ، فهرست نویسی این فیلم دشوار است. این در واقع یک کیسه مختلط از ژانرهای مختلف است. این یک هیجان انگیز سبک وابسته به عشق شهوانی و وحشتناک است. برای علاقه مندان به تجربه ترسناک ، بخش وحشت کمی ناامیدکننده خواهد بود. شما می توانید آن را به عنوان یک نسخه فوق العاده سبک “من روی قبر شما تف می کنم” توصیف کرد. اما بدون مواد بصری صریح و طیف گسترده ای از اقدامات انتقام آور هولناک. و از ابتدای فیلم تا تقریباً در نیمه راه ، این یک درام خفیف است که شما را با مهمترین شخصیت ها معرفی می کنید. شارلوت ، نوازنده سلولی با استعداد که پس از سالها غیبت (مراقبت از مادر بیمار خود) ، مجدداً با معلم موسیقی سابق خود آنتون تماس می گیرد (استیون وبر) و همسرش پالوما (آلینا هافمن) اما به خصوص دیدار با ستاره جدید آکادمی ، سلولیست لیزی (لوگان براونینگ) ، باعث برخی از آشفتگی ها می شود. اول از همه ، شما می توانید بین دو سلولی که حرکات انگشتی و برخورد حساس بدن فرد وجود دارد ، لحظه ای که یک سلولی را بین زانوها فشار می دهند ، صداهای جادویی ایجاد می کند. از آنجا که این دو موسیقیدان کلاسیک بد بین زمان بیشتری را در کنار هم نمی گذرانند ، تنش جنسی بین آنها افزایش می یابد. و قبل از این که بدانند ، وقتی از ویولن سلولی استفاده می کنند ، از مهارتهایی که در هنگام بازی کردن ویلا استفاده می کنند ، استفاده می کنند ، وقتی که برهنه در زیر بشقاب ها برهنه هستند

کمال

این کامل نیست اما هنوز

به محض این که این معرفی اتفاق افتاد و این دو دوست داشتنی در مسیر سفر به برخی از شهرهای کوچک چین ، در اتوبوس محلی نشسته اند ، فیلم با سرعت بالاتری روبرو می شود. جو وحشتناک ، موقعیت هایی را برای هیجان انگیز و عناصر ترسناک ایجاد می کند. این احساس نسبتاً اسرارآمیز است. حتی لحظات عقب آن را کاملاً روشن نمی کند. از سویی فکر می کردم این تکنیک نوعی رویکرد اصلی است. از طرف دیگر ، به نظر می رسید کاملاً شجاعانه است. بیایید در مورد بازیگری چیزی بگوییم. در واقع هیچ چیز منفی برای اعلام وجود ندارد. با اطمینان می توانید بیان کنید که دو شخصیت اصلی وقتی در مورد آن صحبت می شوند به کمال می رسند. شیمی بین دو دختر واقع بینانه است. حالات مختلفی که از طریق آنها می جنگند قانع کننده است. استیون وبر و آلینا هافمن همچنین کاملاً در نقش آنها متناسب است. یک زوج برجسته و متشکل از شخصیت های تاریک. شاید به نظر برسد که آنها تعدادی از ژانرهای مختلف را با هم مخلوط کرده اند و به نظر می رسد که آنها نمی دانند کدام مسیر را باید طی کنند. اما هرگز کسل کننده نمی شود. نه ، “کمال“مطمئناً کامل نیست. اما خیلی از کمال دور نبود.

می توانید تماشا کنیدکمال” بر اکنون Netflix.

امتیاز من 7/10
پیوندها: IMDB

فیلم-دزدگیر

من پیتر هستم ، سال تولید 1966 و ساکن بلژیک. من با ورونیکا ازدواج کرده ام و با هم دو بچه دوست داشتنی داریم ، کارولین (7 ساله) و فیلیپ (5y). من یک طرفدار بزرگ فیلم هستم. من تمام زندگی خودم در حال تماشای فیلم بوده ام و تعداد کسانی را که تاکنون دیدم از دست داد.

admin

Related Posts

fallback-image

دانلود قسمت 4 سریال قورباغه

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

MovieBox 2020 – تماشای فیلم و نمایش تلویزیونی رایگان – تماشای فیلم آنلاین

MovieBox 2020 – تماشای فیلم و نمایش تلویزیونی رایگان – تماشای فیلم آنلاین

نقد منتقدان Kaagaz – تماشای فیلم های آنلاین

نقد منتقدان Kaagaz – تماشای فیلم های آنلاین

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها