fallback-image

The Silencing (2020) | فیلم- Blogger.com

من باید آن دختر را ببینم
او می تواند دختر من باشد.

همیشه خوب است که ببینیم بازیگران یک مجموعه تلویزیونی موفق در یک سینمایی چگونه کنار می آیند. و خصوصاً اگر ژانر کاملاً متفاوت از آنچه در آن مجموعه بازی کرده اند باشد. اینجا نیکولای کوستر-والداو تلاش شایسته ای نشان می دهد که نشان می دهد چیزهای بیشتری نسبت به بازی پسر پادشاه که ترجیح می دهد تمرینات ژیمناستیک را با خواهرش بین ورق انجام دهد ، ارائه می دهد. عملکرد او در اینجا با عملکرد جیمه لنیستر در “بازی تاج و تخت” به اندازه کافی قانع کننده است ، اما دقیقاً از کیفیت استثنایی برخوردار نیست. نقشی که شما را آزار ندهد. اما هر بار که چهره او را در جایی می بینید ، باید لحظه ای فکر کنید که آن چهره را از کجا می دانید. این نیز در اینجا در “خاموش کردن” من مثل این بودم ، “لعنت ، من این پسر را از کجا می شناسم؟”. فقط بعد از پانزده دقیقه یا بیشتر ، فهمیدم

آنجا که غم و اندوه وجود دارد ، نوشیدنی نیز وجود دارد.

خاموش کردن“خودش هم سطح است. مسلما فیلم بدی نیست. اما همچنین فیلمی نیست که شما را محکم کند. داستان برای من کمی ناقص احساس شد. برخی از احتمالات وجود دارد (نه گفتن تصمیمات کاملاً مزخرف). و منکر انکار با افشای مجرم و انگیزه وی ، شخصاً کمی دور از ذهن دیدم. این فیلم چیزی داشت “سکوت بره ها“-یش اما پس از آن در یک ذخیره گاه طبیعی گسترده مانند جنگل مستقر شد. منطقه ای تحت مدیریت Rayborn Swanson (نیکولای کوستر-والداو) که به نام “پناهگاه گوئن سوانسون” نامگذاری شده است. اشاره به دخترش که 5 سال مفقود شده است. این مکانی است که حیوانات می توانند بدون مزاحمت و محافظت ، به دور از شکارچیان و شکارچیان غیر مجاز زندگی کنند. ریبورن به دور از دنیای متمدن زندگی جداگانه ای را سپری می کند. راهی برای ناراحتی سکوت از دست دادن دخترش. معمولاً با مصرف لیتر الکل. کمی عجیب است زیرا این دقیقاً همان چیزی است که باعث ناپدید شدن آن شده است.

یک قاتل زنجیره ای شل است.

در لحظه ورود یک قاتل زنجیره ای به داستان ، داستان کمی هیجان انگیزتر می شود. شخصی که احتمالاً “شکار” را بیش از حد تماشا کرده است. آنچه در زیر می آید ، یک بازی موش و گربه است با شرکت کلانتر زن محلی آلیس گوستافسون (آنابل والیس، طرفداران سریال دوست او را از “Peaky Blinders” تشخیص خواهند داد) که خود دستانش را با حماقت های برادر کوچکش بروکس پر کرده است (قهرمان فاینس تیفین) ، معتاد به مواد مخدر با گذشته آسیب زا.

مطلب مرتبط  دانلود قسمت 19 سریال دل با لینک مستقیم

چیزهای مسخره

بدون تردید ، این می توانست یک فیلم منسجم و بهتر باشد ، به شرطی که فیلمنامه کمی تغییر کند. با قلاب و چشم بهم پیوند خورده است. پر از همزمانی و پیچ و تاب های مسخره. تصمیماتی اتخاذ می شود که برای کلمات بیش از حد مضحک است. اقدام شگفت آور آلیس از یک سو قابل درک است. اما از طرف دیگر کاملا غیر واقعی است. و بی تفاوتی که دست اندرکاران پس از آن از خود نشان می دهند گویی هیچ اتفاقی نیفتاده است ، لحظه ای اخمم را برهم زد. ترفند قابلمه رنگ Rayborn بسیار پوچ و احمقانه به نظر می رسید که من به طور خودجوش از خنده ترکیدم. دقیقاً در مورد یک هیجان جدی درباره یک قاتل زنجیره ای قابل استفاده نیست.

قوانین متوسطی.

خاموش کردن“خیلی عالی نیست یک قطعه فیلم متوسط. در واقع ، می توانید بگویید که همه آن را قبلاً در فیلم های دیگر دیده اید. و فیلم های خیلی بهتر هم از نظر سینمایی از نظر سینمایی حرفه ای به نظر می رسد (علی رغم بودجه کم) و روحیه عمومی نیز خوب است. اما ، وقتی عاشق تماشای تلنگرهای هیجان انگیز با تعلیق اعصاب خردکن باشید ، ناامید خواهید شد. تنها چیزی که نمی توانم در مورد آن اشتباه بگویم این است نیکولای کوستر-والداو بازیگری جامد و ثابت. درست مثل “بازی تاج و تخت” باز هم یک شخصیت رقت انگیز. اما مطمئنم که او را در ویژگی بعدی او نخواهم شناخت. یک بار دیگر.

https://www.youtube.com/watch؟v=4LpW2VDEaDI

رتبه من 5/10
پیوندها: IMDB

فیلم-عجیب و غریب

من پیتر هستم ، سال تولید 1966 و در بلژیک زندگی می کنم. من با ورونیکا ازدواج کردم و با هم دو بچه دوست داشتنی داریم ، کارولین (7 سال) و فیلیپ (5 سال). من یک طرفدار بزرگ فیلم هستم. من تمام زندگی ام در حال تماشای فیلم بوده ام و تعداد آنها را که تاکنون دیده ام از دست داده ام.

admin

Related Posts

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها