The Vanishing (2019) – Movie-Blogger.com

The Vanishing (2019) – Movie-Blogger.com

باشه ، تا آنجا که من می توانم آن را ببینم ، این …
این بازپرداخت است!
برای اینکه مجبور شدم بقیه عمرم را با چهره اش که در مغزم قرار گرفته است ، زندگی کنم.

هر چند وقت یک بار با یک فیلم کاملاً ناشناخته روبرو می شوم ، واقعاً انتظار زیادی ندارم ، با وجود داشتن یک اسم مشهور و مشهور ، اما با این وجود خوشحال کننده من را غافلگیر می کند. “ناپدید شدن“یک تریلر سور آواز است. داستانی داستانی درباره یک واقعه واقعی ، یعنی ناپدید شدن سه نگهدار فانوس دریایی در سال 1900 که در یکی از جزایر فلانان در سواحل غربی اسکاتلند اقامت گزیدند. سه مرد جیمز دوکات (جرارد باتلر) ، توماس مارشال (پیتر مولان) ، و دونالد مک آرتور (کانکتور سویندلز) هرگز پیدا نشده اند هیچ کس توضیحی واقعی نداشت و به زودی گمانه زنی های بسیاری منتشر شد. از یک مار دریایی غول پیکر گرفته تا مرغ دریایی غول پیکر. یا شاید آنها برای شروع یک زندگی جدید در سیگار بالا رفته اند. آدم ربایی توسط جاسوسان نیز گزینه ای بود. حتی آدم ربایی بیگانه. این فیلم با هدف توضیح توضیحی بیشتر ارائه شده است. اما با این وجود داستانی تأیید نشده و در نتیجه داستانی است.

محو

تا واقعه هیجان انگیز نیست.

انتظار ظهور فوق طبیعی را ندارید. اول از همه، “ناپدید شدن“نگاهی واقع بینانه به زندگی یک نگهبان فانوس دریایی در آغاز قرن بیستم است. زندگی دریانوردی ناهموار که در آن این سگ های دریایی فصلی وجود دارد ، در حالی که راه خود را به سمت این تخته سنگ در وسط اقیانوس می گذرانند ، درخشان می کنند. چیزی که تازه کار دونالد به وضوح عادت ندارد ، به همین دلیل او سفر را در حالی که از بالای نرده آویزان است تجربه می کند. بیشترین قسمت از فیلم را مشاهده می کنید که چگونه این مردان وظیفه خود را به صورت شجاعانه در جزیره انجام می دهند. نه این که واقعاً کارهای زیادی باید انجام شود کار اصلی این است که اطمینان حاصل شود که چراغ فانوس دریایی به درستی کار می کند و شیشه اطراف آن optima forma به نظر می رسد. آنها بقیه وقت خود را صرف خواندن ، پخت و پز ، خوابیدن و قدم زدن در جزیره می کنند. واقعاً مهیج نیست.

محو

یک کشتی کشتی با جعبه چوبی.

تا زمانی که دونالد تازه وارد یک قایق پراکنده ، یک مرد غرق شده بی جان و یک جعبه چوبی قفل شده بین صخره ها را پیدا کند. و هنگامی که محتوای جعبه اسرارآمیز فاش می شود ، زمان فرا رسیدن تنش ها فرا رسیده است. از آن لحظه به بعد ، بی اعتمادی و حرص و طمع نقش اصلی را ایفا می کند. چنین حالتی ناگوار در هوا وجود دارد. احساس می کنید که هر لحظه اوضاع منفجر می شود و یکی از سه نگهبان در عصبانیت شدید فرو می رود. اما در نهایت این سه نفر تهدیدی برای یکدیگر نیستند ، اما شخص ثالث نقش بیشتری ایفا می کنند. من چیزهای زیادی را آشکار نمی کنم ، اما انتظار دارید که در اواخر شرایط جدی شود.

ناپدید شدن

تحسین از بازیگری جرارد باتلر.

ناپدید شدن“بعد از دیدن فیلم های بلند فیلم های مزخرف و متوسط ​​، فراموش نشدنی امدادی بود. نه تنها این فیلم ، این فیلم را به یک گوهر تبدیل می کند. بازیگری نیز از نظر ظاهری زیبا است. نه تنها جو سرکوبگر و کلاستروفوبیک چشمگیر است. همچنین لحظات ملودراماتیک وجود دارد که پریشانی پنهان به سطح می آید و در نتیجه مکالمات پر از سکوت معنادار و کلمات سنگین انجام می شود. همچنین شاهد صحنه های فریبنده ای مانند تمیز کردن گورهای مرده پس از طوفان شدید (“برای ورود به سیستم ممکن است شما باید بالها را بشکنید.“) اما برای من، جرارد باتلر چشم بازکن واقعی بود او معمولاً در یکی از این فیلم های اکشن ده فیلم (به استثنای یک فیلم منفرد مانند “یک مرد خانواده”) ظاهر می شود. اما در اینجا او همچنین نشان می دهد که می داند چگونه عمل کند. هرگز فکر نکنید فیلمی در مورد نگهبانان فانوس دریایی ارزش تماشای آن را داشته باشد. خوب ، ظاهرا اینگونه است. و این هم دلیلی است برای بررسی نهایی “فانوس دریایی“! چراغ های روشنایی ، چراغ قوه روشنایی.

مطلب مرتبط  ما فقط تریلر می میریم | فیلم-Blogger.com

امتیاز من 7/10
پیوندها: IMDB

فیلم-دزدگیر

من پیتر هستم ، سال تولید 1966 و ساکن بلژیک. من با ورونیکا ازدواج کرده ام و با هم دو بچه دوست داشتنی داریم ، کارولین (7 ساله) و فیلیپ (5y). من یک طرفدار بزرگ فیلم هستم. من تمام زندگی خودم در حال تماشای فیلم بوده ام و تعداد کسانی را که تاکنون دیدم از دست داد.

admin

Related Posts

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها